Jump to content

Windows 7 Geliyor

chAsEEr

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Vista gibi gıcık bir işletim sistemi olmasında 7

Arkadaşlar yapmayın vista mı gıcık yaa ! bence sp1 ile birlikte mükemmel bir sistem oldu da işte kıymetini bilmiyorsunuz ben win7 yi 7127 ye kadar indirdim kullandım 7127 gerçekten iyiydi ama gitgide kasıyor. Vistamın imajını almıştım tekrar vista kullanıyorum şimdi. Ha görsellik derseniz vistadan iyi ona birşey demem aero-peek vs vs çok güzeller ama yine de final çıkana kadar vistaya devam :rolleyes2:

allah allah n'apıyorsunuz da kasıyor windows 7

xp bile daha fazla kasıyordu bende

bilgisayarım çokta iyi değil yani...

valla 2 hafta falan kullanıyorum, programlarımı yükledikçe vistaya kıyasla kasılmaya başlıyor, bende kasmalara gelemediğim için hemen dönüyorum vistaya. herhalde vistaya kurduğum programları 7 ye kursam uyuz bi kaplumbağaya döner 7. 1 gb ram var açıyorum 550 mb bir msn, bir İE ve bir winamp çalıştırmayla oluyor 850-950 mb arası aynı şeyleri çalışırken vista 700-750mb ram harcıyor. şahsi düşüncem tabi bu kullanan kullanır(bende duramıyorum yine 7201 çıkmış diyorlar indireyim mi diye aklıma gelip duruyor orası da ayrı mesele.) :rolleyes2:

syo ustam sana gelenden bir tanede bana göndersene windows 7 :D:):clapping: çıktığı zaman bakacam fiyatına göre alabilirim. eğer pahalı ise dediğim gibi internete düşmesini beklemek. şimdilik deneme sürümü ile idare edecez...

7037 kullanıyorum cok memnunum lisansa para veren tiplerden degilim vermeyide düşünmüyorum :D cıksın nasıl olsa net sınırsız 1 gecede indiririm netten

zaten hiçbirimizin para vermeye niyeti yok :)

BEN İNGİLİZCESNİ 2 HAFTA KULLANDM, EVULATİON COPY İDİ HARİKA HIZLI VE TASARIM AÇISNDAN DA GÖRSEL BİR ŞOV RESMEN... TÜRKÇESNİ BEKLİORM, ŞU AN DRİVERLARDA VE DESTEKLEDĞİ PROGRAMLARDA EKSİKLER VAR... İSTEYEN OLURSA EKLEYEBLRM SİTEYE...SIRF MECBURİYETTEN TEKRAR VİSTAYI KURDUM:(

BEN İNGİLİZCESNİ 2 HAFTA KULLANDM, EVULATİON COPY İDİ HARİKA HIZLI VE TASARIM AÇISNDAN DA GÖRSEL BİR ŞOV RESMEN... TÜRKÇESNİ BEKLİORM, ŞU AN DRİVERLARDA VE DESTEKLEDĞİ PROGRAMLARDA EKSİKLER VAR... İSTEYEN OLURSA EKLEYEBLRM SİTEYE...SIRF MECBURİYETTEN TEKRAR VİSTAYI KURDUM:(

Sitede Türkçe'si bile var arkadaşım :D

Umarım İyi ve düzgün çalışan bir sistem olur ben bu gune kadar xp vista hic birinde sorun yasamıs degılım 7 de yasamam umarım Şu anda vista ultimate sp1 kullanıyorum sistem cokene kadarda 7 ye geçmeyi düşünmüyorum.bence vista güzel iyi çalısan bir sistem biraz haksızlık ediliyor gibi.

iyi güzel de,vista sırf millet pclerini yenileyip şirketler para kazansın diye yapıldı bence...şimdi bakalım bu kaça patlayacak:(

zaten sistemi yenilemessen senin içinde ii olmaz dimi :p

Dostum hergeçen gün yeni bir teknoloji çıkıyor.bu yeni teknolojileri eski teknolojilere ayak uydurmasi gerçekden zor.

Yeni oyunlar çıkıyor ancak yüksek performans istiyor.

Tabi haliyle microsftunda istedigi bişeyler olabilir.

Bunu Oyunlara benzetebilirsin.Yeni Bir oyunu eski pcde oynamak gerçekden mechul.Ama yeni teknolojiyle üretilmiş bir sistemde oynamak çok kolay ve zevk verici.

slm beyler ben seven i kurdum cok güzl begendim .yanlız bir kaç sorunu var . oyunlarda iyi degil tek olarak . ram işlemci felan cok iyi vistaya göre görünüş özellikler ve acıklar cok güzel . tavsiye edilir ama oyunu az oynayanlar için. :(

EVDE İNTERNET KULLANMIYORUM AMA PC DE WİNDOWS 7 ULTIMATE BUİLD7100 YÜKLÜ KONUYLA ALAKASI YOK AMA İNTERNETTEN BİR SÜRÜ CRACK İNDİRDİM EWDE NET OLMADIĞI İÇİN WİNDOWS ETKİNLEŞTİRİLMİYOR SİZE ZAHMET ELİNİZDE CRACK WARSA BANA VERİN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM.....

EVDE İNTERNET KULLANMIYORUM AMA PC DE WİNDOWS 7 ULTIMATE BUİLD7100 YÜKLÜ KONUYLA ALAKASI YOK AMA İNTERNETTEN BİR SÜRÜ CRACK İNDİRDİM EWDE NET OLMADIĞI İÇİN WİNDOWS ETKİNLEŞTİRİLMİYOR SİZE ZAHMET ELİNİZDE CRACK WARSA BANA VERİN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM.....

Dostum crack'a gerek yok ki W7'de .. Deneme sürümü zaten, kendi aktivasyon yapıyor..

YANLIŞ ANLAMADA SANA ZAHMET NASIL CRACK YAPIYORSA BANA GÖSTER EVDE NET YOK SÜRÜMÜ KAÇ OTOMATİK AKTİVASYON YAPANIN

Dostum crack'a gerek yok ki W7'de .. Deneme sürümü zaten, kendi aktivasyon yapıyor..

YANLIŞ ANLAMADA NASIL YAPIYOR BANA BİR GÖSTER DE GÖREM BENCE ÖYLE BİŞEY YOK EVDE NET YOK AMA

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...