Jump to content

Resimi Nasıl Cab Yapabilirim

Recommended Posts

Katılımsız xp için driverların arkasındaki resmi değiştirmek istiyorum.o resim nasıl değişir öğrendim fakat bendeki resmi nasıl cab yapabilirim .yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun

Katılımsız xp için driverların arkasındaki resmi değiştirmek istiyorum.o resim nasıl değişir öğrendim fakat bendeki resmi nasıl cab yapabilirim .yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun

Burayı inceleyiniz isterseniz saygılar ..

http://www.tnctr.com/lofiversion/index.php/t4517.html[/CODE]

Teşekkür ederim sağol Benimki normal katılımsız program değil ama, resim bunu içinde benden resmin parametresi gibi bir şey istermi acaba,yada o parametreyi girip girmemem bir şey değiştirir mi .aslında deneme yanılma yolu ile olur ama şu an kendi bilgisayarımda değilim

merhaba kardeş. aşağıdaki dosyayı indir. dizine çıkar. içinde " BDBD.BM_ " die dosya var onu " BDBD.BMP " yap resmi editle sonra yine eski haliine getir arşivle tamamdır. :)

:(

Please register to see this content.
MD5: AA07A80469EC3942081E225600E96963

sonrada n-lite yada vb. programlarla ekle otomatik olarak tanımlar.(Ayrıca .cab yapmana gerek yok)

Hayır anlamıyorum konuda kendi resminizi nasıl ekleyeceğiniz anlatıldı bakmak bu kadar mı zordu?

abi sana katılıyorum.sorunu olan aramak yerine yeni konu açıyor.

LÜTFEN ARKADAŞLAR KONUYU AÇMADAN ÖNCE ARAYALIM.BOŞU BOŞUNA YENİ KONU AÇILMASIN

VİDEOLU KONU ANLATIMI EKLENDİ.

WİNDOWS XP LİVE EDİTİON 2009

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...