Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Alternatif olarak aşağıdaki adreslerden de indirebilirsin.

CD1:

CD2:

Please register to see this content.

Machintos kardeş Allah razı olsun senden forumda verilen bütün linkleri denedim hepsinde benden kaynaklanan problemler yaşadım mesela rapidden altıncı partı en az 10 defa indirdim hepsinde yarıda kaldı bir tek senin verdiğin linkte sorun yaşamadım ve indirdim Allah razı olsun kardeş ellerine sağlık. Bu arada zahmet çeken herkese teşekkür ederim kimse yanlış anlamasın üste de belirttiğim gibi sorun büyük ölçüde benden kaynaklanıyordu. Sonsuz teşekkürler başarılar....kaliteli forum gerçekten www.tnctr.com

Edited by kafadar_14

arkadaşlar selam, rusça ofis 2007 nasıl bulabilirim ya da elimdeki türkçe 2007 cd sinden yükleyebilirmiyim?

Rusça office 2007 cd si bulman zor olabilir ama, elinde Türkçe bir office 2007 cd si varsa onu kurduktan sonra netten Rus Dil Paketini İndiri Kurabilirsin <_<

Emeğe saygı gösteren herkese teşekkürler...

Domainin süresi dolmuş :rofl: 1-2 gün içerisinde yenileyeceğim emeğe saygı gösterildiği sürece linkler ölmeyecektir.

Rapidden indiremediğiniz yüksek partlı dosyalarınızı tek part olarak serverime alabilirim

Pm atmanız yeterlidir.

Herkese kolay gelsin... :H:

Arkadaşlar ben rapidden indiremiyorum.pre uyelıgımde var ama hepsı benden kaynaklanan nedenlerden dolayı bozuk cıkıyor. Bunun tek link olanı var mı ? bılen arkadaslar lutfen cvp versın?

arkadaşım flashget ile indirebilirsin tek link gibi düşün bunuda sende direk linkleri buldun da... tek linkini arıyosun :a:

beyler yanlış anlamayında bu tnc xp nekadar güvenilir yani içine trojan veya bilmedigimiz bi kod yerleştirilmiş olabilir ? bilgi verirmisiniz

hiç sıkıntın olmasın arkadaşım,indirip kullanabilirsin...

tnctr nin kendi modifiyesidir bu!

linkleri indirdikten sonra cd1 ve cd2 yi rardan cıkardıgımda 2 ayrı nrg kalıbı oluyor bunları tek bir dvd ye nasıl koyarım yani dvd yi takınca otomatik kullan olarak kullanmak istiyorum

Arkadaşlar ben yeni üye oldum 1 arkadaşım tavsiye etti siteyi suan indirdim dosyaları cd1 cd2 diye ama 1 sorum olucak bu indirdigim 2cd lik Rar dosyalarını cıkarıp DVD ye iso fırmatında cektigim zaman sorun olurmu ? bilgilendirirseniz Sevinirim

bu arada Arkadaşta kullandım TNCXp yi harika yapanın ellerine saglık

arkadaşlar ben bunu işletim sistemini bir senidir deniyorum ve de harika diyorum tabi iki bi kaç hatası olabilir, bir kaç donanımı tanımaya bilir bırakında tanımasın :lol: siz tanıtın

bu arada ben reklamımızı çok iyi yapıyorum vede herkeze tavsiye ediyorum hatta şöle desem daha ii olur

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HEREKE BORUSAN YERLEŞKESİ BİLGİSAYAR ODASINDAKİ YAKAŞIK 25 FARKLI DONANIMLI BİLGİSAYARA DENENMİŞ VEDE BAŞARI ALINMIŞTIR ..... ( ancak bi tanesi haricinde oda asus sis 650 ekran kartı driverini tanımamıştır )

her şey için çok teşekkürler bilgisayarların ana ekranı TNCXP ' nin adresleri ile dolu mutlaka alan olacakdır

Arkadaşım ÖnceLikLe Çok TşkLer GüzeL Bi PayLaşım Ellerine Sağlık.Ama Benim Gözlemlerime Göre Bi kaç Sorun Var.

1.Formatı Atarken. AyqıtLarı YükLerken Belli Bi yerde Takılıyor.Cd yi çıkarıp Tekrar takınca Dewam Ediyor.CD yi Çıkarmadan Denediqimde Yaklaşık 1 Saatten Fazla Aynı Yerde Takılıyor.

2.Bazı PC lerde Ön YükLemede Çıkan Duvarkağıdı Renk BozukLuqu Yapıo.

3.Sp3 YükLendiqinde Bir Çok Yama Devre Dışı kaLıyor Ve Temalarda da ProbLem Çıkıyo.

Bunlar Bi Eleştiri Deildir.Tekrar Sölüyorum ellerinize Sağlık.

Arkadaşım ÖnceLikLe Çok TşkLer GüzeL Bi PayLaşım Ellerine Sağlık.Ama Benim Gözlemlerime Göre Bi kaç Sorun Var.

1.Formatı Atarken. AyqıtLarı YükLerken Belli Bi yerde Takılıyor.Cd yi çıkarıp Tekrar takınca Dewam Ediyor.CD yi Çıkarmadan Denediqimde Yaklaşık 1 Saatten Fazla Aynı Yerde Takılıyor.

2.Bazı PC lerde Ön YükLemede Çıkan Duvarkağıdı Renk BozukLuqu Yapıo.

3.Sp3 YükLendiqinde Bir Çok Yama Devre Dışı kaLıyor Ve Temalarda da ProbLem Çıkıyo.

Bunlar Bi Eleştiri Deildir.Tekrar Sölüyorum ellerinize Sağlık.

Sen Önce Türkçe konuş. Ne dediğin zor anlaşılıyor.

(Bu da bir eleştiri değildir.Türkçe'mizde q ve w harfi yok.)

1. Takılmıyor.Çok sürücü olduğundan araması uzun sürüyor.2. ya da 3. Sayfada cevap verildi.

2. Bu sorun çok nadir oluyor zaten.O da programın hatası,yapımcı kaynaklı değil.

3. Modifiye edilmiş SP2'ye Sp3 kurma riskini göze alıp kurup sorunlarla karşılaşmaktan doğal bir şey olamaz.

Sp3 yeni uxtheme dosyası içerdiğinden eski temalarını kullanamıyorsun.Yeni uxtheme yaması yapılması gerek.