Jump to content

Se7en Pack 2oo9

Se7en Pack ( Anket )  

71 members have voted

1. 1. Se7en Pack'i Nasıl buldunuz ?

• Güzel.emeğine sağlık
      29
    • İdare Eder :)
      22
    • Çok güzel.tesekkurler..
      20

Recommended Posts

Se7en Pack 2oo9

se7en.jpg

se7en_2oo9_1.png

se7en_2oo9_2.png

se7en_2oo9_3.png

se7en_2oo9_4.png

se7en_2oo9_5.png

se7en_2oo9_6.png

se7en_2oo9_7.png

se7en_2oo9_8.png

se7en_2oo9_9.png

se7en_2oo9_10.png

se7en_2oo9_11.png

se7en_2oo9_12.png

se7en_2oo9_13.png

se7en_2oo9_14.png

se7en_2oo9_15.png

se7en_2oo9_16.png

se7en_2oo9_17.png

se7en_2oo9_18.png

se7en_2oo9_19.png

se7en_2oo9_20.png

se7en_2oo9_21.png

se7en_2oo9_23.png

Link

http://rapidshare.com/files/248614204/Se7en_Pack_By_SKeYLeR.rar[/CODE]

[color=#FF0000][size=4]Kurulumu[/size][/color]

Rar'dan Çıkan [color=#FF0000]Se7en Pack.exe[/color] Ye Çift Tıkladıktan Sonra [color=#FF0000]Gözat[/color] Butonundan [color=#FF0000]XP'niz[/color] Bulunduğu Yeri Gösterip [color=#FF0000]Yükle[/color] Butonuna Basın Ve İşlem Tamamlandı Bir Tuşa Basınız Gelene Kadar Dokunmayınız..Bu Kadar...Güle Güle Kullanın...!

[color=#FF0000][size=4]Resimli Anlatım[/size][/color]

se7en_2oo9_.png

[color=#FF0000][size=4]Kurulum Notları[/size][/color]

Sadece Windows XP SP3 Türkçe kullanıcıları içindir.İlk Olarak[color=#FF0000] Se7en Pack [/color] Paketini Entegre Etmeniz Önerilir.Daha sonra Bileşen Silme,İnce Ayar,Katılımsız Kurulum Ayarlarını Yapıp Sonra kalıbınızı Oluşturunuz..(.iso & .nrg)

[color=#0000FF][size=3]Bir Teşekkür Yeter ![/size][/color]

[color=#0000FF][size=3]uu.r ve pc_insect Yardımlarından Dolayı teşekkurler..[/size][/color]

[color=#FF0000][size=4]NOT[/size][/color]

LOGONUİ.EXE VE CSCUİ.DLL HATASI VAR ARKADAŞLAR..AYRI OLARAK İÇİNE ATILACAKTIR..(Kusuruma Bakmayın..!) :rolleyes2:

[color=#0000FF][size=2]KURULUMU[/size][/color]

Se7en Pack Kurduktan Sonra Aşağıdaki İndirmiş olduğunuz Logon Ekranlarından [color=#FF0000]Birini(Rar'dan Çıkan logonui.ex_ ) Ve

Cscui.rar(Rar'dan Çıkan cscui.dl_ )[/color] BUNLAR 2 SİDE [color=#FF0000].CAB HALİNDE[/color] ARKADAŞLAR..

[color=#FF0000]BU 2 TANE .CAB HALİNDEKİ (logonui.ex_ ve cscui.dl_) İ386 Klasorumuze Yapıştırıp Tümüne Evet Diyoruz Ve işlemi Bitiriyoruz..[/color]

Güle Güe Kullanın..

LOGON EKRANLARI-OTURUM AÇMA EKRANLARI

W7B7000F.png

http://rapidshare.com/files/248740734/W7_B7000F_LOGONUI.rar

W7B7068Default.png

http://rapidshare.com/files/248740897/W7_B7068__Default__LOGONUI.rar

CSCUİ.DLL

http://rapidshare.com/files/249508008/CSCUI.rar

[/center]

Eminim iyidir. NR paketi, AR paketi veya HFslip kullanımına göre değişeibiliyor bunları da belirtirsen sevinirim, IE8, 7 hangisine göre bu da önemli. Ayrıca Seven demişken, bilgisayarım ikonu da orj. hali gibi olsa daha güzel olacaktır.(dileyen exploerer.exe içinden değiştirebilir gerçi)

Özellikle bilgisayar&oturumu kapat pencereleri çok güzel olmuş. Eline sağlık yakında denerim sanalda.

Barışa katılıyorum bilgisayarım simgesi konusunda :p Çalışman için ise eline sağlık yeni modifiyeler için ilaç olur...

Edit : Skeyler Logonui olayını halledip temiz paket yapsan daha iyi olur bence...

