Jump to content

Arkadaşlar Bilgisayarımda Ki Cdsürücü Simgesi Kayp

s_e_c_r_e_t

Recommended Posts

konu o değil ki gelmesi sorun değil az önce geri getirdim boot tan ama olmuyor çalışmıyor yani format atmak için cd dvd okuyucusunu ilk sıraya taşıyınca olmuyor neden se görmüyor cd room u bilgisayar format bi türlü başlamıyor ?????

bilgisayarım içinde simgesi yoksa devredışı bırakmış olabilirsin aygıt yöneticisinden eğer devredışı yaptıysanda boot ayarlarından en üste alsan bile açılırken cd'yi okumayabilir

Please register to see this content.

bunları yaptıktan sonra dene birde

o içinde kalan cd yi dışarıya çıkartmak için olan boşluk değil mi bunun ne gibi bi etkisi olcakki????

cd rom sürücün bilgisayarım içinde gözüküyor mu ayarladın mı onu

onu ayarladım ama hala cd den boot edemiyorum :S:S:S:S:S

EWET o boşluğa tığ ile bastırmanın faydası olamaz sadece içerde kalırsa işe yarar peki bunları yap

bilgisayarı aç format cdsini tak BURDA DİKKAT ETMEN GEREKENLER ŞUNLAR;

CDYİ TAKTINMI OKUYORMU OKUMUYORMU OKUYORSA ZORLANIYORMU

DİĞERİ İSE CDYİ TAKTIKTAN SONRA bilgisayarım içinden başlat boot ayarları önemli deil yani birde böyle dene bakalım

bilgisayardaki ayarlarla hiçbir alakası yok bilgisayar açıkken bile okuyamıyorsa cd-3om bozulmuştur Benim masaütü pcde 2 tane cd-rom böyle okuyamıyordu bilgisayarcıya ******ürdüğümde bozulmuş ikiside şuan elimde ama birşey işe yaramıyor.

Hmm k.bakmayın cd niz açılmıyor sandım sorununuzu...

Neyse gerçek sorununuza gelince şöyle söyliyim;

Dvd merceğiniz bozulmuş ve kaymış olabilir malsef...

Pc nizin garantisi bulunmakta mı ?

o değil de ben bu flash bellekten de format atmayı başaramadım hiç bir şekilde hdd den başka bişeyden başlamıyor bilg neyi seçersem seçiyim olmuyo bilg ı güvenli modda çalıştırmaya da izin vermiyor virüs hemen geri kapatıyor :S:S:S:S:S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...