Jump to content

Windows 7 Geliyor

chAsEEr

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Bişey yapmana gerek yok. Zaten kendisi otomatik yapıcak aktivasyonu.

Bende 7201 sürümü var. Yükledim ve kullanmaya başladım. Bişey yapmaya gerek yok yani :)

BEN DE 7100 WAR BUNDA O ÖZELLİK YOKMU ACABA..... (AMA ABİ SENDE İNTERNET OLDUĞU İÇİN OTOMATİK YAPMIŞTIR ALAKASI YOKTUR BAKALIM DİĞER ARKADAŞLAR NE DER) YARDIMCI OLDUĞUN İÇİN SAOL

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

BEN DE 7100 WAR BUNDA O ÖZELLİK YOKMU ACABA..... (AMA ABİ SENDE İNTERNET OLDUĞU İÇİN OTOMATİK YAPMIŞTIR ALAKASI YOKTUR BAKALIM DİĞER ARKADAŞLAR NE DER) YARDIMCI OLDUĞUN İÇİN SAOL

Rica ederim de iletileri küçük harfle yazınca da okuyup anlayabiliyoruz biz.. O kadar zekiyiz yani :)

KULLANMADIM AMA ÇOK GÜZEL OLDUĞUNA İNANIYORUM.

KULLANIRSAMDA MÜTİŞ BİŞEY OLACAK HER HALDE

ÇÜNKÜ XP HARİÇ HEPSİNDEN BUNALDIM

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

windows vista'ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum . xp'ye göre daha kararlı ve güvenli bir sistem olduğu kesin . ama kalkar da 512MB ram ile kullanırsanız elbette ki hantal gelir . Benim acer aspire 5100de default 512MB ram ve vista home basic geldi , ben de baktım olmayacak , gittim 50 liraya 2GB ram aldım ve taktım . Şu anda bilgisayar on numara çalışıyor . hız dersen hız , görsellik dersen görsellik , işlevsellik dersen işlevsellik.

arkadaşlar bende windows 7 var bunu windws nedemek amaclı keyle birlikte kendi sitesinde verdi bende indirdim ben şuan ojinal windows kulanıyorum istersenız sizede veryim kurlumunu ama keyimi vermem key bula bilirseniz hemen siteye ekleye bilirim

Yarı fiyatına upgrade olur herhal yada % 18 ini alırlar bilemedin 4 de 1 ini ;) Windows Vista premium dan Windows 7 premiuma acaba windows vistada 5.9 tam puan alan. Windows 7 de kaç alır :)

vısta ultımate de 3.2 puan alan makına wın7 ultımatede 3.5 weya 3.6 alıyor bılgınıze

Bunun karşısında Tnc7 'yi beklemek hakkımız demi arkadaşlar :D

bence de hakkımız.

şu uyduruk vista dan

kurtulacak millet

arkadaslar ben win 7 nin 64bit ultimate versiyonunu denedim şimdiye kadar kullandığım en iyi sistemdi diyebilirim 2gb ram ile birlikte harika bişiy oldu ama hala vistadan kalma özellikler mevcut bunlar değğişmez heralde mesela görev yöneticisini Ctrl+Alt+Del ile değilde Ctrl+Shift+ESC ile açılması gibi yıllardır kullandığımız "üç parmak selamı"nı niye değiştirdi bu windows anlamadım

umarım fiyatı 100 tl yi geçmezde(hayal) hayatımda bi defada olsa lisanslı bişeyim olur.. yoksa şımarık bi fiyat politikası izleyecekse microsft oohhoo işimiz var

100 Belki Olur Ama € :dribble: Bilemedin $$(Çift Dolar Fiyat:P) Adamlar Koca Sistemi Yapıyorda İş Satışa Gelince Aptallaşıyo :) Bikere Yapmışsın Zaten Fiyatı İndir Herkes Alsın Sürümden Kazan 3 5 Koli Satıştan Tüm Hasılatı Toplamayı Planlıyolar :)

allah allah n'apıyorsunuz da kasıyor windows 7

xp bile daha fazla kasıyordu bende

bilgisayarım çokta iyi değil yani...

