Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar öncelikle hepinize tskrler gercekten muhtesem bi calisma! Uzun zamandir begenerek kullaniyorum! Bu gün yeniden formatlamam gerekti pcyi o yüzden yeniden cektim rarlari! Ben cd1 e alternatif olarak verdiginiz linklerdeki rarlarin hatali oldugunu düsünüyorum! Tncxpyi ilk kurdugumda rapid linklerinden cekmistim ve hic sorunsuz gayet güzel bi kurulum olmustu! Ama bu seferkini depofilesten indirdim cd1 i ve kurulumda sürekli hata veriyo! Umarim dikkate alir yeniden gözden gecirirsiniz...

buyrun bide burdan indirin bu linkler yeni

Linkler yenilendi

Alternatif tnc xp CD (1)

Alternatif tnc xp CD (2)

Please register to see this content.

• Administrator
Arkadaslar öncelikle hepinize tskrler gercekten muhtesem bi calisma! Uzun zamandir begenerek kullaniyorum! Bu gün yeniden formatlamam gerekti pcyi o yüzden yeniden cektim rarlari! Ben cd1 e alternatif olarak verdiginiz linklerdeki rarlarin hatali oldugunu düsünüyorum! Tncxpyi ilk kurdugumda rapid linklerinden cekmistim ve hic sorunsuz gayet güzel bi kurulum olmustu! Ama bu seferkini depofilesten indirdim cd1 i ve kurulumda sürekli hata veriyo! Umarim dikkate alir yeniden gözden gecirirsiniz...

Üzerindne 2 ay geçti. yüzlerce kere denendi. Çalışmıyor demek yanlış. Aldığınız hata mesajı nedir?

ABİ BU MİLLET NASIL BECEREMİYOR BU İŞİ YAWW...

sk8er_boi abi harbi elinize sağlık mikisof amcan elinize su dökemez...bence...

adamlar kaç yılda işletim sistemi çıkarıyo...

şöyle sizin gibi cıkaramadılar...

bi şey sorcam:TNC' de vindowzun kendi eviyle irtibata geçmesini sağlayan bi dosya var onu acaba kaldırdınızmı?

Üzerindne 2 ay geçti. yüzlerce kere denendi. Çalışmıyor demek yanlış. Aldığınız hata mesajı nedir?

ilk mesajimdan farkli pek bisey söyleyemiicem :) Dedigim gibi bir bir bucuk ay öncesi cd1 ide cd2 yide rapid linklerinden indirmistim! Ve gayet saglikli bi kurulum olmustu! Bu gün cd2 yi yine rapidden indirdim fakat cd1 i alternatif diye verdiginiz depofilesten indirdim ve cdye 8X le yaktirdim! Kurulumda ilk önce wiashext.dll dosyasi yüklenemedi dedi daha sonra bi kac .dll dosyasi icinde ayni uyariyi verdi! Entera basarak devam ettirdim kurulumu! Ve tamamlandiginda ekran kartimi tanitmami istedi daha sonra monitörü tanitmamida istedi (Oysaki ilk kurdugumda hepsini otomatik olarak kendisi tanitmisti) Ekran karti ve monitörü tanittim kurulumu bitirdim! Bunlara ek olarakta daha önceki kurdugumda görev cubugu vista görünümündeydi bu seferkinde normal xp görünümünde! Ve JetAudio yu kuramiyorum!

Sunuda ekleyeyim yeniden bi format atiim belki düzelir diye denedim! Bu sefer kuruluma hic baslayamadi! Kurulum baslatilamadi devam etmek icin bir tusa basin diyo! Bastigimda pcye reset atiyo ve yine ayni uyariyi veriyo!

Edited by |_DeVRiM_|

• Administrator
ilk mesajimdan farkli pek bisey söyleyemiicem :) Dedigim gibi bir bir bucuk ay öncesi cd1 ide cd2 yide rapid linklerinden indirmistim! Ve gayet saglikli bi kurulum olmustu! Bu gün cd2 yi yine rapidden indirdim fakat cd1 i alternatif diye verdiginiz depofilesten indirdim ve cdye 8X le yaktirdim! Kurulumda ilk önce wiashext.dll dosyasi yüklenemedi dedi daha sonra bi kac .dll dosyasi icinde ayni uyariyi verdi! Entera basarak devam ettirdim kurulumu! Ve tamamlandiginda ekran kartimi tanitmami istedi daha sonra monitörü tanitmamida istedi (Oysaki ilk kurdugumda hepsini otomatik olarak kendisi tanitmisti) Ekran karti ve monitörü tanittim kurulumu bitirdim! Bunlara ek olarakta daha önceki kurdugumda görev cubugu vista görünümündeydi bu seferkinde normal xp görünümünde! Ve JetAudio yu kuramiyorum!

Sunuda ekleyeyim yeniden bi format atiim belki düzelir diye denedim! Bu sefer kuruluma hic baslayamadi! Kurulum baslatilamadi devam etmek icin bir tusa basin diyo! Bastigimda pcye reset atiyo ve yine ayni uyariyi veriyo!

Biliyorumki depositfiles'e yükleyen arkadaşım partları değiştirmeden upload etti. Eğer rardan çıkartırken hata çıkmadıysa birşey değişmemiştir. CD'ye yazarken bir sorun olmuştur olduysa. Tekrar yazmayı deneyin.

