Jump to content

Windows Xp Powerpack 2009+full Driver And Program

alikaratay
 Share

Recommended Posts

Windows XP PowerPack 2009+Full Driver and Program

DVD Version 1.0

dvdbox.png

Bu DVD SANCHEZ Tarafından Orjinal Microsoft Windows XP Professional SP3 ürünü ile gerçekleştirilmiştir,

Eksta Görsellik;

Klasik Windows Görünümünü bir kenara bırakıp bambaşka bir görünüm eklenmiş PowerPack sizi çok şaşırtacak

Vista sesleri ve vista iconlarının yanı sıra tema ve Fare imleç seçenekleri ile PowerPack'i kullanırken zevk alacaksınız.

Tam Donanım;

Hemen hemen tüm güncel donanım listesini beraberinde getiren PowerPack sizi DriverCD arama zahmetinden sizi kurtarıyor.

Bu sayede kurulum sonrası tüm donanımlar güncel ve sorunsuz olarak sisteminizde kurulu olacaktır.

Uygulama;

Kurulum sonrası hemen hemen tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek uygulama yelpazesi sizleri bekliyor olacak,

Artık müzik video işlemek ve seyretmek çok daha kolay

Internet;

PowerPack sizlere Internet Explorer8 ve Mozilla Firefox3.0.7 yu sunar artık internette sörf yapmak çok keyifli ve çok güvenli.

PowerPack içeriği;

Donanım:

•DriverPack Chipset

•DriverPack CPU

•DriverPack Graphics A

•DriverPack Graphics B

•DriverPack Graphics C

•DriverPack LAN

•DriverPack MassStorage

•DriverPack Sound A

•DriverPack Sound B

•DriverPack WLAN

ayrıntılı bilgi: http://driverpacks.net/DriverPacks/

Yazılım:

NR Update Pack v2.0.4a içerir

ayrıntılı bilgi(paket içeriği): http://mrnxdmx.googlepages.com/contents

Internet Explorer 8

Mozilla Firefox 3.0.7

Vista SP2 BETA1 Unicode Support

Net Freamwork AIO FullPaket

K-Lite CodekPack

Sun Java Update 12

YouTube Erişim

Shockwave 11.0.0.429

Revo Uninstaller

Acrobat Reader 9 Türkçe

Utorrent Türkçe

CCleaner

Defragler

7zip

Windows Live Messenger 2009+

Skype 4.0

Yahoo Messenger 8

Ultra ISO Premium

Cute Ftp Professional

ThunderBird

Nero 8

Winrar 8

Format Factory

Kurulm Ekranı:

Özellikle Kurulumun Tamamlanmasına 13 Dakika kala beklemaniz gerekecektir.

desktop5.png

Birkaç Görüntü:

autorun.png

logonw.png

desktop2.png

desktop6.png

desktop3.png

desktop1.png

By quak3 at 2009-03-26

TEK LİNK DOWNLOAD

http://depositfiles.com/en/files/vx2b3q5t6

Edited by alikaratay

ben bu sistemi indirdim ,ultra iso proğramı var aynı zamanda nero var indirdiğim işletim sistemi rarları 7 ziple açtıktan sonra ultra iso formatında çıktığını gördüm ultra iso nero formatına çeviriyor isoyu ve nero ile yazdırıyorum çok harika bir sistem tavsiye ederim

• 3 hafta sonra ...

Herşeyden önce bir emek harcamız güzel birşeyler çıkartmaya çalışmışsın o yüzden emeğine sağlık kardeş fakat maalesef yükleme esnasında hata veriyor ve yükleme duruyor hem de en başında. iso dosyasını 4x hızında dvd ye kayıt ettim kayıt esnasında bir hata yok yani

hata aynen aşağıdaki gibi

Dosya setupdd.sys yüklenemedi

hata kodu 4

Kur devam edemiyor çıkmak için bir tuşa basın

Hatayı giderirsen ya da yardımcı olursan nerede hata yaptım diye sevinirim.Tekrar tekrar emeğine sağlık kardeş

Saygılarımla

Herşeyden önce bir emek harcamız güzel birşeyler çıkartmaya çalışmışsın o yüzden emeğine sağlık kardeş fakat maalesef yükleme esnasında hata veriyor ve yükleme duruyor hem de en başında. iso dosyasını 4x hızında dvd ye kayıt ettim kayıt esnasında bir hata yok yani

hata aynen aşağıdaki gibi

Dosya setupdd.sys yüklenemedi

hata kodu 4

Kur devam edemiyor çıkmak için bir tuşa basın

Hatayı giderirsen ya da yardımcı olursan nerede hata yaptım diye sevinirim.Tekrar tekrar emeğine sağlık kardeş

Saygılarımla

Kardes Ben İndirdim Ve Sorunsuz Calıstı.

senin Hata Kodunun Cevabı ise

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin.