Amma Abartıyorsunuz Win 7'yi Yok Xp'den Hızlı Nah-sıl Hızlı :dribble: Senin Sisteminle Başkasınınki Birmi Boşuna Oyunlarda Xp'de 1 Gb Yeterken Vistada 2 Gb Belirtiliyor Her Oyunda Aynı Ben Daha Hiç Görmedim Birebir Aynı Ram Miktarı Verildiğini Hep 2 Katını İstiyor Vista (genelde öyle bazen yarım ram artışıda oluyo 1'e karşı 1.5 gb) Eee Şimdide Win 7'de Farklımı Olacak Aynı Sistem Dosyaları Olunca Pek Farkı Olmayacak Sadece Biraz Daha Düzgün Az Hatalı Olunabilmesine Dikkat Etmişler Hataların Yüksek Bi Kısmı Gidincede Size Çok Hızlıymış Gibi Geliyo Belkide Siz Hızlı Bilgisayar Kullanmadığınızdan Size Hızlı Geliyor Bu Adamlar Gene Kandırıyor Vistanın İsmini Değiştirmişler Üstüne Ufak Tefek Rutüş Yapılmış Farklıymış Gibi İmaj Katılmış Sonrada Piyasaya Sürülmüş Dosya Sistemi Bile Değişmediğine Göre Üstünde Sadece Oynama Yapmışlar Bunun İçinde Birbirimizi Kandırmaya Gerek Yok.Win 7'yi Kurdum Roket Gibi Uçuyo F16'yı Bile Sollar Tarzı Espiriklerle Gelmeyin Karşımıza Kabullenin Xp'de Orta Düzey Çalışan Bi Pc Vista Ve Win 7'ye Oranla Hızlı Çalışır Tek Sorun Xp'nin Eskimiş Olması Xp'yi Kimse Almasın Diyede Kaç Yıldır 150 $ :) Hem Xp'yi Kötülüyo Hemde Fiyatı Yeni Çıkardığı İşletim Sisteminden Yüksek Neden Çünkü Yeni Sistemi Sattırmaya Çalışıyo Şimdi İçine Ne Yerleştirdiler Onuda Bilmiyoruz Xp'dede Ufak Tefek Şeyler Vardır Ama Biraz Daha Zorlandığında Sistem Kasılıyo Diye Yapmamıştır Bunda Öyle Bi Yerleştirecekki Hiç Farkedilmicek Kendimiz Yapmadık Ya Şüpheyle Bakmak Lazım :) Şunuda Söylim Mesele İçine Bişey Yerleştirmiş Yerleştirmemiş Değil Win 7'yi Kurdum Vistaya Oranla Güzel Bide İlk Betasıydı İngilizce Olduğu İçin Pek Kurcalama Olanağım Olmadı Sadece Nasıl Olduğuna Baktım Hoşuma Gitti Ama Oyun Falan Kurup Bakmadım Bide Bu Ram Meselesi 1 Gb'lık Ram Takarsan 250'yle 400 Arası Kullanım Belleği Görünüyorsa 2 GBlık Bellektede 350 600 Arası Olur Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte Misali Azcık Mantıklı Olun Birazcıkta Empati Kurun :a:

Amma Abartıyorsunuz Win 7'yi Yok Xp'den Hızlı Nah-sıl Hızlı :dribble: Senin Sisteminle Başkasınınki Birmi Boşuna Oyunlarda Xp'de 1 Gb Yeterken Vistada 2 Gb Belirtiliyor Her Oyunda Aynı Ben Daha Hiç Görmedim Birebir Aynı Ram Miktarı Verildiğini Hep 2 Katını İstiyor Vista (genelde öyle bazen yarım ram artışıda oluyo 1'e karşı 1.5 gb) Eee Şimdide Win 7'de Farklımı Olacak Aynı Sistem Dosyaları Olunca Pek Farkı Olmayacak Sadece Biraz Daha Düzgün Az Hatalı Olunabilmesine Dikkat Etmişler Hataların Yüksek Bi Kısmı Gidincede Size Çok Hızlıymış Gibi Geliyo Belkide Siz Hızlı Bilgisayar Kullanmadığınızdan Size Hızlı Geliyor Bu Adamlar Gene Kandırıyor Vistanın İsmini Değiştirmişler Üstüne Ufak Tefek Rutüş Yapılmış Farklıymış Gibi İmaj Katılmış Sonrada Piyasaya Sürülmüş Dosya Sistemi Bile Değişmediğine Göre Üstünde Sadece Oynama Yapmışlar Bunun İçinde Birbirimizi Kandırmaya Gerek Yok.Win 7'yi Kurdum Roket Gibi Uçuyo F16'yı Bile Sollar Tarzı Espiriklerle Gelmeyin Karşımıza Kabullenin Xp'de Orta Düzey Çalışan Bi Pc Vista Ve Win 7'ye Oranla Hızlı Çalışır Tek Sorun Xp'nin Eskimiş Olması Xp'yi Kimse Almasın Diyede Kaç Yıldır 150 $ :) Hem Xp'yi Kötülüyo Hemde Fiyatı Yeni Çıkardığı İşletim Sisteminden Yüksek Neden Çünkü Yeni Sistemi Sattırmaya Çalışıyo Şimdi İçine Ne Yerleştirdiler Onuda Bilmiyoruz Xp'dede Ufak Tefek Şeyler Vardır Ama Biraz Daha Zorlandığında Sistem Kasılıyo Diye Yapmamıştır Bunda Öyle Bi Yerleştirecekki Hiç Farkedilmicek Kendimiz Yapmadık Ya Şüpheyle Bakmak Lazım :) Şunuda Söylim Mesele İçine Bişey Yerleştirmiş Yerleştirmemiş Değil Win 7'yi Kurdum Vistaya Oranla Güzel Bide İlk Betasıydı İngilizce Olduğu İçin Pek Kurcalama Olanağım Olmadı Sadece Nasıl Olduğuna Baktım Hoşuma Gitti Ama Oyun Falan Kurup Bakmadım Bide Bu Ram Meselesi 1 Gb'lık Ram Takarsan 250'yle 400 Arası Kullanım Belleği Görünüyorsa 2 GBlık Bellektede 350 600 Arası Olur Ne Kadar Ekmek O Kadar Köfte Misali Azcık Mantıklı Olun Birazcıkta Empati Kurun :a:

dostum sana bagımsız test kuruluşlarının yaptığı testlerdeki verilere bakmanı tavsiye ediyorum. şimdi sen diyeceksin ki o firmalara microsoft para vermiştir. bende sana diyeceğim ki o firmalar vista yı da daha çıkmadan yerden yere vurmuştu. o yüzden lafla peynir gemisi yürümez. atıp tutmaya da gerek yok gidip test sonuçlarına bakmaka lazım. çok doğru birşey söylemişsin. herkesin bilgisayarı aynı değil.

ama ortadaki gerçek günümüzde normal sayılabilecek bir bilgisayarda çok performanslı çalışıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...