Biliyorumki depositfiles'e yükleyen arkadaşım partları değiştirmeden upload etti. Eğer rardan çıkartırken hata çıkmadıysa birşey değişmemiştir. CD'ye yazarken bir sorun olmuştur olduysa. Tekrar yazmayı deneyin.

sk8er_boi rarlari cikarirken hata vermedi! önce 8x le yaktirdim sonra o olmadi bide 12X le yaktirdim oda aynisini yapti! Bende ücüncü bi cdyi yapmadim! ayrica rapiddeki rarlarin boyutu 100.352 Kb depofilestekiler 98.078 Kb ! Cd1i rapidden tekrar indiriyorum simdi!

Arkadasim senin merakinida gideriim :) Daha önceki cektigim cd benim pcyi görenlerin cok hosuna gittigi icin elden ele dolasirken elim bi kaza sonucu kayboldu :) En son verdigim arkadas arabayla cdyi getirirken kaza yapmis arabayi trafik baglamis cdlerde arabayla birlikte trafik otoparkinda :)

20 şubatta yani yarın olacak korsan olan cd ler için meydana gelecek olan uyarı bu tncxp de de meydana gelecekmi yoksa lisanslı bir xp gib kullanabilirmiyiz.

bende merak ediyorum mikisoftun kendi sitesinde yazıyo gerçekten böyle biolay yarın olacak...

bakalım bizi TNC kurtarabilecekmi....

Arkadaşlar sadece cd1i indirsemde format atsam olurmu?. İllaki 2.cdyi istiyormu? Eger istiyorsa hepsini tek bir dvd de toplasam olurmu? Bu konularda acemiyimde hoşgörünüze sığınaraktan bi yardım ederseniz sevinirim. Yapan arkadaşlara teşekkürler.. Yardımlarınızı bekliyorum..?

2.cd program cdsi dir windows kurmak için 2. cd ye ihtiyacın yok 1. cd ile formatlayabilirsin

burada iso doyasını cd ye yazdırmak için gerekli bilgiler verilmiş

Buda iki cd yi tek dvd de toplamak için gerekli bilgiler burada verilmiş

Edited by yavuzccn

sk8er_boi kardeşim linklerin çogu uçmuş cd 1 den sadece 1. link çalısıyo 2. cd nin link leride uçmuş kardeşim daha öncede shane xp yi yapmıştın onu problemsiz kullanıyorum bide su tnc xp nin linklerini yenilersen çok sevindirecen beni başarılarının dewamını diliyorum kardeşim ....... :):):):)

• Administrator
sk8er_boi kardeşim linklerin çogu uçmuş cd 1 den sadece 1. link çalısıyo 2. cd nin link leride uçmuş kardeşim daha öncede shane xp yi yapmıştın onu problemsiz kullanıyorum bide su tnc xp nin linklerini yenilersen çok sevindirecen beni başarılarının dewamını diliyorum kardeşim ....... :):):):)

Linkler çalışıyor ?

File 5023167 (TNCXP.CD2.part1.rar) found on server rs34.rapidshare.com

File 5035385 (TNCXP.CD2.part2.rar) found on server rs37.rapidshare.com

File 5067858 (TNCXP.CD2.part3.rar) found on server rs44.rapidshare.com

File 5221022 (TNCXP.CD2.part4.rar) found on server rs16.rapidshare.com

File 5683759 (TNCXP.CD2.part5.rar) found on server rs37.rapidshare.com

File 5688085 (TNCXP.CD2.part6.rar) found on server rs49.rapidshare.com

File 5689024 (TNCXP.CD2.part7.rar) found on server rs41.rapidshare.com

File 5606425 (tnc.cd1.part1.rar) found on server rs24.rapidshare.com

File 5617768 (tnc.cd1.part2.rar) found on server rs3.rapidshare.com

File 5630599 (tnc.cd1.part3.rar) found on server rs37.rapidshare.com

File 5641137 (tnc.cd1.part4.rar) found on server rs44.rapidshare.com

File 5650876 (tnc.cd1.part5.rar) found on server rs33.rapidshare.com

File 5677150 (tnc.cd1.part6.rar) found on server rs7.rapidshare.com

arkadaşlar tncxp 2 10x ile neroyla yazdırdım yükleme yaptıktan sonra yeniden başlaadığınca windows xp yazısı geliyor ve kitleniyor ancak güvenli mod ta açılabiliyor neden acaba sp2 3 indirmim ondada aynı durum oluyor çıldırmak üzereyim yardım edin lütfen :D

Edited by empays

arkadaşlar linkler ölüüüü kafayı yicem yaa haftalardır ugrasıyom tamamen indirip cd ye atıp kullanmak nasip olmadı daha lütfen bi yardım tek link olanı falan yokmu bunu yada bana yardımcı olabilecek bi arkadaş ???????? :D:D:(:wub::p:wub:

selam arkadaslar yeni konu acacaktım yetkiniz yok dedi forum bende buraya bali yazam dedim

az önce kayıt defterine bakıyordum

RegUserName de bu yazıyo sk8er_boi-www.tnctr.com

bunun anlamını bilen varmı

ben anlayamadım

bilen varsa lütfen cevap versin

saygılar

bilen yokmu kocaman forumda

bu ne demek olduğunu

Edited by hasan_genckurt

arkadaşlar linkler ölüüüü kafayı yicem yaa haftalardır ugrasıyom tamamen indirip cd ye atıp kullanmak nasip olmadı daha lütfen bi yardım tek link olanı falan yokmu bunu yada bana yardımcı olabilecek bi arkadaş ???????? :D:D:(:wub::p:wub:

bide bu linkleri dene arkadaşım şu an hepsi çalışıyo

Linkler yenilendi

Alternatif tnc xp CD (1)

Alternatif tnc xp CD (2)

Please register to see this content.