Jump to content

Heroes

Solariz

Recommended Posts

Beyler Bayanlar ben böyle bir Projeye el atmak istiyorum sizce nasıl olur ve ne kadar faydalı olur diye sizlerin bilgilerini ve yorumlarını almak istiyorum

Bildiğiniz gibi HEROES dizisi tr altyazılı türkçesi çıkmadı çıkmıyıcak sanırsam şimdi benim yapmak istediğim projem şu ben Sezon 1 den itibaren Sezon 3 ün 25 inci Bölümüne kadar olan tüm diyizi altyazılarıyla beraber monta etmek istiyorum yani tek bir avi dosyası ve altyazı o bölümün içine montaj edilmiş olucak bu projemi yapıcam artık kafama taktım sizlerinde bilgisi olsun ve yorumlarınız bilmek isterim bu benim açımdan çok büyük bir proje olucak...

Örnek verim

Heroes BL 1.avi Heroes BL 1.srt Bu Şekil Değilde

Heroes BL 1.avi Bu Şekil Olucak .str .avi Videosuna Montaj Edilicek...

Heroes BL 1.avi Sonuç Böyle Tıkla izle Keyfine bak Altyazı arama derdi yok kayma yok %100 uyumlu TR Altyazı ile birlikte

Herkeze iyi Günler Dilerim...

Tabiki sen bilirsin karar senin ama bence çok abartılacak bişey değil proje demişsin ama alt tarafı 3 dakika sürmüyor alt yazıyı filmele bütünleştirmek çok basit bi işlem ve benim şahsi fikrim gereksiz.

Tabiki sen bilirsin karar senin ama bence çok abartılacak bişey değil proje demişsin ama alt tarafı 3 dakika sürmüyor alt yazıyı filmele bütünleştirmek çok basit bi işlem ve benim şahsi fikrim gereksiz.

abartılıca değilde emekler söz konusu olunca öyle oluyor onu düzene sokucam altyazı editlicez vs seyler bide upload edicez daha ne olsun :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...