Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

dosyaları indirdikten sonra cd yazılımı nasıl olacak bilgisi olan varmı pc 2 gündür çalışmıyo acilen yardım

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=35860[/CODE]

burda yazıyor ayriyetten nero tıklı ise direk iso dosyasına tıklıyınca aygıtını şeçiyorsun burn dediğinde yada yazdır dediğinde olayı kendi hallediyor..

Öncelikle böyle bir sistem yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Düşündüm ki herkezin rapidshare premium accountu olmayabilir...

bununun için bir çözüm yolu buldum admin arkadaşlar izin verirlerse linkleri sizlere verebilirim..

Çözüm yolu da şudur..

Kendi rapidshare accountumu kullanarak Kendi serverime çektim dosyaları ve teker teker link olarak vermeyi düşünüyorum

gibi uygun görürlerse linkleri yayınlarım

Bunu teker teker uğraştınız mı servere upload etmek için derseniz yoo uğraşmadım sadece linkleri hazırlamak 5 dakikamı aldı :pardon:

wget

Please register to see this content.

ile serverime ssh ile dosyaları çektim zahmetsizce sizide zahmetten kurtarmak istedim :D

Bu arada 1 msjın var sana nasıl güvenicez diye düşünürseniz foruma bu tncxp'yi indirmek için kayıt oldum indirdim denedim gerçekten yararlı birşey olduğunu gördüğüm için bende katkıda bulunmak istedim...

Edited by ahmsfg

Öncelikle böyle bir sistem yaptığınız için çok teşekkür ederim.

Düşündüm ki herkezin rapidshare premium accountu olmayabilir...

bununun için bir çözüm yolu buldum admin arkadaşlar izin verirlerse linkleri sizlere verebilirim..

Çözüm yolu da şudur..

Kendi rapidshare accountumu kullanarak Kendi serverime çektim dosyaları ve teker teker link olarak vermeyi düşünüyorum

gibi uygun görürlerse linkleri yayınlarım

Bunu teker teker uğraştınız mı servere upload etmek için derseniz yoo uğraşmadım sadece linkleri hazırlamak 5 dakikamı aldı ;)

wget

Please register to see this content.

ile serverime ssh ile dosyaları çektim zahmetsizce sizide zahmetten kurtarmak istedim :)

Bu arada 1 msjın var sana nasıl güvenicez diye düşünürseniz foruma bu tncxp'yi indirmek için kayıt oldum indirdim denedim gerçekten yararlı birşey olduğunu gördüğüm için bende katkıda bulunmak istedim...

şu opolaya biraz daha açoklık getirsen olmazmı

arkadaşlar slm la başlar elinize saglık çok güzel birşey tnc xp ama bende bi sorunvar aradım ama bulamadım

usb bulutoth wiriles adepter takılı iken pc açılışta donuyor acaba neden

anakart asus p5ld2 -x

ekran kartı asus 1550

kasa frisby

hardisk maxtor

ellerine sağlık gözüm sükse yapacak :rolleyes:

inanmıyorum ve katılmıyorum!.

neden? çünkü bu program ve devamı sükse yapmadı, tavan yaptı. tavan. sadece benim kurduğum en az 15-20 makine oldu. düşünün türkiye ve gerisini. Hazırlayanın ellerine, gözlerine sağlık, teşekkürler arkadaşım...!

ya arkadaşar arkadaşlar sizden bişey rica edeceğim tncxp cd'si olupta evi diyarbakırda (merkez)'de olan benimle iletişime geçebilirmi o cd'den bende istiyorum internetten çok uzun sürer bizim adsl kota 4 gb eğer yükleme yaparsam kotanın a.ağlar e-posta adresimi veriyorum eğer varsa benimle iletişime geçebilirsiniz... :=) k e m a l e r s o z 2 1 @ h o t m a i l . c o m