Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
arkadaşım sen benle kafa mı buluyon ya sitede aradım 1 saat, 150 sayfaya mı bakacağız biraz kafanı çalıştır madem adamakıllı bişey yapıyonuz açtığınız başlığa koyun nedenini adamıda delirtmeyin ukala ukala konuşmayın

Yok ya. Bu 150 sayfa gokten mi dustu. Senin gibi aramayi arastirmayi bilmeyen uyeler yuzunden onlarca kez sorulan sorular var. Arayip bulun.

iyi de ben lap top kullanıyorum. çok kasmazmı makinayı görselliği bu kadar yüksek olan bi işletim sistemi???

Sen bir yükle kur laptopa görürsün kasma varmı yokmu.Ben çok laptopa kurdum harika hiçbir sorun yok.Güvenle indir kur.

• Administrator
arkadaşım cevaplarım neden siliniyor çözüm yoksa yok de kurarken sabit disk bulanamadı diyor silme cevabımı bidaha

Nasıl cevap? Soru mu silindi? Anlamadım birşey?

Sabit disk bulunamadı diyorsa raid sürücülerini tanımıyor olabilir.

iyi de ben lap top kullanıyorum. çok kasmazmı makinayı görselliği bu kadar yüksek olan bi işletim sistemi???

tema xp teması ile aynı formatta, simgeler ise normal windows simgeleri sadece görünümü değişik.Görselliği yüksek ama formatları standart xp formatında olduğu için görsellik anlamında xp ne kadar kasıyorsa bu da o kadar kasar.

Nasıl cevap? Soru mu silindi? Anlamadım birşey?

Sabit disk bulunamadı diyorsa raid sürücülerini tanımıyor olabilir.

peki nasıl tanıtacam xp dede yapıyodu satasını yaptım oldu fakat bunda nasıl olcak anlamadım yardım etseniz tşklerrrrrr

çok güzel yapılmiş ellerinize sağlık ... Bir internet cafeci olarak bu bir nimetttt :D. bu cd içinde formattan sora pc nin imajını alıp, cafedeki pclerime dahaz hızlı bi şekilde kurabileceğim bi program var mı ? 21 pc var tek tek format çileden çıkarıyor :lol: tşkler

çok güzel yapılmiş ellerinize sağlık ... Bir internet cafeci olarak bu bir nimetttt :D. bu cd içinde formattan sora pc nin imajını alıp, cafedeki pclerime dahaz hızlı bi şekilde kurabileceğim bi program var mı ? 21 pc var tek tek format çileden çıkarıyor :lol: tşkler

Selamlar ben 30 makinaya Kurdum Süper Bir İşletim Sitemi Herkese Tavsiye Ederim. Norton Ghost 2003 İle İmaj Altım ben bence sende onu kullan süper hemen hemen 14 yaşından beri bu programı kullanıyorum gayette başarılı bır program Elimde linkleri yok olsaydı onu verirdim ama en kısa surede linklerini veririm.

yardım ve destek menüsü yok aradım o kadar forumda bulamadım hangi sayfada açılmışsa bu konu bana linkini verir misiniz? ilk biosta açılan ekran çok bozuk geliyo bu ekran kartıyla mı alakalı bu tnc bende önceden vardı ve ekran gayet güzeldi ve yardım ve destek menüsü de vardı o zaman şimdi açılan ekran hem bozuk hem de yardım ve destek menüsü silinmiş

selam kardeşler

öncelikle tncxp için çok tşkler ama benim bir sorunum var gerçekten neyi denediysem olmadı ben ve ev arkadşım HL oynarız onda vista home premium var bende tncxp normal xpde cross kablo ile sorunsuz bağlanıyorduk ancak tnc de ayarları beceremedim galiba bir türlü sorunsuz olmadı bu iş bilgisayar yeniden başladığında ayarları tekrar yapmadan bağlanmıyor bu da çok sıkıcı oluyor be abi etherneti tanıt interneti paylaş kabloları tak otomatiğe bağladık artık bana bir yardımcı olursanız sevinirim yani kabloda ethernete arkın laptopunda bir sorun olması düşük ihtimal tnc de kapatılan bir özellik engelliyor olabilirmi bana bir bilgi verin lütfen