Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

bu arada en son 2006 da yapıldığı gibi mi yoksa hiç güncelleme geldi mi bunların üzerine ya

bendeki cd leri kaybettiğim için yeniden yüklüyorum

inşallah güncelleme yapılmıştır üzerinede daha iyi olur cd leri kaybettiğime sevinirim =)

kur ekranından sonra mavi ekran hatası veriyor doru upload ettinize eminmisiniz 4-5 bilgisayarda denedim hepsindede aynı 2 defada download ettim sorunsuz gene aynı başka xp download ediyorum ultimate veya ultra xp hiç birinde sorun yok sadece tncxpde sorun veriyor

ya arkadaşlar bunun üstüne sonradan service pack 3 eklenebiliyomu.ben yukledim sistem coktu.yukledikten sonra windows acılmadı hata verdi tekrar format atmak zorunda kaldım.silinen servisler yuzunden olabilirmi.bilgilendirirseniz sevinirim simdiden teşekkürler.bu sorun haricinde sistemden çok memnunum tavsiye ederim 2 bilgisayarımada kurdum sp3 haricinde bisorunla karsılasmadım. :D:)

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım tnc yi çok duydum fakat sitesine ilk defa giriyorum şimdi ilk adım oalrak tnc xp yi pc me kurmak isityorum fakat 1.sayfadaki xp dreiverleri 2006 tarihine ait bundan ssonraki sayfalara tek tek bakamadım..acaba 2.sürümü çıktımı yoksa2006 daki sürüme devammı ..şimdiden tşkkürler..

sk8ir boi arkadas...ben baya uzunbi süre bu xp yi kullanıyordum gayet memnundum...gecen cdim çizildi bugün yenisini indirdim iso kalıbı diske yazdırmak için açtığımda.....eset programı tncxp.cd1/ı386/svcpact/ytl exe.......ve bootcd/wintools/keeygen.exe.....dosyalarını virüs olarak algılayıp truva atı türevi olabilirm şeklinde uyarı verip karantinaya alarak sildi...şimdi bu iki dosya eksikliğinden kaynaklanan bi yükleme sorunu olurmu....yani virüs programı bişeler algıladı ne dersiniz yanlış uyarımı sizce...

ellerınıze saglık...

bı sey sormak ısterım...

bı ınternet cafe m var ... burada tum makınelerıme kurmamda sakınca var mı yada ag uzerınde bı problem yasar mıyım... cunku tum oc lerın ısımlerı aynı olacak...

ellerınıze saglık...

bı sey sormak ısterım...

bı ınternet cafe m var ... burada tum makınelerıme kurmamda sakınca var mı yada ag uzerınde bı problem yasar mıyım... cunku tum oc lerın ısımlerı aynı olacak...

hayır sakınca yok.

sk8ir boi arkadas...ben baya uzunbi süre bu xp yi kullanıyordum gayet memnundum...gecen cdim çizildi bugün yenisini indirdim iso kalıbı diske yazdırmak için açtığımda.....eset programı tncxp.cd1/ı386/svcpact/ytl exe.......ve bootcd/wintools/keeygen.exe.....dosyalarını virüs olarak algılayıp truva atı türevi olabilirm şeklinde uyarı verip karantinaya alarak sildi...şimdi bu iki dosya eksikliğinden kaynaklanan bi yükleme sorunu olurmu....yani virüs programı bişeler algıladı ne dersiniz yanlış uyarımı sizce...

virüs falan yok sistemde, antivirüsün aptallığı