Jump to content

Knight Online Bağlantı Portları Ne ?

Recommended Posts

arkadaşlar su knight online oyunu hangi port veya portlardan servere bağlanıp oynanıyor biliyormusunuz ? Bana onun bağlandığı portlar lazım. Nedenine gelince kardeşim oyunun bağımlısı ve gün içerisinde 15 saat kadar oyundan kalkmadan oynuyor gece geç saatlere kadar pc başında. oyunu kaldırdığımda ise windowsdan dosya siliyor ve pc çöküyor. ben de bunu engellemenin en gizli yolunun modem üzerinden portu kapatmak olduğunu düşünüyorum. Eğer kapatırsam oyunu açtığı halde bağlanamaz. birkaç formata mal olacak bir durum ama kesin çözüm diye düşünüyorum. acilen su portları öğrenmem lazım.

• Administrator

8888 | UDP/UDP | UDP Backport

10020 | TCP/UDP | Karus Connections

10030 | TCP/UDP | Elmorad Connections

10040 | TCP/UDP | Battlefield Connections

15000 | TCP/UDP | Listening Port

15001 | TCP/UDP | Login Server

15100 | TCP/UDP | Game Server

sanırım bunları engellersen giremez.

8888 | UDP/UDP | UDP Backport

10020 | TCP/UDP | Karus Connections

10030 | TCP/UDP | Elmorad Connections

10040 | TCP/UDP | Battlefield Connections

15000 | TCP/UDP | Listening Port

15001 | TCP/UDP | Login Server

15100 | TCP/UDP | Game Server

sanırım bunları engellersen giremez.

allah razı olsun şimdi kapatacam artık bakarım yarın girebilecek mi

bugünlük pc bende :rolleyes2:

bırak oynasın charı nı felan satar para kazanır..(:

yaw oyunu oynamıyo ki o bağımlı resmen ben ona kızıyom ben de severim oyun oynamayı ama boş vakitlerde oynamayı

bu arada ayıp olmazsa bir soru daha soracam :rolleyes2: modeme girecem ama giremiyorum şifremi biliyorum ama modeme giriş adımı unuttum ilk aldığımda değiştirip not defterine yazmıştım ama sadece şifreyi yazmışım adı nasıl öğrenebilirim ? sadece modeme giriş adı lazım modemim Airtes RT-206v1TT model wireless modem

yaw oyunu oynamıyo ki o bağımlı resmen ben ona kızıyom ben de severim oyun oynamayı ama boş vakitlerde oynamayı

bu arada ayıp olmazsa bir soru daha soracam :rolleyes2: modeme girecem ama giremiyorum şifremi biliyorum ama modeme giriş adımı unuttum ilk aldığımda değiştirip not defterine yazmıştım ama sadece şifreyi yazmışım adı nasıl öğrenebilirim ? sadece modeme giriş adı lazım modemim Airtes RT-206v1TT model wireless modem

Modemin arkasında küçük bir yerde Sıfırlama yeri vardı. Ordan sıfırla. Modem fabrika ayarlarına dönecek. Kullanıcı adını ve şifreni bilmiyorsan yapma. Yaptıktan sonra giriş default şifre olcak. Yani Airties'te şifre olmucak direk girip şifreyi değiştireceksin.

silkroad gibi online oyun yok

oyun oynamak güzeldir ama yerinde ve dozunda ben de strateji oyunları bağımlısıyım ama sadece boş vakitlerimde oynarım ders ve işim önce gelir her zaman

Eğer portları engellersen giremez doğru ama bu sefer cafe var :D

Olmadı format atar olmadı vs. vs.

Bence en iyi çözüm bilgisayarına keylogger kur virüssüz olanlarından..Olmadı ben sana veririm TNC için yaptığım bişi vardı ama daha yayınlamadım..Yeni bir karakter aç bütün itemlerini ona at eğer sağlam bir karakteri varsa level ini düşür vs.:rolleyes2: Dağıt karakteri kısacası tekrar açarsa tekrar emin ol 1 numaralı bıraktırma yöntemidir..

Denendi xP

Eğer portları engellersen giremez doğru ama bu sefer cafe var :D

Olmadı format atar olmadı vs. vs.

Bence en iyi çözüm bilgisayarına keylogger kur virüssüz olanlarından..Olmadı ben sana veririm TNC için yaptığım bişi vardı ama daha yayınlamadım..Yeni bir karakter aç bütün itemlerini ona at eğer sağlam bir karakteri varsa level ini düşür vs.:rolleyes2: Dağıt karakteri kısacası tekrar açarsa tekrar emin ol 1 numaralı bıraktırma yöntemidir..

Denendi xP

dediğin güzel ama ben o oyunu hiç amadım ki nasıl hesap açılacağnı bile bilmiyorum . bi de modemin portlarını kapatsam windowsa formattan sonra yine mi açılır ? bildiğim kadarıyla windows portlarıyla modemin portları farklı yaniwindowstan kapatsam formattan sonra açılır ama modemden kapatsam açılmaz

arkadaşalar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim ama ben şu portları kapatamadım. Netten araştırdım ama port açma bulabildim anca kapatmayı bulamadım. Modemin de her yerini karıştırdım ve kapatacak bir yer bulamadım. Modemim "Airties RT-206V1TT" model modem. NAT altında port yönlendirme bölümü var orayı karıştırdım ama bişey anlamadım. Burda portları açabiliyoruz. Bu portları nasıl kapatacaz ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...