Jump to content

Biz O Kadar Fakirdik Ki;:))

s_e_c_r_e_t

Recommended Posts

emrahb.jpg

Biz o kadar fakirdik ki; mahaLLemizde gökkuşağı biLe siyah beyaz çıkardı.

- Biz o kadar fakirdik ki; masraf oLmasın diye ben yedi yaşına kadar doğmadım. Abimi de gazete verdi.

- Biz o kadar fakirdik ki; bir kedimiz biLe yoktu.

- Biz o kadar fakirdik ki ALiciğim, misafirLiğe giderken, bineceğimiz doLmuşu arkasından koşmak sureti iLe takip ederdik. Siz?

- Biz o kadar fakirdik ki; eve geLen misafirLeri yerdik.

- Biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu, her sabah kahvaLtı için tenekenin içine girer, peynir takLidi yapardık.

- Biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdekLerine çorba yapardık.

- Biz o kadar fakirdik ki; abim eskiLerini kendi giyerdi, ben çıpLak doLaşırdım.

- Biz o kadar fakirdik ki; ne sen sooor ne ben anLatayım, cümLemiz yoktu kuracak o kadar yani.

- Biz o kadar fakirdik ki; aynı tuvaLet kağıdını kurutup kurutup kuLLanırdık.

- Biz o kadar fakirdik ki; kokain yerine tebeşir tozu kuLLanırdık.

- Biz o kadar fakirdik ki; okuL karnesini karneyLe aLdığımı biLirim.

- Biz o kadar fakirdik ki; kasabı, manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı.

- Biz o kadar fakirdik ki; diLenciLerin paraLarını çaLar, kantır oynamaya giderdik.

- Biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirLeri dayanamayıp misyonLarını bize devrettiLer.

- Biz o kadar fakirdik ki; okuLa jaguarLa gidip geLdim seneLerce. Yok yani biLdiğin jaguar. OğLum deh diyordum gidiyordu. Kırmızı ışıkLarda durdurmak sorun oLuyordu, çok zorLuk çektik.

- Biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık.

- Biz o kadar fakirdik ki; Fakir Baykurt bizim idoLümüzdü.Onu popstar zannederdik.Duvara posterini asardık.Duvar desteksizdi çiviyi çakınca yıkıLmıştı zaten.

- Biz o kadar fakirdik ki; oturduğumuz evi sattık.

- O da bir şey mi, biz o kadar fakirdik ki; oturduğumuz g*tü yedik.

- Biz o kadar fakirdik ki; babam sosis takLidi yapardı...

- Biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz teLevizyonumuz bile yoktu. Bizim teLevizyon sadece siyahtı. Bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz teLevizyonuyLa yan yana koyar öyLe seyrederdik kara şimşeği faLan. Ya ya...

-Biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik.Abim de akşam eve geLip, hani bana demişti. RahmetLi...

- Biz o kadar fakirdik ki; meteLiğe atacak kurşunumuz yoktu; taş atardık.

- Biz o kadar fakirdik ki; babam çürük don LastigiyLe bungee-jumping yaparken öLmüştü.

- Biz o kadar fakirdik ki; sabah kahvaLtıLarında babamdan tokat yerdik. Başka şey yoktu. Bir tokadı dört kişi payLaştığımız gün oLdu.

- Biz o kadar fakirdik ki; sinekLer bize değiL, biz sinekLere konuyorduk.

- Biz o kadar fakirdik ki; keLimeLerimizi tartarak konuşurduk, günLük kotayı aşınca babamız faLakaya yatırırdı.

images hack e upload edilmio mu resimler bi türlü çıkmıo bişi anlamadım eskide böle yapardık ama şimdi nie olmuo anlamadım:S:S

belki sana belki başkalarına yardımı dokunur imageshack ile resimleri foruma yüklemek..eskiden forum kullanımında anlatmıştım ama site yenilendi ve ordaki mesajıda düzenliyemedim...konusu geçmişken burda yayınladım...

65361748.jpg

84668246.jpg

sonsgk.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...