Jump to content

Sohbet Konularıyla Ilgili önemli Duyuru!

Bultar

Recommended Posts

Merhabalar,

10 Haziran 2009'dan itibaren geçerli olmak üzere bir üyenin aynı gün içinde 2 den fazla Sohbet-Chat konusu açması halinde hesabına uzun süreli mesaj yazamama, hesabı askıya alma veya süresiz olarak uzaklaştırma cezası uygulanacaktır. Bu cezaların tamamı TnC Takımının insiyatifinde olup kişinin tutumuna göre değişebilir.

Sevgi ve Saygılarımla

TnC Takımı

Bultar

yerinde ve isabetli bir karar oldu,ard arda sohbet bölümüne konu açmanın ve işgal etmenin mantıksızca olduğu kanısındaydım herkes ona göre davranır,forumun kalitesinide göz önüne alırsak daha sağlıklı olacağını düşünüyorum süper oldu bu

:)

• Administrator

yerinde ve isabetli bir karar oldu,ard arda sohbet bölümüne konu açmanın ve işgal etmenin mantıksızca olduğu kanısındaydım herkes ona göre davranır,forumun kalitesinide göz önüne alırsak daha sağlıklı olacağını düşünüyorum süper oldu bu

Dinime küfreden müslüman olsa.

Dinime küfreden müslüman olsa.

kalbimi kırdın hocam işgal etmiş olsam eyvallah gam yemicemde yalnız bu bana hakketen dokundu,günde bazen bir bazende iki konu dışında varsa paylaşım bakın görün,mümkünse ağlamak istiyorum

eğer bu duyuru yapılmasaydı çok yakında sohbet bölümünde :

cinsiyetiniz nedir_?

kaç kardeşssiniz?

obama müslüman mı değil mi?

battal gazi filmleri gerçekten osmanlı zamanında mı çekilmiş_? vs... gibi saçma sapan konular açılacaktı ki bu kararında pek etkili olacağı kanaatinde deilim bence buy tür konuları açıp açmamakta üyeler biraz daha düşünceli olursa daha iyi olur...

Sonunda birinin bu işe el atacağı ortadaydı.artık ordan burdan kopyalama boş haberler görmekten sıkılmıştım.

Doğru söylüyorsun.. Bunu forumda tartışmaya niyetim yoktu ama çoğu arkadaşımızın şikayetiydi bu.. Sınır konulması çok iyi oldu. Bu sayede belki arkadaşlar faydalı paylaşım(!)lara yönelirler.. Sitenin misyonuna aykırı hareket etmezler..

karar güzel ama bu kararı uygulatma zorunluluğunda bırakan üyelerin bile " helal olsun" " güzel karar abi" :) felan gibi riya kokan sözleri bana biraz yaranma ve yapmacıklık gibi geliyor :)

Valla ismini vermek istemediğim bir arkadaşımız dün ne kadar haber sitesi varsa gezip haberleri buraya yapıştırdı.Kendisini bu konuda uyarmayı bile düşündüm ama sonra vazgeçtim.Bakıyorum bugün önlem alınmış :) Tebrikler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...