Jump to content

Videonuzdan İstediginiz Yeri Kesip Alin ?

Recommended Posts

merhaba arkadaslar atıyorum ben bir görüntü kaydettim ama görünmesini istemedigim yerleri izletmek istemiyorum ortadan istedigim kareyi veya istedigim bölgeyi bir videodan kesik çıkarabilirmiyim kalitesini bozmadan? böyle bir program varmı acaba

arkadaşlar öyle degil :devil: goruntumun belli dakikasını kesip almak degil derdim onu biliyorum da.. atıyorum ortada bir görüntü var o oynarken aynı zamanda alttada var ben ortadakini kesip alacam video olarak anlatabildimmi teşekkürler

yaw atıyorum bır gorusme yaptını msn de oke camdan o goruntudeki sadice cam goruntusunu alacaksınız yazısmalar degil arkadaslar begendigim bir sahne var gif yapacam bu tur bi program ıstıyorum belli yerı kesip alma degil

yaw atıyorum bır gorusme yaptını msn de oke camdan o goruntudeki sadice cam goruntusunu alacaksınız yazısmalar degil arkadaslar begendigim bir sahne var gif yapacam bu tur bi program ıstıyorum belli yerı kesip alma degil

Arkadaşım bunun için programa falan ihtiyacın yokki. Görüntüsünü almak istediğin ekran gelince Print Screen yap ve Paint'e yapıştır, daha sonra resim olarak kaydedersin.

ya onu da demiyor... hehehe :p resim olarak demiyor videonun bir kısmını mesela kameradaki adamın hareketlerini alayım diyor. arkadaşım şu ekran kaydetme prosu kesiyodu bildiğim kadarıyla ama emin değilim. camtasia studio. ulead da belki yapabilir.. after effects kesin yapar yada premiere ama onlar çok pro

ya ben salagım derdıgımı anlatamıyorum yada arkadaslar anlamamakta ısrar edıyor:D en son arkadas anlamıs sagolsun oyle bir program bilen varmı yaw

estağfurullah :p dediği gibi camtasia studio yapabilir forumda var arkadaşım :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...