Jump to content

Addon Yapimi Hk

erciyes01

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar

Ben addon yapımı icin calısıyorum. Pek yakında yaptıgım calısmaları sizinle paylacagım yanlız babylon sözlük addon yapımı icin ugrasırken

asagıdaki gibi bir sorun cıkıyor karsıma.

bu sorunu nasıl giderebilirim ve neden cıkar ?

bu konuda bana yardımcı olurmusunuz rica etsem.

hatam.jpg

Ne yazık ki her programın katılımsız parametresi yoktur. Bazı programları reel addon olarak düzenlemeniz gerekir. Sanırım ( emin değilim çünkü ) Bayblon' un da katılımsız parametresi yok. Reel addon hazırlamak konusunda ise çok detaylı bir bilgiye sahip değilim. Google dedeye sorun derim :devil:

Ya da bir başka çözüm yöntemi olarak bir şekilde katılımsız hazırlanmış Bayblon sözlüğü netten temin edip onu svpack addon olarak düzenleyebilirsiniz.

Özellikle AutoIt öneririm.Ama lütfen dersleri çok iyi izleyin.Anlamaya çalışın.Hem de sizin yaptığınız addon değil katılımsız kurulumdur.İyi çalışmalar.

anlamadığım bazı noktalar var mesela gom playerı addon yapmak çok basit ama winamp ın eski sürümünü asla yapamıyorum burda addon istek bölümüne gönderdim ordada ilgilenen yok,addon yapımı hakkında bir konu açılsa ve yardım edilse iyi olmazmıydı???????????

anlamadığım bazı noktalar var mesela gom playerı addon yapmak çok basit ama winamp ın eski sürümünü asla yapamıyorum burda addon istek bölümüne gönderdim ordada ilgilenen yok,addon yapımı hakkında bir konu açılsa ve yardım edilse iyi olmazmıydı???????????

Katılımsızdan eklenti yapma sabit konusu var. Katılımsız kurulum destek'te istemediğin kadar katılımsız yapma anlatımı var.Daha n'apalım?

Lütfen arkadaşlar.Her şeyi devletten beklemeyelim.

Ya katılımsız yapmak için vaktiniz yoksa zaten genelde sitede katılımsızı oluyor programların.İndirir eklenti yaparsınız onu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...