Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

ArkadasLar Ben Bu Tnc xp'yi 28 Tane Makineye Kurucam..Bi Sorun QLurmu? su Anda 1 Tanesine Service Pack 2 Kurdum Gayet GüseL CaLisio İLerki Zaman'da Sorun Cikarmas DiiLmi?

He Bide Sizce Service Pack 2'iyimi kurayım yoksa KXp2 Sp3 Kurayım

Dilediğini kurabilirsin.. Olmadı birkaç makineye de SP3'ü kur, Böylece test etmiş olursun... Sonrasında seçim yapmak da sizin için daha kolay olur.

emegi geçen arkadaşlara teşekkür ederim forum içerisinde yazılan hata mesajlarına baktım ama benim başıma gelen kimsenin başına gelmemiş benim sorunum

indirmiş oldugum ISO dosyasını neroda defalarca yazdırmama ragmen cd otomatik çalışmadı bende ISO dosyasını winrar la açtım içinde setup dosyasının olmadıgını gördüm acaba benim indirmemdemi bi sorun var yoksa

Please register to see this content.
bu linkten inen dosyadamı

yardımcı olursanız sevinirim...

Windows setup dosyası i386nın içerisinde olur.

Kalını yazdırırsanız boot eder, Açarda yazdırırsanız, bootsuz çalışır.

Öyl bir durum oluyor ise, 98 cdsi yada açılış disketleri ile açın. Sonrasında i386 dizinin içine *.exe komutunu yansıtın. Winnt.exe (winntsetup.exe) yi çalıştırın

Tüm üyelere açık bir şekilde sunulacaktır. Bunun vatan millet için daha hayırlı olacağını düşündüğümüz ve sizlerin kararı üzerine tüm üyelerimize sunulacaktır.

sevgili admin bu linkleri indirdiğimiz zaman birşey yapmamıza gerek varmı yoksa cdye aktardığımız zaman aynı ekranda gösterdiği gibimi açılıyor.

Windows setup dosyası i386nın içerisinde olur.

Kalını yazdırırsanız boot eder, Açarda yazdırırsanız, bootsuz çalışır.

Öyl bir durum oluyor ise, 98 cdsi yada açılış disketleri ile açın. Sonrasında i386 dizinin içine *.exe komutunu yansıtın. Winnt.exe (winntsetup.exe) yi çalıştırın

Özür Dilerim Ama Kafam Karıştı...

Bende Arkadaşın indirdiği Lİnkten İndirdim

2 Dosyayıda..

Şimdi Kuruluma Başalamadan Önce Cd Ye Nasıl Yazdırmam Gerekiyo(bilmiyorum)

Diyelim Rar dan Cıkardım.. öle Kurmaya Baslıcam Baslamadan Önce

98 Cd Si İlemi Baslamam Gerekiyo Biraz Yardımcı Olurmusunuz...

Edited by YaLçO

TncXP ile ile ilgili soru ve sorunlarınızı buraya yazınız. Açılan diğer başlıklar silinecektir.

ISO Dosyası CD'ye nasıl yazılır:

http://www.bultar.net/TeamTnC/kalipyazdirmabyteamtnc.rar[/CODE]

burda iso dosyasının cd ye yazılış şekli videolu anlatım oarak gösterilmiş

burda iso dosyasının cd ye yazılış şekli videolu anlatım oarak gösterilmiş

Saol kardeş gerçekten yardımcı oldu ama

şimdi o şekilde Cd ye yazdırınca

otomatik başlıyomu

windows kurarken...

Edit: Teşekkürler Kardeş Umarım Çalışır Yardımların İçin Saol (yavuzccn)

Edited by YaLçO

arkadaslar ben su an tncxp yı kullanıyorum bakacaksınız daha forumda yenıyım nasıl mı . bılgısayarı yenı aldım . dıkkat ettım bılgısayarcım bılgısayarlara devamlı sızın xp nızı kuruyor . tebrık edıyorum hepınızı arkadaslar ...

arkadaslar ben su an tncxp yı kullanıyorum bakacaksınız daha forumda yenıyım nasıl mı . bılgısayarı yenı aldım . dıkkat ettım bılgısayarcım bılgısayarlara devamlı sızın xp nızı kuruyor . tebrık edıyorum hepınızı arkadaslar ...

