Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Rapidden başka indirme linki yok maalesef.

CD1 Alternatif:

CODE

PART 1:

PART 2:

PART 3:

PART 4:

PART 5:

PART 6:

Please register to see this content.

bu alternatif linkler işe yaramıyormu_? ben bunları indirebiliyorum fakat rapid linkler ölü gözüküyor

depositfiles linkleri ile kuramazmıyız_?

TncXP yi hiç sorunsuz ve birdefada kurdum. şu anda onunla yazıyorum.çok ama çok memnunum bir paylaşım ancak bukadar güzel ve kullanışlı olur. Emeği geçenlere nekadar teşekkür etsem azdır.Bütün dualarımın sizlerle olacağını bilmenizi isterim.İyiki bu sitenin bir üyesiyim.Sizlerle gurur duyuyorum....... Saygılarımla.

Bende de aynı hata oldu :p neden acaba? Bi de nasıl sorunu halledebliriz?

Arkadaşlar yardımcı olabilecekmisiniz? :lol:

sanırım bu hatayı beli tip makinalarda veriyor yani anakartla uumsuzluk ya da işlemci ile ya da hard diskle bile olabilir düşük ihtimal olsa bile bütün olasılıklar değerlendirilmeli o yüzden sorununuzu ilgili konuya tekrar ekleyerek ve sistem konfigürasyonunuzu mümkün olan ve bildiğiniz bütün detayı ile yazarsanız biraz daha rahat araştırma yapılabilecektir.

ben şu ana kadar bir masaüstü bilgisayarıma bir de bi yakınımın laptopuna kurdum

kendi bilgisayarıma kurarken hiç bir sorunla karşılaşmadım tabiri caizse "tık tık" ve bitti

laptop da ilk kurulumda hdd ye format attıktan sonra windosw dosyaları kopyalarken hata 7 şeklinde bi sorunla karşılaştım cd yi çıkardım sildim tekrar taktım ve bu kez hiç bir sorun olmadan formatı attım windows u kurdum

2. cd de ise wpi otomatik olarak kurulmadı bi noktada kilitlendi ben de cd'yi otomatik çalıştırmak yerine aç komutu ile cd ye girdim aplications klasöründen isteğim programları tek tek elle kurdum otomatik kurulumla arasında en fazla 3 dakika farketmiştir...

Ya arkadaşlar bende kurarken formatı attı dosyaları yüklerken en son shell.dll hatası verip durdu yok saydım sonrada yeniden başlattığında kurulum sistemine geldiğinde windows yüklemeyi tamamlıyamıyor dedi ve attı 4-5 kere denedim aynı hatayı verdi bende sp2li windows taktım yüklemeye başlayınca tncxp cdsini yeniden koydum şuan sorunsuz çalışıyo başka bilgisayardada aynını yaptı acaba tüm linklerdeki aynımı yoksa depositteki problemlimi ??

merhaba ben tncxp cd sini kurdum ve mukemmel bir calisma oldugu icin yapan ve emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler ama tnc 2.cd sini indirdim ve kurdum gerekli olan programlari secip kurdum fakat bazi programlar hata verdi cd nin indirilmesine ve yuklenmesinde bir sorun yok fakat kurulan programlarin bazilari hata veriyor acaba nerde ne gibi bir sorun var bilgi verirseniz sevinirim selamlar ...

basarilarinizin devami dilegi ile... :(

• Administrator
merhaba ben tncxp cd sini kurdum ve mukemmel bir calisma oldugu icin yapan ve emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler ama tnc 2.cd sini indirdim ve kurdum gerekli olan programlari secip kurdum fakat bazi programlar hata verdi cd nin indirilmesine ve yuklenmesinde bir sorun yok fakat kurulan programlarin bazilari hata veriyor acaba nerde ne gibi bir sorun var bilgi verirseniz sevinirim selamlar ...

basarilarinizin devami dilegi ile... :(

bu kadar esrarlı konuşmayın. bari hangi programda sorun var onu söyleyin.

:( oncelikle bu kadar cabuk cevap vermenize cok tesekkur ederim yapmis oldugunuz calisma mukemmel inanin ne kadar tesekkur etsem az gercekten bu kadar iyi bir calismayi anlatacak kelime bulamiyorum ben ikinci cd yi de bu calismaya guvenerek indirdim ama sanirim o guvenlik programlari nod haric diger programlarda bir sorun meydana geliyor o spy programlari ile ilgili birde alcohol adli sanirim bir program vardi kurulamadi carpi isareti ile gosterdi benim birde arzum varki eger mumkun ise norton gohst u gibi bir disk imaji alma programinin da dahil ederseniz eminim mukemmel olacaktir cd nin icerigi lutfen size verdigim rahatsizlik icin simdiden ozur dilerim basarilarinizin devami dilegi ile selamlar...

