Jump to content

Mehmet Topuz Fenerbahçe’de

YeniçeRiyan-i

Recommended Posts

Kulübümüz, Kayserispor ile Mehmet Topuz'un transferi konusunda anlaşmaya varmıştır. Bu transfer kapsamında Fenerbahçe Spor Kulübü bir oyuncusunu Kayserispor'a verecektir.

Mehmet Topuz'un Fenerbahçe Spor Kulübü'ne transferi nedeniyle, Kayserispor Kulübü Başkanı sayın Recep Mamur'a ve Kayserispor Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

Kamuoyuna Duyurulur+

http://www.fenerbahce.org[/CODE]

[/b][/center]

Mehmet Topuz resmen Fenerin malı oldu çünkü fener bonservisini satın aldı ama ben Fenerin yerine olsam beşiktaşa veririm çünkü şimid NTVde BJK formasıyla pozlar vermiş ve gönlününde BJKden yana olduğunı ve BJKde oyanamak istediğini söylüyor zaten, Fenerin yerine olsam beni istemeyeni ben hiç istemem satarım BJKye sende oynamak istemeyen bir futbolcudan ne kadar randıman alabilirsin ki. Topuza mı kaldı yani ondan daha iyilerini alacak güçtedir Fenerbahçe

Mehmet Topuz resmen Fenerin malı oldu çünkü fener bonservisini satın aldı ama ben Fenerin yerine olsam beşiktaşa veririm çünkü şimid NTVde BJK formasıyla pozlar vermiş ve gönlününde BJKden yana olduğunı ve BJKde oyanamak istediğini söylüyor zaten, Fenerin yerine olsam beni istemeyeni ben hiç istemem satarım BJKye sende oynamak istemeyen bir futbolcudan ne kadar randıman alabilirsin ki. Topuza mı kaldı yani ondan daha iyilerini alacak güçtedir Fenerbahçe

Öyle değil işte o işler. Fenerbahçe bonservisini istediği kadar alsın, eğer Mehmet Topuz oturup Fenerbahçe'yle anlaşıp imzalamazsa Fenerbahçe'nin futbolcusu olmaz. Mehmet'i Kayserispor vermezse, seneye bedavaya gider Beşiktaş'a. Futbolcu sadece öyle bonservisle gitmez. Ha bu arada Mehmet'i ben bir Galatasaray'lı olarak ne kadar takımımda görmek istiyorsam, eminim sende Fenerbahçe'li olarak o kadar istiyorsun. Türkiye'de onun mevkisinde onun ayarında bir futbolcu yok. "Türk olarak"

Mehmet Topuz açıklama yaptı gerekirse 1 yıl futbol oynamam ama Fener formasını kesinlikle giymem.. İnönüye çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum dedi...

Eee o zaman bu haber doğruysa fenerbahçe transferi patates oldu :D

Kalitesini inkar eden yok ki uur, zaten büyük kulüplerin peşinden koşması ve fahiş fiyatlar önermeleri kalitesini açık olarak ortaya koyuyor, konu mehmetin fenerde oynamak istememesi zorla bir futbolcuyu bir takımda oynatmak yanlış diyorum, adam açıkça Bjk'de oynamak istiyorum diyor...

Kalitesini inkar eden yok ki uur, zaten büyük kulüplerin peşinden koşması ve fahiş fiyatlar önermeleri kalitesini açık olarak ortaya koyuyor, konu mehmetin fenerde oynamak istememesi zorla bir futbolcuyu bir takımda oynatmak yanlış diyorum, adam açıkça Bjk'de oynamak istiyorum diyor...

rwlxld.jpg

2d0xabt.jpg

Bu resimlerde kanıtı oluyor heralde :D...Hadi Hayırlı Olsun

Mehmet Topuz'un transferinde bir şok gelime daha! Antalya'da tatilini sürdüren Mehmet Topuz verdiği röportajda transferinin belirsizliğinden dolayı büyük sıkıntı içinde olduğunu söyledi.

Topuz, "ben Beşiktaş forması giymek istiyorum. Kesinlikle Fenerbahçe forması giymeyeceğim, gerekirse ocak ayını bekleyip çok sevdiğim Beşiktaşım'a kavuşurum" dedi.

Kaynak: Karakartal.com

mehmet-topuz883.jpg

image9.jpg

Fenerbahçe rezil olduguyla kalıcak,ne bu malmı satılıyo,oyuncunun haberi yok başka kluple anlaşılıyo.. Uzun lafın kısası Mehmet Topuz Beşiktaş'tadır,başlıgı degiştirebilirsiniz..

1- Aziz Yıldırım güçlü ama Yıldırım Demirören de güçlü.Ayrıca ikiside birbirinden inat ve idealist.Düşünsenize Yıldırım Demirören'in kulübe cebinden en az 100 milyon dolar verdiğini cümle alem biliyor.Aynı şekilde Aziz Yıldırım içinde geçerli oda çok şey verdi takıma.

2- Mehmet Topuz "Ben doğuştan Beşiktaşlıyım ve Fenerbahçe formasını giymek istemiyorum diyor.Ve gördüğümüz gibi Beşiktaş formasıyla resimleri heryerde dolaşıyor.

3- Futbol Federasyonu eski genel sekreterinin açıklaması var "Futbolcu Fenerbahçeye gitmek istemezse gitmez ,herşey onda biter diye."

4- Ayrıca Mehmet Topuz'un kendisi ve menejerinin açıklamalarınıda izliyoruz."50 milyon dolarda verseler gitmem" diyor Fenerbahçeye.

İlk kez şahit oluyorum böyle bir transfer olayına.Ancak Yıldırım Demirören'in sözlerine katılmamak elde değil.Beşiktaşlıyım diyen bir futbolcuyu transfer etmek ezikliktir diyor.Bütün bunlardan yola çıkarak bende Yıldırım Demirören gibi "Mehmet Topuz Beşiktaşa hayırlı olsun diyorum".

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...