Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

kardeş ben teknik servisim ellerine sağlık umarım bu versiyonda driverlar biraz olsun vardır. ve benim sorunlaımın arasında kendilğiğinden yüklenen java hatalıydı bunda bu sorun umarım aşılmıştır. ve flash playerler çalışma sorunu veriyordu bunda indirip bakıcam . emeğine sağlık diğer yorumumuda indirdikten sonra yazarım

• Administrator
modifiye ettiginiz xp hatalarla dolu. bence üyelerinizi kendinizden sogutmayın. yaptiginiz isi dogru duzgun tamamlayin daha sonra sitenize koyun.

Bu çalışma 2006'dan beri burada. Bir sorun yaşıyorsan senin ile alakalıdır.

öncelikle böyle bir paylaşımları herkese sundugunuz için ne kadar teşekür etsek azdır şahsımın saadece returnil programı bilgisi aramakla ugramış oldugum siteniziz çok yararlı ve faydasının çok oldugunu gördüm ve üyeligim bu sebepden dolayı oldu umarım burda bilgi ve paylaşım açıklıgıyla bişeyler ögrenecegimi sanıyorum tnctr.com ailesine çok teşekür ediyorum elinize yüreginize saglık diyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Arkadaşlar biz bu programı okulda kullanıyorduk,bilgisayarlarımız eski.Diğer xp'ler çok kasıyor,ama tnc iyi çalışıyordu.Ta ki elimizdeki Tnc cd si bozulana kadar,fakat sonradan bir tane daha bulduk,onu kopyaladık ama bir türlü format atamıyoruz.Bilgisayar görmüyor,çok denedik,acaba sorun ne,cd'yi kopyalarken bir yanlışlık mı yaptık,eğer yanlışlık yaptıysak o zaman ben şu ilk sayfadaki indireyim,

sk8er__boi allahını seversen bırak şu rapidshareyi yaw bi türlü inmio hep error hatası verio premium istio ve o da yok lütfen şunu rapid deilde başka bi siteye upload etsen çok acil lazım sp3 te aynen öle hata verio hep error hatası alıom premium üyelik istio :@@@@@ ne olur canım kardeşim şunları başka siteye upload et :)

aynen yaa :(

jdownloader ile indiriyordum son part 90.96 mb jdownloader 90.95 mb da bağlantıyı kopardı ardından idm ile indirmeye calıstım rapid8 de onda da premiumu bitirdiler yarıya kadar gelmiştim tam da kahroldum yok böyle bi şans ya internet üzerinden de alamıyorum ki premium falan daha 18 e giremedik kredi kartı da yok offf napcaz bilmiyorum ki rapid bizi çıldırtmaya devam edecek

işte sonunda kurdum be :) hızlı sistemmiş gerçekten de bu kadar uğraştığıma deydi :) modifiye sistemlerden korktuğum için yüklememiştim ama inşallah sorun çıkmaz sonradan şimdilik gayet güzel emeği geçenlere teşekkürler :hi:

Edited by realyte

arkadaslar ıyı gunler dılemek ıstıyorum..İlk olarak sunu belırtmelıyım tnc xp yı sorunsuz ındrdım ve cd ye cektım ama bılgısayarı boottan baslattgım zaman caldera -dos ekranı gelmekte yanı sıyah ekranda bır takım yazılar gelmekte gostermıs oldugunuz arayuz gelmemekte acaba cd ye cekerken hata mı yaptım? bu konuda ayrdımcı olursanız memnun olurum..XP kuramadı yardımlarınızı beklıorum

ben ultra iso ile yazdırdım ultra isoyu bu siteden indirebilirsin

Please register to see this content.

tncxp nin iso dosyasına çift tıklayıp ultra iso ile açın cd imajı yazdır seçeneği var ona tıklayıp yazdırın hızını düşürürseniz daha güvenli yazdırırsınız ben 16 x ile sorunsuz bir şekilde yazdırdım boot olarak da çalıştı eğer cd yazdırma ile ilgili sorunsa ultra iso ile yazdırmayı deneyebilirsiniz diğer problemlerdense sk8ter_boi ye ya da diğer adminlere sorun

Merhaba ben sk8er_boi OM GÖNDERDİM..AMA NE ZAMAN GELİR CEVABI BİLEMİYORUM...SİZDEN RİCAM.. sk8er_boi(Admin.)

TNCXP'deki FORMATIN 2. AŞAMASINDAKİ ARKA PLANI NASIL KOYDUĞU N-Lite'da YAPILMIYOR....

Ve WPİ'DE Kİ ARKA PLANI DEĞİŞTİRMEK v.s BANA YARDIM EDENE ŞİMDİDEN TEŞEKÜRR ETMEK İSTİYORUM...