Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Merhaba TNCXP'ye entegre edilen driver'ların bir listesi var mı?? Şahsen şuanda ben driver stoğu yapıyorum da onun için TNCXPdeki driverları aldım ama hangi markalara ait olduklarını öğrenmek istiyorum da yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

herkeze cümleten merhaba.benin bir sorunum var arkadaşlar.tncxp yi bir türlü indiremiyorum.1 2 ve 3.cü partlar bir türlü inmiyor.hata veriyor.sorun benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var.böyle harika bir şeyi bilgisayırama muhakkak kurmam lazım.yardımlarınızı bekliyorum.

Eline emeğine sağlık senin bu xp cd lerin olmasa halimiz duman tüm cafede senın işletim sistemlerinden olan süperxp i kulanıyorum ama artık bu xp yi kurucam eline emeğine sağlık Çok ço0k Teşekkürler.

Arkadaşlar Emeğe Saygı

Düzenleme 29.06.2008

tüm cafeye kurdum mütiş bir xp hemde sp2 daha ne olsun çok çok memnun kaldım herkese şiddetle tavsiye edilir. Sakın tereddüt edmeyin.

Mcafee EnterPrise 8.0i

Dracula Virüs Temizleyici

Ad-Aware Spybot

Stinger

Virüs Programında Defalarca Tarattım Hiç bir Virüs Hiç bir Sorun Çıkmadı Ve tüm Programlarım Son Güncellemelerinde Herkese Tavsiye Ederim

Teşekkürler Sk8er_Boi Ve Diğer Emeği Geçen Herkese

Edited by yusufperen

ARKADAŞLAR

konunun açılış tarihi 2006 yılı gözüküyor

Acaba de o zamanki vers,yon mu yoksa sürekli güncelleniyor mu

Ben bu başlığın ilk mesajındaki CD leriindiridim ama sonradan bu konu kafama takıldı

acaba ben eski versiyonu mu indirdim yoksa yeni versiyonları başka bir başlık altında mı?

Bir de bu XP versiyonunda Service Pack 2 yada 3 yok herhalde

Service Pack leri ayrıca mı indirip yükleyeceğiz?

Herkese selam.İstanbuldan bir arkaşım cd olarak verdi TNC-XP yi.10 gün oldu kuralı.Foruma hemen üye oldum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.HArika olmuş,keşke daha önce elime geçseydi ,bunca sıkıntıdan sonra rahat bir nefes almak çok güzel oluyor.

2.cd bende yok ,indirebilmek için tek tek okuyorum forum sayfalarını,çalışan bir link bulabilmek için.Hala kurmayan varsa hiç düşünmesin ,Herkese tekrar selam. :p:good::p

Hepinizden ALLAH razı olsun kafeciyim başımda ağ virüs belaları vardı modifiye edilmiş xp cd niz ile kafeyi komple formatladım çok rahatladım..tşkler

ben bunn 1.cd sini cektim 2.cd indirdim nerodan yazdırmada en sonda hata veriyor 2 kere daha sitesinden indirdim ama gene aynı hatalr 3 tane cd yaktım ama bir türlü 2.cd yi oluşturamadım sorun nedir acaba sizin sitenizden birçok cd yaptım ama bunu beceremedim..1.cd de sorun yok hazır elimde boot tan acabiliyorum ama 2.yapamıyorum yardım ederseniz sevinirim

Emeğinizin sönmemesi dileğiyle

2.CD dosyalarında da sorun olmaması lazım.

Eksiksiz sorunsuz biçimde tam olarak 2.CD partlarını indirip aynı klasörde birleştirdin mi?

Tekrar Nero7 vs ile 10X- 16X gibi düşük hızlarda disk kalıbı veya kayıtlı tasarı kısmından yazdırmayı dene.

biosta ilk açılış ekranı çok bozuk geliyo bende önceden cd vardı sonradan görüntü gitti yüklediğimde yardım ve destek silinmiş uyarısı gelyordu tıkladığımda buradan indirdiğimde de ekran bozuk geliyo bunun nedeni nedir acaba

aşağıdaki ekran çok bozuk geliyo

backyj9.jpg

Edited by esrarengis

Arkadaşlar ben partları indirdim sonra dışarıya çıkardım hepsi bir klasörde birleşti tncxp ıso1 diye bir klasördü yanılmıyorsam daha sonra ben bu klasörün içindekilerini cd ye çektim ama olmadı nasıl yapabilirim acaba yardımcı olurmusunuz..

Partların hepsini buraya çıkart dediğimizde winrarlı ıso lu dosyayı o halde alıpmı cd ye çekicez

Edited by Virus

• Administrator
biosta ilk açılış ekranı çok bozuk geliyo bende önceden cd vardı sonradan görüntü gitti yüklediğimde yardım ve destek silinmiş uyarısı gelyordu tıkladığımda buradan indirdiğimde de ekran bozuk geliyo bunun nedeni nedir acaba

aşağıdaki ekran çok bozuk geliyo

backyj9.jpg

Sorunu tam anlayamadım. Sorun boot menüsünün bozul gözükmesi mi yoksa yardım ve desteğin olmaması mı?

Sorun yardımsa, o özellik silindi. Boot menüsü bazı ekran kartlarında bozuk gösterebiliypr.

Arkadaşlar ben partları indirdim sonra dışarıya çıkardım hepsi bir klasörde birleşti tncxp ıso1 diye bir klasördü yanılmıyorsam daha sonra ben bu klasörün içindekilerini cd ye çektim ama olmadı nasıl yapabilirim acaba yardımcı olurmusunuz..

Bu konuyu biraz okursanız aynı hatayı yapan 900 kullanıcıya verilen cevapları bulabilirsiniz.

Sorunu tam anlayamadım. Sorun boot menüsünün bozul gözükmesi mi yoksa yardım ve desteğin olmaması mı?

Sorun yardımsa, o özellik silindi. Boot menüsü bazı ekran kartlarında bozuk gösterebiliypr.

Bu konuyu biraz okursanız aynı hatayı yapan 900 kullanıcıya verilen cevapları bulabilirsiniz.

arkadaşım sen benle kafa mı buluyon ya sitede aradım 1 saat, 150 sayfaya mı bakacağız biraz kafanı çalıştır madem adamakıllı bişey yapıyonuz açtığınız başlığa koyun nedenini adamıda delirtmeyin ukala ukala konuşmayın