Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

öncelikle selam, uzun zamandır giremiyodum ne nete ne de tnctr'ye ama gittiğimde iyi olan site şimdi resmen bomba olmuş. sk8er_boi kardeş dürüst olmak gerekirse seni pek sevmem:) ama gerçekten 10 numara yapmışsın eline sağlık. umarım başarılarının devamı gelir de bizi de kendini de sevindirirsin. kolay gelsin

• Administrator
öncelikle selam, uzun zamandır giremiyodum ne nete ne de tnctr'ye ama gittiğimde iyi olan site şimdi resmen bomba olmuş. sk8er_boi kardeş dürüst olmak gerekirse seni pek sevmem:) ama gerçekten 10 numara yapmışsın eline sağlık. umarım başarılarının devamı gelir de bizi de kendini de sevindirirsin. kolay gelsin

Ben de hayrandım sana sanki. Kimsen artık.

Arkadaslar vista temasını yuklemek istedigimde ''Gecerli tema dosyalarından biri bulunamadıgından tema yuklenemedi.Bu dogru sekilde yuklenmeyen yonetilmeyen temalarda olabilir.

Tema: D:\WINDOWS\resources\Themes\VistaUltimate.theme'' hatası veriyor.

Edited by glorfindel

DEVAMLI PC BAŞINDA OLMADIĞIM İÇİN DOWNLOAND YAPAMIYORUM ACABA BANA KARGO İLE YOLLAYABİLECEK ARKADAŞ VARMI VARSA 0541 609 33 07 NUMARAM MSJ ATARSA SEVİNİRİM UMARIM BUDA REKLAMA GİRMİYORDUR

idealbilgisayarForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com msn de ekleyebilir

size inanmıyorum ya bunu abartısız söylüyorum siz dünyada sahip olabileceğim içinde bulunabileceğim en iyi takımsınız...

bunu söylememin sebebi belki süpriz yapmak istiyorlardı ama arkadaşlar ben söyleyeceğim dreamweaver türkçe yama ile birlikte kuruluyor ve bu yamayı biz yapmışız :lol:

sanırım bultar yaptı, ellerin dert görmesin canım kardeşim helal be :wub:

Arkadaşa aynen katılıyorum. Çok harika olmuş, HELAL OLSUN EMEĞİNE :-)

şükür kavuşturana :)

kardeş b ravo yanii öyle bir yere düşmüşki askerliğin inan bana zamanında paşaların torpille asker gönderdiği bir yer orası

zaten göreceksin gidince doğası plajı çok güzel bide askeriye[ed2k][/ed2k] tabiiki o yüzden durmadan temizleniyor

bende aynı senin gibi 116 da yani '''it durmaz'' da yaptım acemiliği güzel yalıya düştü usta birliğim yani senin gideceğin yere. kardeş hayırlı olsun diyelim cennet parçasına düştün kısaca <_<:drinks:<_<:drinks::good:

ARKADAŞLAR BEN YÜKLEDİ 1 CD YAZAN YERİ 6 PARTİ VARDI SİDİYE ÇEKTİM CD TAKTIM RESTART ATTIM ÇALIŞTI YÜKLEDİM BİLGİSAYARA 2 CD İNDİRİNİZ LAZIM OLUYOR ÇOK SÜPER BENİM 2 İNTERNET CAFEM VAR 2 SİNDEDE TNC KURULU EKRAN,SES,KARTINI KENDİSİ TANIYOR HEMDE İSTEDİĞİN PROGRAMI KURUYORRRR ELLERİNİZE SAĞLIK ARKADAŞLAR :clapping::dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

Geri dönüşüm kutusu silindi geri getiremiyorum. ne yapmam lazım? yardımcı olabicek arkadaş varmı?
Kayıt defterini Geri Dönüşüm Kutusu simgesi masaüstünde yeniden görüntülenecek şekilde ayarlamak için şu adımları izleyin: 1.Başlat'ı ve ardından Çalıştır'ı tıklatın. 2.Aç kutusuna regedit yazın ve Tamam'ı tıklatın. 3. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulun: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace

4. 3. adımda bulduğunuz kayıt anahtarını sağ tıklatın, Yeni'nin üzerine gidin ve ardından Anahtar'ı tıklatın. 5.{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} yazın ve ardından ENTER tuşuna basın.6. 5. adımda oluşturduğunuz yeni {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} anahtarını tıklatın.7. Sağdaki bölmede (Varsayılan) girdiyi çift tıklatın. 8.Dizeyi Düzenle iletişim kutusunda, Değer verisi altında Geri Dönüşüm Kutusu yazın ve ardından Tamam'ı tıklatın. 9. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.

:huh:arkadaşlar ben bu tnc xp yi yaklaşık bir yılldır kullanıyorum hiç kurmadıysam en az 200 pc ye kurdum bir kaç internet kafeyede kurdum ufak sorunlar çıksada mükemmel birşey donanımlarını otomatik tanıtması key istememesi ve görselliği ile herkese tavsiye ettiğim ve ediceğim bir sistem. yapan arkadaşlar ne kadar teşekkür edsem azdır. daha iyi sistemlerle karşımıza çıkacaklarına inanıyorum. :)

• 2 hafta sonra ...