Jump to content

Internet'ten Para Kazanmak Mümkün Mü ?

fth_zgr1965
 Share

Recommended Posts

Selamın aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi son zamanlarda bu konu daha da gündeme geldi. Belki de birçoğumuz bu konulara merak saldı. Hepiniz duymuşsunuzdur işte internette farklı işler yaparak şu kadar para kazandım diyen insanları. Bu dedikleri doğru mu yani aranızdan herhangi bir forum arkadaşım internetten az bir miktarda da olsa para kazanabiliyor mu yoksa tamamen bir aldatmaca mı ? (Bitcoin işlerini katmıyorum bile daha çok parasını kaybeden arkadaşımı gördüm) Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla...

Kenarda köşede biraz varsa birikiminiz beyfendi,

tavsiyem birazda olsa bitkoin ve etheryum alınız.

Çünkü çok değil yakın bir zamanda tamamen dijital paraya geçilecektir.

kredi kartıda çıkınca böyle yaklaştılar sermaye ve banka para babaları 2000 li 

yıllardan sonra her yer atm ve pos cihazı oldu.

hiç unutmam 90 lı yıllarda bir arkadaşın amerikan express kredi kartı vardı garanti banktan

almıştı eğlenmiştik süs gibi taşıyorsun diye....

• Like 1

KHEDIRA, 50 dakika önce yazdı:

neden çalışmak değil de kolay yoldan köşeyi dönmek hocam ?

Yukarıda nasıl çalışmadan para kazanırım diye sormadım. Nasıl zengin olurum diye de. Biraz mantığınız olsaydı anlardınız diye umuyorum. Benim demek istediğim bu işe yeni adım atan biri nasıl gelir elde edebilir şeklindeydi. Örneğin yeni açılmış bir youtube kanalında bilgisayar telefon gibi tamir videolarının gideri var mı gibi. Kolay yol demişsiniz de hodri meydan kazanın kolay yoldan efendim. Bakın internetiniz de var. Artık ne yaparsınız orası size kalmış tabii. 

italyano43, 56 dakika önce yazdı:

Kenarda köşede biraz varsa birikiminiz beyfendi,

tavsiyem birazda olsa bitkoin ve etheryum alınız.

Çünkü çok değil yakın bir zamanda tamamen dijital paraya geçilecektir.

kredi kartıda çıkınca böyle yaklaştılar sermaye ve banka para babaları 2000 li 

yıllardan sonra her yer atm ve pos cihazı oldu.

hiç unutmam 90 lı yıllarda bir arkadaşın amerikan express kredi kartı vardı garanti banktan

almıştı eğlenmiştik süs gibi taşıyorsun diye....

Öneriniz için teşekkürler hocam. Birikimim ne yazıktır ki yok. Öğrenci olduğum için şu anki ihtiyaçlarımı karşılamak benim için kafi. Hiç de anlamadığım bir konudur açıkçası. Saygılarımla...

• Thanks 1

Nacizhane tavsiyem ticaret en basiti 2.el satış sitelerinde alsat işlerinden başlayabilirsiniz.. Ticareti en çok bilen ve uygulayan millet yahudilerdir vede pek çok ülkenin ekonomilerini de bu şekilde ele geçirmişlerdir...

• Like 2
  • Thanks 1

SON_VATAN, 55 dakika önce yazdı:

Nacizhane tavsiyem ticaret en basiti 2.el satış sitelerinde alsat işlerinden başlayabilirsiniz.. Ticareti en çok bilen ve uygulayan millet yahudilerdir vede pek çok ülkenin ekonomilerini de bu şekilde ele geçirmişlerdir...

Laptopların dilinden anlıyorum hocam. Hızlandırma, temizlik, yükseltme ve parçaları değiştirme gibi. Dediğinizi deneyeceğim öneriniz için teşekkürler. Saygılar...

KHEDIRA, 46 dakika önce yazdı:

ben hayatımı senin gibi kısa yoldan zengin olma hayali kurarak kazanmıyorum kardeş. üç kuruşun vardır kesin gelmişsin bunu nasıl katlarım derdine girmişsin. madem internetin var seninde yapacağın malum şeyler vardır elbet kardeş kendine yakıştırdığın şeyleri yaparsın. mesleği olan işi gücü olan birinin youtube ile işi olmaz. youtube çöplüğü ile geçinme hayali kuran birini ciddiye alamayacağım maalesef.  çen çimdi yutubıy mı olcan :D MERHABA ARKADAŞLAR KANALIMA HOŞ GELDİNİZ BEĞENMEYİ ABONE OLMAYI ZİLE TIKLAMAYI PAYLAŞMAYI VE AYAKLARIMI YIKAMAYI UNUTMAYIN :D

Ben ne diyorum sen ne diyorsun arkadaşım. Zengin olma gibi bir hayalim de yok olamam da öğrenciyim zaten. Kendime kitap ve kırtasiye gibi ihtiyaçlarımı rahatlıkla alabileyim, aileme fazla yük olmayayım kendi temel ihtiyaçlarımı karşılayayım diye bir yol arıyorum sen geliyorsun saçma sapan şeyler yazıyorsun. Üç kuruşum da yok ha. Zaten bu forumda bir tek senden tiksiniyorum bunu da bilesin. Böyle efendilik taslamalar, yardım isteyen insanla dalga geçer gibi ay şunu yanlış yazmışsın böyle yazılır falan filan. Bu ne edepsizliktir anlayamadım. Yaşım 19 benden büyük olduğunu varsayıyorum fazla ileri gitmek de istemiyorum. Sen bir daha benim konularıma girme de zaten. Allah sana terbiye ve akıl versin Bay ÇOKBİLMİŞ(!).

• Thanks 1

fth_zgr1965, 5 saat önce yazdı:

Selamın aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi son zamanlarda bu konu daha da gündeme geldi. Belki de birçoğumuz bu konulara merak saldı. Hepiniz duymuşsunuzdur işte internette farklı işler yaparak şu kadar para kazandım diyen insanları. Bu dedikleri doğru mu yani aranızdan herhangi bir forum arkadaşım internetten az bir miktarda da olsa para kazanabiliyor mu yoksa tamamen bir aldatmaca mı ? (Bitcoin işlerini katmıyorum bile daha çok parasını kaybeden arkadaşımı gördüm) 

Grafik,web tasarım dan anliyorsaniz bionluk ,fiveer gibi yerlerden freelancer işler alıp yapabilirsiniz.

• Like 1