Jump to content

Sevgiline Hoşlandığı Nasıl Söylersin

00sansar

Recommended Posts

Yalnız başlık yanlış olmuş sanırım sevgili zaten duygularını açıklayabildiğin ve sevgine karşılık aldığın kişidir sen daha açılamamışsınki "Sevgiline Hoşlandığı Nasıl Söylersin" yazmışsın.

Yanlız başlık yanlış olmuş sanırım sevgili zaten duygularını açıklayabildiğin ve sevgine karşılık aldığın kişidir sen daha açılamamışsınki "Sevgiline Hoşlandığı Nasıl Söylersin" yazmışsın.

Katılıyorum kardeşim sende yanlız ı yalnız diye düzeltirsen sevinirim :good:

Siz yurdum insanı hep bölemisiniz. :good:))

Arkadaş bişi sordu sizde onu cevaplamamak için elinizden geleni yaptınız.

Arkadaşım eğer hoşlanıyorsan cesaretli ol ve gözlerinin içine bakarak göz hapsine al.

eminim anlayacaktır hissettiklerini.

saygılar..

şu dörtlü yaz ertesi gün kolunda..

aşk bir volkan gibidir

en sevdiğim tatlı kazan gibidir

sevdiğim atma beni meçhule

seninle kaşık atalım iki tabak keşkule

:p:good:

aslında böle konular açmayın ağlıycam şimdi:( =D=D az kalsın yapacaktım onu bugün.. hehehe=) arkadaşım aceleye getirme sakın yavaş yavaş tanışın. zaten tanıyosan da sinyal var mı ona bak. yoksa söyleme. sinyal varsa direk söle. seni seviyorum de. yüzyüze söyle. msnden vs olmaz bu işler. bakışlarından alırsın sinyali de. direk söyle gitsin.

herkez gayet güzel sacmalamıs:d bir arkın dedigi gibi göz hapsine alıp direk seni seviyorum bnimle uuzns eviyeli bir ilişkiye ne dersn atrzı oalbılır.aslında cıkma teklifi kişilini yansıtacagından bizen sana verebielcegimiz tek öğüt cesarret olabılır...

direk benimle çık de

Nereye çıkıcaklar :p:D

Nese ben olsam ilkten normal tarzımla hareket eder sonra biraz yakınlaşır bi kenara çeker..Şey ben ne zamandır sana bişi söleyeme çalışıyorum ama her yanına geldiğimde içimde bi kıpırtı oluyor. Sen ne zaman bi erkekle konuşsan içim çıkıcak gibi oluyor. şey şey ben galiba seni seviyorum de :p:D bu yüzyüze için

Msn için ise şöyle bir yol izleyebilirsin...

Normal konuşma tarzınla başla nbr nasılsın felan yavaş yavaş aşk konularına gir sonra de ben birini seviyorum ama söleyemiyorum felan de ne zaman konuşmaya kalksam nutkum tutuluyo de sonrada ben sana bişi sölicem de bazı yıldızlar vardır hepsi parlar ama hepsi bi yıldız vardır bi başka parlar diğerlerinden daha göz alıcı daha etkiliyici ben gözümü ondan alamıyorum ben galiba o dünyada tek olan yıldızı seviyorum ben seni seviyorum gibi de söleyebilirsin :good:

Ama bence kendi özünle ol başkasınn tarzıyla teklif etme herşey sana ait olmalı bence çünkü bu iki kişilik bi ilişki ve sadece ikiniz olucaksınız... he bide sen sen ol sakın aracı olarak birini sokma çünkü aracı erkek olursa kıza seni anlatırken senin ağzınla iltifat ediyo olcak ama kız bunu sen sölemiyonda aracı sölüyor diye aracıdan hoşlanma payı var. Eğer kız olursa aracı senin sölediğin şeyleri ona sölerken o aracı kız bu çocuk çok hoş kıza iiltifat ediyo diye sana aşık olabilir ve sevdiğin kıza yalan yanlış şey söleyebilir. ;):D benden bu kadar inşallah yardımcı olabilmişimdir...

pek rahat değilsin galiba.ne söylüyeceğini bilmiyorsun.ayrica ya kabul etmezse diye korkuyorsun.

ben çok rahatim eğer biri benim teklifimi kabul etmesse başka kizmi yok düşüncesi gelir aklıma.Gerçekdede öyle başka kizmi yok.

Karşındaki insan senden benden farkın yok.Kabul etmezse dünyanin sonu değil ya.Korkmanın anlamı yok.

kıza git senden hoşlandığımı sana söylesem problem yaratirmi de.

bu nasıl bir mantık sevgili olduysan zaten hoşlandığını en az 1000kere söylemişsindir :D

kızın yanına gidersin senle bişey konuşmam lazım dersin o da seni dinliyorum der,, ""ben uzun zamandır sana karşı derin duygular besliyorum bu duygular arkadaşlıktan öte ben sana kalbimde taht kurdum,, benim kalbim senin,, canım senin,, senin için şu an ölürüm sevgilim olur musun?"" dersen kız 1 saniye düşünmeden EVEETT BENDE SENİ SEVİYORUMM :D der ve artık sevgilisinizdir :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...