Jump to content

Tnctr | Otomatik Pisi V.1.0 | Katılımsız

EKE58
 Share

Recommended Posts

Tnctr | Otomatik Pisi V.1.0 | Katılımsız

35c0jnk.jpg

Tanıtım

Bilgisayarda bir işlem yapıyorsunuz. Daha sonra başka işlem yaptırmak için bekliyorsunuz. Veya kopyalama bitince bilgisayarı kapatıp gitmek istiyorsunuz.. Veya Taşıma bitince müzik çalsın - oturumu kapatsın - başka program çalışsın istiyorsunuz.İşte bu program isteiğinizi fazlasıyla yerine getirebilir.

Özellikler

# Masaüstüne Kısayol Atar.

# Kurulumda Herhangi bir Ekran Gözükmez.

# Boyut : 736 Kb

# Çalışma Wmismail'e, Katılımsızı Bana Aittir.

B)

Orijinal Konu Linki

Edited by eke58

saçma fakat saygı duyarım emegine... işine yarayan birileri cıkar elbet

Saçma demek ile saygı duymak sencede bir biriyle çelişen ifadeler değilmi ? İşine yaramıyor ise yazmazsın, kullanmazsın olur biter.

aynen yahu.saçma fakat saygı duyarım diye bi ifade özgürlüğü olabilir mi?fikirlerini söylemek herkesin hakkı ancak senin işine yaramayan bi programa saçma deme cüreti göstermek kişisel hıyarlığın simgesi olabilir bence de o vakit.hadi bakalım bu da ifade özgürlüğü o zaman.yo hayır işine yarayan biri olmaz gibi bi kanı çıkartsa da kursa bu cümleyi neyse, o da yok.saçma ama işine yarayan birileri çıkar ne demek?yani millet saçma sapan programlar kullanmaya meraklı mı yani?saçma diyerek düşünceni belirtirken, kafanda şekillendirirken baz aldığın kriterleri maddeler halinde yazabilir misin? madde bağımlısıyım da.

ban daha önce düşünmüştüm valla B) dermişim. Şaka bir yana hayalimde vardı kopyalama bitince bilgisayarı kapatsa falan diye düşündüğüm bir program. Neroda var yazma bitince kapat özelliği ama başka alanlarada el atan program gerçekten güzl olur. B). teşekkürler

Edited by acipinarli

• 1 yıl yıl...

[color="#2E8B57"]Geçen gün Ccleaner --> sürücü temizlemiyi bitirince kapansın istedim.
Bat dosyası ile çalıştırıp işlem bitince shutdown komutu verdim ama olmadı.
En kısa sürede test edip yazarım.
Elerinize ve klavyenize sağlık.
Böyle programları ne amaçla kullanacığı bilmeyen arkadaş gereksiz gibi görebilir.
Ama bu programlar pc başında kaybedeceğimiz zamanı bize geri kazandırıyor.
Zamandan daha değerli bir şey var mı...
Başarılarınızın devamı dilerim.[/color]

Edited by register