Öncelikle eline sağlık, güzel çalışma olmuş. :p

Bir önerim olacaktı. Bitmaplar ve duvar kağıtları üzerindeki "Se7en Pack" yazısını silsen daha güzel duracak gibi geldi bana. XP'nin orjinalliğini bozuyor.

Bir de sorum olacaktı. OOBE arkaplanını hangi dosya düzenliyor?

Şimdiden teşekkürler...

hersey cok guzel iyi hos da burası pek bu pakete uygun gıtmemıs sankı genede elıne saglık :)

se7en_2oo9_17.png

Sadece 1 Reklam olsun Dedim kötümü olmuş..öylesine Beğenmeyen Değiştirir.. :)

Sadece 1 Reklam olsun Dedim kötümü olmuş..öylesine Beğenmeyen Değiştirir.. :)

hayır yanlıs anladın reklam olsun tabıkıde benım demek ıstedıgım burası sankıı bıraz bulanık olmus :)

111ksrd.jpg

hayır yanlıs anladın reklam olsun tabıkıde benım demek ıstedıgım burası sankıı bıraz bulanık olmus :)

111ksrd.jpg

Jolteon O Efekt Be Gülüm.. :)

Yeni bir sistemde denedim açılışta hata verdi.Aynı sisteme kendi ISO'mu uyguladım sorun çıkmadı.Acaba Logonui nin sonradan eklenmesimidir sorun...

Not : Logon ekranı hiç çıkmadı... Hata penceresine 5-6 tıklamadan sonra sistem açıldı...

Ekleme : Başka deneyen olmadı mı hiç? Birkaç resimle bizlerle paylaşırsa sevinirim...

Yeni bir sistemde denedim açılışta hata verdi.Aynı sisteme kendi ISO'mu uyguladım sorun çıkmadı.Acaba Logonui nin sonradan eklenmesimidir sorun...

Not : Logon ekranı hiç çıkmadı... Hata penceresine 5-6 tıklamadan sonra sistem açıldı...

Ekleme : Başka deneyen olmadı mı hiç? Birkaç resimle bizlerle paylaşırsa sevinirim...

Dostum Hatalı Dedim Zaten Logonui.exe Satır Hatası Veriyor.. pc_insect Arkadaşımızın Yapımıdır..Sonrada .CAB OLARAK İ386 Dosyası içine atılınca sorun çözülecektir..İyi Forumlar..

Logon ekranı bende de çıkmadı.Ayrıca Se7en Pack dosyalarının içeriğine bakmak için rar dan çıkardıktan sonra Se7en Pack.exe'yi yeniden çıkarırken hem winrar hemde 7-zip şu hatayı verdi:''Se7en Pack.exe:Resources\cscui.dll.res dosyasında CRC hatası.Dosya bozuk.''

Se7en Pack.exe\Resources klasörüne baktığımda,doğal olarak cscui.dll.res yoktu.

Bilginize.

Logon ekranı bende de çıkmadı.Ayrıca Se7en Pack dosyalarının içeriğine bakmak için rar dan çıkardıktan sonra Se7en Pack.exe'yi yeniden çıkarırken hem winrar hemde 7-zip şu hatayı verdi:''Se7en Pack.exe:Resources\cscui.dll.res dosyasında CRC hatası.Dosya bozuk.''

Se7en Pack.exe\Resources klasörüne baktığımda,doğal olarak cscui.dll.res yoktu.

Bilginize.

Aynı hata bende de oldu... :)

dosyaları koru şeceneğini kullanarak denediniz mi ? :)

Hala aynı hatayı veriyor... Diğer arkadaşlarda paketi çıkarma sırasında bi sorun çıkmadı mı? Deneyenler bi yorum yazabilir mi?

Diğer arkadaşlarda paketi çıkarma sırasında bi sorun çıkmadı mı? Deneyenler bi yorum yazabilir mi?

Evet bende de oldu ama bence sorun değil o :) Diğer 7'iso'lardan uyarlarsın bir tane :)

Ellerine sağlık

Senden 2 tane dosyanın

ismini ve yerini rira edecektim

Bilgisayarı Kapat logosu ile

Windoows Oturumunu Kapat logolarının dosyasını adını söylermisin

ikiside çok güzel duruyor

I386 dosyasında hangisi bunlar!

Sağlıcakla Kal.

Ellerine sağlık

Senden 2 tane dosyanın

ismini ve yerini rira edecektim

Bilgisayarı Kapat logosu ile

Windoows Oturumunu Kapat logolarının dosyasını adını söylermisin

ikiside çok güzel duruyor

I386 dosyasında hangisi bunlar!

Sağlıcakla Kal.

Bilgisayarı Kapat ---> msgina.dll [bitmap > 20140 - 20141 - 20142 - 20143 - 20150]

Oturumu Kapat ---> shell32.dll [bitmap > 14351 - 14353 - 14354 - 14355 - 14356]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...