Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
selam arkadaslar yeni konu acacaktım yetkiniz yok dedi forum bende buraya bali yazam dedim

az önce kayıt defterine bakıyordum

RegUserName de bu yazıyo sk8er_boi-www.tnctr.com

bunun anlamını bilen varmı

ben anlayamadım

bilen varsa lütfen cevap versin

saygılar

bilen yokmu kocaman forumda

bu ne demek olduğunu

Kayıtlı üye ismine kendi ismimi yazdım. Bunda garip olan ne?

sk8er_boi arkadasim bu sistemi uuzn suredir kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde calışıyor. yeni bir sistem daha cıktı sp3 adında ve 2007 guncelleştirmeleri mevcut dendi. tncxp 2006 surum ve 2007 guncelleştirmeleri yok sanıyorum. yanlış anlamadıysam onceki sayfalarda otomatik guncelleştirmeleri kapatınız diye bir uyarı okudum. acaba 2007 guncelleştirmelerini yapmamız mumkunmu yada gereklimidir. eger gerekiyorsa nasıl yapabiliriz? bilgi verirseniz minnettar kalırız. teşekkurler

• Administrator
sk8er_boi arkadasim bu sistemi uuzn suredir kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde calışıyor. yeni bir sistem daha cıktı sp3 adında ve 2007 guncelleştirmeleri mevcut dendi. tncxp 2006 surum ve 2007 guncelleştirmeleri yok sanıyorum. yanlış anlamadıysam onceki sayfalarda otomatik guncelleştirmeleri kapatınız diye bir uyarı okudum. acaba 2007 guncelleştirmelerini yapmamız mumkunmu yada gereklimidir. eger gerekiyorsa nasıl yapabiliriz? bilgi verirseniz minnettar kalırız. teşekkurler

Otomatik güncelleştirmeler açık iken pcnizde kasma olmuyorsa kapatmayabilirsiniz. Ama kasıyorsa kısa bir süre için açıp, windowsupdate.microsoft.com sitesine girip updatelerinizi yapın. bittikten sonra yine kapatın.

Otomatik güncelleştirmeler açık iken pcnizde kasma olmuyorsa kapatmayabilirsiniz. Ama kasıyorsa kısa bir süre için açıp, windowsupdate.microsoft.com sitesine girip updatelerinizi yapın. bittikten sonra yine kapatın.

[/quo

acıklama için teşekkur ederim calışmalarınızı yakından takip ediyoruz. başarılar!!!

• Administrator
ben tncxp yi kurmadımkin

ben sadece ikinci cd den isobuster ile cute ftp kurdum

regeditden

bulda kendi msn adrsimi yazdığımda

karşıma

RegUserNamane de

kendi msn nem çıkmayınca merak ettim

saygılar

IsoBuster veya cuteftp kayıt için regusername diye bir girdi kullanıyor olabilir. Sizin msninizle alakası yok.

Kardeşim eline sağlık ben de bilgisayarcıyım ama böyle cd görmedim. Bayağı uğraşmışsın. Ben forum sitelerinde birşey yazmam ama böyle bir uğraşmaya eline sağlık demeden duramadım. Mükemmelsin.

valla kardeşler ellerinize sağlık sanırım güzel bişiye benziyo çünkü şuan arkamdaki pc ye kuruyorum bakalım nasıl bişiymiş çok güzel olduğunu düşünüyorum başarılarınızın devamını diliyorum hayırlı günler

arkadaşlar bu cd yi kım yaptıysa ellerıne sağlık emeğine sağlık valla harıka ben bır yerden buldum ıkı pc ye kurdum ancak kendı pc me kuramadım 3 numara ıle kurmaya devam edıyorum ancak tama 39 dan gerıye sayna varya orada error verıyo ama gerçekten dehşet bişey ne ses ne ekran kartına gerek var bunu kurdun mu yetiyo dehşet bı gorsellık var hemde baya hızlı tekrar kolay gelsın ayrıca formuda bu sayede tanıdım saygılar

merhaba arkadaşlar benim bu sitedeki arkadaşlardan bir ricam olacak benim evimde internet yok acaba elinde tncxp si olan arkadaşlar ben adresimi versemde bana tnc xp cd lerini gönderseler arkadaşlar çok rica ediyorum kargoyu karşıdan ödemeli yaparsınızben bunu internetten indirmeye kalksam bana baya bi maliyetli olur.

adresim

dürbünar mah.harmancık sok.villakent siteleri B blok kat:8/47 akçaabat/trabzon teşekkürler

Arkadaşlar CD2 için direk link var varda CD1 için de olsa fena olmayacaktı; kamuda olduğumuzdan rapid türü sitelerden indiremiyoruz, ilgilenen olursa çok güzel olacak; Ayrıca Cd'ye emeğe geçen herkese ve sk8er_boi arkadaşa tşk.....

• Administrator
arkadaşlar birinci cdyi yazdırdım ama windows kurulum ekranı gelince dosya eksik diyor sürekli.ne yapmam lazım

Ayrıca bu cdyi hazırlayan arkadaşlara sonsuz teşekürler

Cd'yi yavaş hızda tekrar yazdırın.

Yeni Alternatif Tek Linkler Eklendi . İlk Postu Kontrol Edin.

Teşekkür ederim yeni link için ama sanırım açılmıyor, yarım saattir uğraşıyorum inmiyor

Link:

Please register to see this content.

Edited by MehmetCevik

30 Sn Kadar sonra altta Contuine Link Yazıyor Orata Tıklamalısınız.

O prosedürleri biliyorum da gerisi gelmiyor maalesef site de veya kamudan bağlananlarda bir sorun var kanımca, çünkü normalde inmiyor, flashget ile inmiyor, hata da vermiyor, ölece kalıyor.

Onuchlu kardeşim sağol ilgileniyorsunda ondan sonrası olmuyor işte oraya (Description:TnCTeaM yazan yerin altındaki oku kasdediyorum) tıklayınca ölece kalıyor dosya inmeye başlamıyor; flashgette %0 da anlayacan. Eğer sen o aşağı doğru olan oku tıkladığında inmeye başlıyorsa hata MEB bağlatısında ama sende de bendeki gibi oluyorsa server hatalı. İnş. bu sefer derdimi anlatabilmişdir, neyse bekleyecez artık....

Flasget İle Denemedim IDM İle Oldukça Hızlı Biçimde İniyor. Resmi Bağlantıları ise Ancak Pazartesi Deneme Şansım Olacak . Sizin İçin Geçici Bir Durumdur İnşallah ; Çünkü Bu Linklerei Çok Hızlı Bir Biçimde TNCXP sahibi olabileceksiniz.

ArkadasLar Ben Bu Tnc xp'yi 28 Tane Makineye Kurucam..Bi Sorun QLurmu? su Anda 1 Tanesine Service Pack 2 Kurdum Gayet GüseL CaLisio İLerki Zaman'da Sorun Cikarmas DiiLmi?

He Bide Sizce Service Pack 2'iyimi kurayım yoksa KXp2 Sp3 Kurayım

Edited by KiLLeR