Jump to content

Açılan Pdf Dosyasını Adobe Ototmatik Olarak Yazdırıyor

654
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar selamlar, Adobenin sağ tık menü ilişkilendirmesinde 5 gün önce birkaç bir şey sildim bir problem de yaşamadım ama dün yeni aldığım yazıcıyı kurdum şimdi; herhangi bir pdf yi açtığımda 1.si pencere simge moduna düşüyor  2.si de otomatik olarak yazdırıyor nasıl çözerim bulamadım.

HiBit ile adobeyi kaldırıp temizledim reboot edip yeniden kurdum ama bir şey değişmedi.
Ayarlarını da biraz kurcaladım sorunumla alakalı bir şey göremedim.

Fikriniz ya da çözüm öneriniz var mı?

Edited by 654

Yazıcı ayarlarınızda otomatik yazdırmaya yönlendirme seçenekleri aktif olabilir. Printer ayarlarınızı gözden geçirin hiçbir program kolay kolay otomatik yazdırmaz mühale ve tanımlanmış ayarlar olmadan.

- Yazıcı sürücüsünü tamamen kaldırın.

- Yazıcı sürücü yüklemesini farklı bir uygulama yoluyla yükleme işlemini yapın snappydriver yükleyicisi pratik hızlı ve kolay olabilir kaynak: 

Please register to see this content.

- Yazıcı ayarlarını tekrar'dan gözden geçirip uygulamayı kurup deneyin. Çözüm olacaktır deneme yanılmalar.

Baktım yazan olmayınca ben bir kaç satır düşeyim dedim bu arada yazıcı falan kullanan biri değilim bir kaç kez çıktı almışlığım vardır oda eski iş yerimde :) 

Saygılarımla.

• Like 1

forjest, 6 saat önce yazdı:

Yazıcı ayarlarınızda otomatik yazdırmaya yönlendirme seçenekleri aktif olabilir. Printer ayarlarınızı gözden geçirin hiçbir program kolay kolay otomatik yazdırmaz mühale ve tanımlanmış ayarlar olmadan.

- Yazıcı sürücüsünü tamamen kaldırın.

- Yazıcı sürücü yüklemesini farklı bir uygulama yoluyla yükleme işlemini yapın snappydriver yükleyicisi pratik hızlı ve kolay olabilir kaynak: 

- Yazıcı ayarlarını tekrar'dan gözden geçirip uygulamayı kurup deneyin. Çözüm olacaktır deneme yanılmalar.

Baktım yazan olmayınca ben bir kaç satır düşeyim dedim bu arada yazıcı falan kullanan biri değilim bir kaç kez çıktı almışlığım vardır oda eski iş yerimde :) 

Saygılarımla.

İlginiz için teşekkür ederim hocam, 

Please register to see this content.
 probleme çözüm oldu. Hayırlı bayramlar.

• Like 2