Uyarı Bilgisayarınızdaki dahili donanımı takma ve çıkartma konusunda bilgili değilseniz aşağıdaki yordamı tamamlamayın. Bilgisayardaki donanım bileşenleri statik elektriğe oldukça duyarlıdır. Bilgisayar bileşenlerinin doğru şekilde takılıp çıkartılması hakkında bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

1. Bilgisayarınızı kapattıktan sonra tüm Peripheral Component Interconnect (PCI) aygıtlarını çıkartın.

2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

* Windows başarıyla başlatılırsa, bilgisayarınızı kapatın ve PCI aygıtlarını sırayla takın. Yeni bir aygıtı her taktığınızda Windows'u başlatın. "Belirtiler" bölümünde açıklanan soruna neden olan bir aygıt yüklediğinizde, bu aygıtı çıkartıp diğer PCI aygıtlarını takmaya devam edin.

* Windows başarıyla başlatılamazsa, bilgisayarınızda yüklü olan bellek modüllerinden birini veya daha fazlasını çıkartın. Bilgisayarınızda Windows XP'yi başlatmak için yeterli boyutta RAM bırakın.

Not Windows XP, 128 megabayt (MB) RAM gerektirir. En az 64 MB, en çok da 4 gigabayt (GB) kullanılır.

Örneğin, bilgisayarınızda 256 MB boyutunda iki bellek modülü takılıysa, bunlardan birini çıkartın. Windows başarıyla başlatılırsa, bilgisayarı kapatın ve RAM modüllerini sırayla takın. Yeni bir RAM modülü her takıldığında Windows'u başlatın. "Belirtiler" bölümünde açıklanan soruna neden olan bir modül taktığınızda, bu modülü çıkartın ve diğer RAM modüllerini takmaya devam edin.

3. Bilgisayarınızdaki PCI aygıtlarının Windows XP ile uyumlu olup olmadıklarını belirleyin. Bunu yapmak için, aşağıdaki Microsoft Donanım Uyumluluk Listesi (HCL) Web sitesini ziyaret edin:

(

Please register to see this content.
)

• 4 hafta sonra ...
Kardes Ben İndirdim Ve Sorunsuz Calıstı.

senin Hata Kodunun Cevabı ise

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin.

Uyarı Bilgisayarınızdaki dahili donanımı takma ve çıkartma konusunda bilgili değilseniz aşağıdaki yordamı tamamlamayın. Bilgisayardaki donanım bileşenleri statik elektriğe oldukça duyarlıdır. Bilgisayar bileşenlerinin doğru şekilde takılıp çıkartılması hakkında bilgi için, bilgisayar üreticinize başvurun.

1. Bilgisayarınızı kapattıktan sonra tüm Peripheral Component Interconnect (PCI) aygıtlarını çıkartın.

2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

* Windows başarıyla başlatılırsa, bilgisayarınızı kapatın ve PCI aygıtlarını sırayla takın. Yeni bir aygıtı her taktığınızda Windows'u başlatın. "Belirtiler" bölümünde açıklanan soruna neden olan bir aygıt yüklediğinizde, bu aygıtı çıkartıp diğer PCI aygıtlarını takmaya devam edin.

* Windows başarıyla başlatılamazsa, bilgisayarınızda yüklü olan bellek modüllerinden birini veya daha fazlasını çıkartın. Bilgisayarınızda Windows XP'yi başlatmak için yeterli boyutta RAM bırakın.

Not Windows XP, 128 megabayt (MB) RAM gerektirir. En az 64 MB, en çok da 4 gigabayt (GB) kullanılır.

Örneğin, bilgisayarınızda 256 MB boyutunda iki bellek modülü takılıysa, bunlardan birini çıkartın. Windows başarıyla başlatılırsa, bilgisayarı kapatın ve RAM modüllerini sırayla takın. Yeni bir RAM modülü her takıldığında Windows'u başlatın. "Belirtiler" bölümünde açıklanan soruna neden olan bir modül taktığınızda, bu modülü çıkartın ve diğer RAM modüllerini takmaya devam edin.

3. Bilgisayarınızdaki PCI aygıtlarının Windows XP ile uyumlu olup olmadıklarını belirleyin. Bunu yapmak için, aşağıdaki Microsoft Donanım Uyumluluk Listesi (HCL) Web sitesini ziyaret edin:

(

Please register to see this content.
)

Donanımsal hata

dostum eline sağlık çok güzel bir sistem kurdun ama bunu dvdye çekip toşiba leptopa format attım sonuç harika aynı dvd ile acer laptopa format atmayı çalıştım boot ekranında sürücüleri görmüyor ardından windows mavi ekranı çıkıyor.kendini korumaya alıyor.bu sorunu nasıl aşabilirim acaba yardımcı ollursan sevinirim..

DepositFiles GOLD Account :

giriş: takola4

şifre: 123456

giriş: udodti

şifre: 654321

giriş: 3abei

şifre: 321456

Şifreler 24 saatliktir arkadaşlar. İstek olursa bundan sonra atabilirim.

NOT : Şifreleri değiştirirseniz account iptal olur.

ßy Xone

Edited by Cmd