Jump to content

Süper Bir Fıkra

alperen_69

Recommended Posts

Bir gün bir yardım kermesinden dönen rahibe teresa (ki diğer adıyla rahibe matematik) ve rahibe maria (ki diğer adıyla rahibe mantık) kiliseye kestirme yoldan gitmeye karar verip ormana sapmışlar.Ormanda ilerlerken rahibe matematik ''son 13 dakikadır bizi izleyen ve dakikada 67 adım atan bir adam var'' demiş. ''evet, farkındayım ''demiş rahibe mantık.. ''Biz yürümeye dewam edelim, biraz da hızlanalım ''

Bir süre gittikten sonra rahibe matematik:biz hızlanınca o da hızlandı..bizi yakalaması için 7 dk.13 saniyesi war.

Rahibe mantık: "ilerde yol ayrımı war..birimiz sağdan diğerimiz soldan gidelim.."

Yol ayrımına gelince rahibe mantık sola rahibe matematik sağa yönelmiş we adam rahibe mantık'ın peşine takılıp izlemeye dewam etmiş..

Kiliseye dönen rahibe matematik merakla rahibe mantık'ı beklemeye başlamış..bir süre sonra rahibe mantık kan ter içinde kilisenin kapısından içeri dalmışş.

Rahibe matematik: "Aman tanrım!ne oldu sana böyle?meraktan öldüm"

Rahibe mantık: "biz ayrılınca o beni takip etmeye başladı..ben de koşmaya başladım.."

Rahibe matematik: "aman tanrım...eywahlar olsun.. sonra?"

rahibe mantık: "e tabii mantık olarak o da koşmaya başladı."

rahibe matematik: "wah wahh...ya sonra?"

rahibe mantık: "mantık olarak bir erkek bir kadından hızlı koşar..

rahibe matematik: "aman allahım....sonra?"

rahibe mantık: "beni yakaladı.".

rahibe matematik: "inanamıyorum..wah kardeşim wah...peki sonra?"

rahibe mantık: "mantıken çaresiz kalınan durumlarda boşuna çabalamamk gerekir.bende çabalamaya gerek duymadım.."

rahibe matematik: "ne?ne diyorsun sen kardeşim?"

rahibe mantık: "durdum we eteklerimi kaldırdım.".

rahibe matematik..???

rahibe mantık: "doğal olarak o da pantolonunu indirdi."

rahibe matematik "İnanmıyorum...aman tanrım...aman tanrım...ya sonra?"

rahibe mantık: "mantık olarak etekleri hawada olan bir kadın pantolonu aşağıda olan her erkekten daha hızlı koşar..."

;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...