Jump to content

Netload(2 Günlük Bedava Premium)

97has

Recommended Posts

Arkadaşlar Netload.in 2 gün bedava premium üyelik veriyor.bunun için yapmanız gereken birazdan vereceğim mail adresine bir adet mail atmanız.kısa sürede yanıtlanıyor ve 2 gün boyunca paralı premium üyelikten istifade edebileceğiniz her haktan yararlanabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreniz mailinize gönderiliyor.ilgili sayfadada aktive edip kullanmaya başlıyorsunuz..Yapacaklarımız şöyle ilk önce hotmail(yahoo her neyse işte...) girip [email protected] e 2 Tage Promo başlıklı bir e-mail atmanız.Hiçbir şey yazmasanızda olur.Ardından size bi yarım saat sonra cevap yazarlar.Gelen cevaptaki bağlantıya tıklayın.Aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak.Oraya sadece e-mail adresinizi yazın oradaki düğmeye basın.Ardından e-mail adresinize 2 günlük bedava premiumu yollarlar.Denenmiştir!!!

oa26c9.jpg

çok güsel bir sistem.

Rapidshare dende böyle bişey bekleriz.

2 günlük bi dosya indircek olursun al premiumu buradan indir geç :p

ne para öde nede bişey.

Gerçekden çok güsel.

Rapidshare dende böyle birşey bekleriz.

Dostum..Tskler.. 2 Yerine 5 Yazsak Bize 5 Günlük Promo Verirlermi ? :D

Keşke Netload o kadar saf olsa.

sonunda cevap geldi.

bu promosyonun günü geçti. işte filan linkten premium satın alabilirsiniz diyor.

Kardeşim sen daha önceden de böyle maillar attıysan sana böyle bi şey yolluyorlar.(Bugün denedim de...)

Keşke Netload o kadar saf olsa.

Kardeşim sen daha önceden de böyle maillar attıysan sana böyle bi şey yolluyorlar.(Bugün denedim de...)

aaaaa.

aklımı bulandırma benim has.

şimdi yeni bir mail adresiyle tekrar denicem. ama bu işler boş işler adamı dişler gibime geliyor bana. ama senin hatrına sıfır bir mail adresiyle isteyeceğim 2 take promo.

bu arada belirteyim. 2 tage promo değil 2 take promo olacak. tage yazdım cevap bile vermedi adamlar.

Son Gün 31. Ocak 2009 mış Kaçırdık Tühhhh

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...