Jump to content

Tnctr Autorun Temizleme Aracı V1

BOZOAHA
 Share

Recommended Posts

Autorun virüsünü bulup temizleyen ufak bir programcıktır.

Uyarı: Disket ve benzeri taşınabilir aygıtları takıp öle taratın. Sürücüler taransınmı kutucuğu işaretli olsun her zaman. Kutucuk işaretli olmayınca tarama yapmıyor. Aygıtlar takılı olmadığı zamanda disk yok hatası alırsınız.

Resmi:

30w800y.jpg

Download:

http://www.ziddu.com/download/4999692/TnctrAutoRunTemizliyicisiv1.rar.html[/CODE]

Programlarında reklam yapmazsan daha iyi olur. Program açıldıktan sonra yapımcı ismi görünmesi pek hoş olmuyor

Eline sağlık güzel olmuş. Bende buna benzer daha detaylı bişey hazırlıyordum.

guzel olmus harıka ancak baska ıslevlerı de olsaydı komple bı set olsaydı tadından yenmezdı amvo vırusu sıl prefetch bosalt cookıe sıl gıbı donatılabılırdı bır de kendın yapsaydın daha ıyı olurdu autoit destek forumundan turkceye cevırı gııb duruyor

Edited by dellymc

Programlarında reklam yapmazsan daha iyi olur. Program açıldıktan sonra yapımcı ismi görünmesi pek hoş olmuyor

Eline sağlık güzel olmuş. Bende buna benzer daha detaylı bişey hazırlıyordum.

doğru diyorsun.düzeltirim

• 4 years yıl...

Dosyayı indirdiğimde 1 Kb görünüyor. Dosyayı indiremiyorum. Başka bir link vermeniz mümkün müdür? :)

Linkte sorun yok... " Download with ziddu accelerator and get recommended offers." yazan yerdeki işareti kaldırarak deneyin... Ayrıca ölü linklere ileti yazmak yerine raporlayın...

En baştan beri  " Download with ziddu accelerator and get recommended offers."   işaretini kaldırarak indirme yapıyorum. Saate göre durum aşağıdaki gibidir :)

pre_1391450946__sshot-3.png

Ayrıca hocam ölü linkleri raporlarım bir dahikene böyle kural olduğunu bilmiyordum. :(

Edited by luger