Jump to content

Windows 10 Pro | 19043.964 | Microsoft Office 2021 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

Emre028, 1 dakika önce yazdı:

Bellek kullanımı azalt kısayolunu mu kullandın ?

O kısa yolu kullandım da pc yeniden baslatıp acınca belli zaman sonrada yukarda gösterdigim gibi oluyor. SSD kullanıyorum. SSD fix reg dosyasınıda kullandım ondan olamaz heralde.

wino7, 6 dakika önce yazdı:

O kısa yolu kullandım da pc yeniden baslatıp acınca belli zaman sonrada yukarda gösterdigim gibi oluyor. SSD kullanıyorum. SSD fix reg dosyasınıda kullandım ondan olamaz heralde.

Sorun olarak görülmüyor ama eğer ki bellek kullanımını azalta basarsan öyle göstermesi çok normal :) 

• 3 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
akillialtay1995, Şimdi yazdı:

@Emre028kardeş senin VIPlere özel paylaşacağın LTSB ve LTSC sürümlerinin bir arada olduğu sistemi ne zaman paylaşacaksın?

Daha öncede yanıt verdiğim gibi müsait bir zamanda , test ettikten sonra forum dışında bizimde bir hayat kavgamız yapmamız gereken işlerimiz var. Konuyu bir anda açıp sonradan altına bir sürü sorun postu gelip çöpe taşımaya razı gelmem. Test edilmeden gelişigüzel açılan tüm konular kısa süre zarfında çöpte kendine yer buluyor. Günde 5 sistem paylaşmaktansa ayda 5 sistem paylaşmak her zaman iyidir. 

Merhaba Ben de bu sistemi kullannıyorum fakat şöyle bir sorunum var, Bir virüs programı (eset yada avg farketmez) kurmak istediğimde "Geçici dosya oluşturamadığından kurulum iptal edildi. Hata:3 sistem belirtilen yolu bulamıyor." uyarısıyla karşılaşıyorum. sizce benim problemim neden kaynaklanıyor? teşekkür ederim..

sinekli, 9 saat önce yazdı:

Merhaba Ben de bu sistemi kullannıyorum fakat şöyle bir sorunum var, Bir virüs programı (eset yada avg farketmez) kurmak istediğimde "Geçici dosya oluşturamadığından kurulum iptal edildi. Hata:3 sistem belirtilen yolu bulamıyor." uyarısıyla karşılaşıyorum. sizce benim problemim neden kaynaklanıyor? teşekkür ederim..

3.parti yazılım kullandıysanız ayarlara yada sisteme müdahale eden ondan kaynaklı olabilir. Çünkü 618 kere indirilmiş sistem ve hiç sorun, hata geri bildirimi almadım. İş hayatımın yoğun geçtiği bir dönemdeyim zaman kalmıyor bana iş gezisinde olduğum için ISO’ya maalesef erişimim yok. Yinede sizin için test ederdim vaktim olsa. Adwcleaner ile bir tarayın bakalım sistemi ne bulacak :)