Jump to content

Kanarya'ya Dönüyor

nuru

Recommended Posts

f3e039a8-714f-47d0-8152-11278a8a8ef0.jpg

Transferin olay adamı Mehmet Topuz'u yaşanan gelişmeler bunalttı. "Beşiktaş'a söz verdim" diyen Topuz'un çark ettiği ve bonservisini alan Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağı öğrenildi

Mehmet Topuz konusunda dün de sıcak gelişmeler yaşandı. Beşiktaş formasıyla poz veren ve siyah-beyazlı takımda oynayacağını söyleyen ancak bonservisini Fenerbahçe'nin aldığı yıldız oyuncuyu, son yaşananlar iyice bunalttı. Yakın çevresine durumu ile ilgili dert yanan Topuz'un, yarın Kayseri'ye gideceği öğrenildi. 27 yaşındaki oyuncunun medyanın karşısına çıkıp bir basın toplantısı düzenleyeceği ileri sürüldü. Topuz'un ardından Cuma günü İstanbul'a geçeceği ve "5 milyon Euro+Gökhan Emreciksin" karşılığında bonservisini alan Fenerbahçe'ye "Evet" diyeceği kaydedildi. Topuz'un burada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşecek bir imza töreni sonrası sarı- lacivertlilere imza atacağı iddia edildi.

BEŞİKTAŞ: TOPUZ'U BIRAKMAYIZ

Beşiktaş cephesi ise bu haberler karşısında sessiz kalmadı. Yönetici Kenan Öner, "Mehmet Topuz'u bu saatten sonra kesinlikle bırakmayız. Yarın Kayseri'ye gideceği doğrudur. Kendisi istediği her yere gidebilir. Topuz kararını verdi ve Beşiktaş'ta oynayacağını söyledi. Spekülasyonlar son bulmalı" dedi. Öte yandan TFF Başkanı Mahmut Özgener de konuyla ilgili olarak, "İki kulüp de Mehmet'i alma çabası içinde. Federasyona yapılmış bir başvuru yok. Olursa, hukuk kurullarımız değerlendirir" diye konuştu.

Kaynak:SABAH

uzaktan sert şut çekiyoya iyi futbolcu oldu şimdi :D

adam olmadan futbolcu olunmaz..en azından sevilen futbolcu olunmaz..ben Galatasaraylıyım ama tuncayı severim.çünkü delikanlı..gidicem dedi gitti.dansözlük yapmadı

+1

feneri anlayamıyorum yaw ne yapmaya çalışıyor ne katacak bu adam fenere. adam bjk forması ile poz veriyor fenerde gidip alıyor sanki başka oyuncu yok...

çok sacma bence yaw

Suç adamda fenerde değil ki.

Futbolcu dediğin profesyonel olmali her takımda oynamali.

Bu böle takım seçerse işi çok zor çok.

Mesela ben galatasaray lıyım emre belezoğlu fenere gidince üzülmedim.Ama üzüldüğüm konu ben doğuştan fenerliyim demesi.

Bir futbolcu profesyonel olmaliki başari göstersin.Yok ben cimbomluyum yok ben beşiktaşlıyım yok fenere gitmem şuraya gitmem gibi mantık olmamali.

Ayrıca Kayseri başkanida saticak oyuncunun görüşünü almasi gerekir.Kayseri Başkanının Yapmiş olduğu Resmen kurbanlık hayvan satışı gibi olmuş.

Ayrica Beşiktaş Oyuncuyla konuşmak yerine başkanlariyla resmi teklif ******ürse alirlardi.

ki mehmet topuzuda hiç beğenmem

Fenerin amacını bilmiyoruz sanki zaten..

Adamı alacak. Koycak yedeklerin yanında.. Maçları orda izlicek..

Pürüz çıkaran adamları FB bir daha karşıma çıkmasınlar diye alıp bekletiyor..

Bunun örneklerini gördük..

5 Milyon Euro + Emreciksin ..

Bu olaya takıldım ben. Sanki sarı çizmeli mehmet ağa inek ticareti yapıyor gibi.. O insan değil zaten.. Futbolcuların " mal " muamelesi görmesi gerçekten üzücü..

Geçen bi haber duydum asparagasmı deilmi siz karar verin.Bu aziz YILDIRIM çok muhterem bi adam yani eli uzun diye tabir ettiğimiz İnsanlardan demişki; Parasıyla deilmi alacam ......(burayı siz Tercüme edin) :) hem alıp yedek oturtup maçları izletecem olmadı pafa gönderecem sırf gıcıklık olsun.Bu doğruysa bana uyar arkadaşlar

Tüm yorumlara + veya - düşüncelere gereken cevap kısa bir süre içerisinde cevap bulacaktır ancak burdaki yorumlara katıldığım futbolcunun mal değil insan olarak görülmemesi bekleyip göreceğiz zaman ne gösterecek kafası rahat bir mehmet topuz hangi takıma giderse gitsin faydalı olacağına eminim yetenekli bir futbolcu ama bakalım bu yeteneğini büyük bir takımda kanıtlayabilecekmi

zaman herşeye en güzel ilaçtır....

Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...