Akıllı bilgisayarcı desene, Zamandan tasarruf etmenin yollarına bakıyor :p

selam arkadaslar performans bakımından iyi bir kaç eksik olmasına ragmen. Bİrtek ben de vista teması çalışmoyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

:lol:

Nasıl Çalışmıyor Bu tema,

Başka bir tema ile mi çalıştı, yoksa hiç mi çalışmadı.. Nasıl becerdin bu işi acaba, pek merak ettim doğrusu

performansına gelecek olur isek, Düşük konfigurasyonulu pc'lerde malesef çok hızlı çalışmıyor. Farklı ve güncel bir makinede tekrar deneseniz... Olmaz mı?

s.a herkese ii aksamlar arkadaslar bunu cd siz kuramıyormuyuz acaba ?

Cd'siz (cd içeriği hdd yüklü ise) de yükleme yapabilirsiniz elbette, Bunun için bir boot cd'niz olmalı, C:\ dos parametresine düşmelisiniz. Oradan diskteki xp yüklü dizini bulup i386 dizinindeki setup dosyasını çalıştırmalısınız. Kısmen +zahemtli bir iş gibi gözükse de heyecan verici bir yükleme olabilir. Deneyin

hocam tncvista calismalarina ne zaman basliyorsunuz
tnc team şu vistaya da bir el atsa hiçte fena olmazdı :)

Hiç fena olmazdı elbette ama, Daha orjinal Vistanın suyu çıkmadı kanaatindeyim. Derler ay: Dün 1 bugün 2.

Ayrıca iki günde suyunu çıkardı iseniz, inanın vistadan bir sonraki sistem için şimdiden çalışmaya başlasalar bile 4-5 yıl zaman alır. Ki sen bunu haberlerde duysan bile 1-2 yıl sonra piyasaya çıkacak şeklinde duyarsın.

Hal ve durum böyle iken 5 yıl nasıl bekleyeceksin ve nasıl sabredeceksin..

;):):)

Edited by tezat

TNCXP CD 1 DE ARKADAŞIN YÜKLEDİĞİ TEK LİNK TE ASMS HATASININ NEDENİ ASMS KLASÖRÜNÜN BOŞ OLDUĞUDUR YANİ YÜKLEYEN ARKADAŞ DOĞRU YÜKLEYEMEMİŞ ÇÜNKÜ WİNDOWS XP SERVİCES PACK 2 CD İLE TNCXP CD SİNİ KARŞILAŞTIRDIM ASMS DOSYASI WİNDOWS XP CD SİNDE 8.45 MB ANCAK TNCXP DE KLASÖR BOŞ OLARAK GÖRÜNÜYOR MALESEF ELİMİZDE KALDI BENDE RAPİDSHARE DE İNDİRMEYE BAŞLADIM BAKALIM İNŞALLAH SORUNSUZ OLUR SAYGILARIMLA

TNCXP CD 1 DE ARKADAŞIN YÜKLEDİĞİ TEK LİNK TE ASMS HATASININ NEDENİ ASMS KLASÖRÜNÜN BOŞ OLDUĞUDUR YANİ YÜKLEYEN ARKADAŞ DOĞRU YÜKLEYEMEMİŞ ÇÜNKÜ WİNDOWS XP SERVİCES PACK 2 CD İLE TNCXP CD SİNİ KARŞILAŞTIRDIM ASMS DOSYASI WİNDOWS XP CD SİNDE 8.45 MB ANCAK TNCXP DE KLASÖR BOŞ OLARAK GÖRÜNÜYOR MALESEF ELİMİZDE KALDI BENDE RAPİDSHARE DE İNDİRMEYE BAŞLADIM BAKALIM İNŞALLAH SORUNSUZ OLUR SAYGILARIMLA

Cd 1 içeriği bu şekildedir

http://rapidshare.com/files/21787703/pack.lst.rar[/CODE]