Jump to content

Rapidshare" Den Premium Olarak Dosya çekme

matahari218534
 Share

Recommended Posts

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doncaster arkadaşım bazen sorunlar yapsa bile site galiba yeni kurulmuş ben 3 günden beri çekiyorum sorun yok cclenaer ile temizlik yapın yarım saatte bir site çalışıyor

Tnc ye dün geceden beri giremiyorum bu sayfayıda nasıl olduysa açtı kusura bakmayın ilgilemiyorum konu ile herkese kolay gelsin 10 dosya çektikten sonra modemizi resetliyin. Kolay gelsin..

doncaster arkadaşım bazen sorunlar yapsa bile site galiba yeni kurulmuş ben 3 günden beri çekiyorum sorun yok cclenaer ile temizlik yapın yarım saatte bir site çalışıyor

Tnc ye dün geceden beri giremiyorum bu sayfayıda nasıl olduysa açtı kusura bakmayın ilgilemiyorum konu ile herkese kolay gelsin 10 dosya çektikten sonra modemizi resetliyin. Kolay gelsin..

ah birde kopan bağlantıyı devam edebilse süper olurdu

kusura bakmayın flood yapmış oluyorum ama siteyi yapan arkadaşla görüştüm neden kapandı diye şu cevabı verdi galiba açılacak

oraya -Trafik ihtiyacını karşılamamıza yardım edin- diye buton koydum ama bir allahın kulu gelipte yardım etmedi

olacağı buydu. bu iş sırf paraya bakıyor. ve hala arayış içindeyim. bugün ve yarın kapalı kalabilir site kusura bakmayın. pzrtesi aktif olur sanırım.

evt arkadaşlar peki siteleri nsl kullanıyoruz ben rapıdsız e giriyorum

Please register to see this content.
bu siteye yonlendirip Please contact the billing/support department as soon as possible bole bir sey gosteriyor nasıl yapacagım

Bu gibi sitelerin olduğundan hiç haberdar değildim bende şimdi denedim indiriyor. Süper bişey bu. Varsa farklı sitelerde ekleyelim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

İyi günler..

Edited by ugor

Arkadaşlar farklı site vardı biz kullanıyorduk forumda bazı arkadaşlarda yararlandılar o siteden aynı anda 5 tane dosya çekebiliyordun sorun yok tu hız ve sorunsuz indirme yapabiliyordu o site kapandı siteyi pazartesi tekrar açıcaklar açılınca burya eklenicek .

siteyi açan arkadaşın yazdıkları bire bir yazıyorum bu gün açılıcak inşallah.

siteyi akşam 20,15 gibi açtım ama tekrar kapatmak zorunda kaldım. birkaç firma buldum, fiyatları oldukça tuzlu. hıza da önem verdiğim için deneme yaparak seçim yapıyorum.

eğer olmaz ise son çare +200TL daha bayılıp sunucu kiralamak[/CODE]

Beyler haberiniz olsun sitede her türlü rapidshare account paylaşımı yasak.

Bu sitede illegal olarak account sağladığından bu başlıktaki herkes banlanabilir.

Demedi demeyin.

Saygılarımla.