• Administrator
:( oncelikle bu kadar cabuk cevap vermenize cok tesekkur ederim yapmis oldugunuz calisma mukemmel inanin ne kadar tesekkur etsem az gercekten bu kadar iyi bir calismayi anlatacak kelime bulamiyorum ben ikinci cd yi de bu calismaya guvenerek indirdim ama sanirim o guvenlik programlari nod haric diger programlarda bir sorun meydana geliyor o spy programlari ile ilgili birde alcohol adli sanirim bir program vardi kurulamadi carpi isareti ile gosterdi benim birde arzum varki eger mumkun ise norton gohst u gibi bir disk imaji alma programinin da dahil ederseniz eminim mukemmel olacaktir cd nin icerigi lutfen size verdigim rahatsizlik icin simdiden ozur dilerim basarilarinizin devami dilegi ile selamlar...

hiren bootcd'nin içinde ghost var.

Ya arkadaşlar bende kurarken formatı attı dosyaları yüklerken en son shell.dll hatası verip durdu yok saydım sonrada yeniden başlattığında kurulum sistemine geldiğinde windows yüklemeyi tamamlıyamıyor dedi ve attı 4-5 kere denedim aynı hatayı verdi bende sp2li windows taktım yüklemeye başlayınca tncxp cdsini yeniden koydum şuan sorunsuz çalışıyo başka bilgisayardada aynını yaptı acaba tüm linklerdeki aynımı yoksa depositteki problemlimi ??

bana cvp varmı ??

çok teşekkürler üstad indirmeye başladık bakalım 2-3 günde anca indiririz bu rapid işkencesiyle sistemimde raid0 kullanıyorum inşallah hiç bi sorun yaşamadan kurarım eğer raid0 kullananların özel bi şey yapması gerekiyorsa yazarsanız gerçekten çok sevinirim şimdiden tüm yardımlarınız için teşekkürler elleriniz dert görmesin :wacko:

cdyi tekrar yazmayı deneyin. deposit files linkleri diğer linklerin aynısıdır.

ok saol dostum ya ben yeniden indirip cdye çekeyim garanti olsun :wacko:

bu arada walla cdnize çevremdeki herkes hasta oldu millete çeke çeke bihal oldum elinize emeğinize herşeyinize sağlık :D

Arkadaşlar CD2 Part7 (son part) linki çalışmıyor. Bir baksanıza bu kadar indirdik son partta kursağımızda kaldı. Bi zahmet düzeltiverin linki, fazla bir şey değildir elinde olan tekrar upload etsin ne olur. şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar CD2 Part7 (son part) linki çalışmıyor. Bir baksanıza bu kadar indirdik son partta kursağımızda kaldı. Bi zahmet düzeltiverin linki, fazla bir şey değildir elinde olan tekrar upload etsin ne olur. şimdiden teşekkürler

çok fazla download olduğu için rapidshare server hatası veriyor daha sonra denerseniz sorunsuz indirebilirsiniz :wacko:

ben sorun yaşamamak için 2 cd yi tek dvd ye çevirirken driver klasörünün altındaki raid klasörünede benim raid in sürücülerini göremeyince oraya ekledim bunun bi faydası olurmu yoksa kurulum yapılırken başka bi yerden mi alıyo raid sürücülerini...

• Administrator
ben sorun yaşamamak için 2 cd yi tek dvd ye çevirirken driver klasörünün altındaki raid klasörünede benim raid in sürücülerini göremeyince oraya ekledim bunun bi faydası olurmu yoksa kurulum yapılırken başka bi yerden mi alıyo raid sürücülerini...

hayır sizin eklediklerinizi görmez.

tnc xp yi şu an itibarı ile kurmuş bulunmaktayım söyleyecek söz bulamıyorum her nekadar sk8er_boi den bunun

için yardım alamasamda tabi burası işin espirisi kendisini böyle bir çalışma için tebrik ediyor başarı ve paylaşımlarının devamını bekliyorum tnc xp için emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum

sizi bu alemde tek geçiyorum arkadaşlar tek kelime ile muhteşem ötesisiniz...!

hayır sizin eklediklerinizi görmez.

peki bunun için yapabileceğim yardımcı olabileceğiniz bişey varmı ne şekilde benim sürücülerimle kurulmasını sağlayabilirim kendi bilgisayarımda bu güzel olaydan mahrummu kalıcam ben :(

Edit:

bi arkadaş daha önce

Sata Raid Integrator

Please register to see this content.

bunları vermiş i386 klasörünün yanında çalıştırın yeter demiş acaba bu tncxp ile uyumlumu yoksa sadece orjinal windows cd sindemi çalışıyo anakartım Abit AI7 ve raid chipset im via chipset...

Edited by AkRaeP