Jump to content

Windows 11 9in1 AIO | 22000.120 | Ağustos 2021 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

AdnanGumus, 7 saat önce yazdı:

final değil galiba orjinal ayarında olsa güzel olurdu en azından nerede zorluk yaşayacağımı görürdüm + final sürüm msdn olursa hiç eldeğmemiş  güzel olur kolay gelsin emre028 

Mevcut orjinalinde yüksek donanım gereksinimine ihtiyaç duyduğunu bildiğini düşünüyorum. Final sürüm gelene kadar test edip denemek isteyenler olur belki diye ekledim.

• Like 2
  • Thanks 1

Emeğinize sağlık  kardeşim,paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekleyenlerdenim defenderı kaldırdınızmı acaba,? Forumlarda bir çok program var defenderı kapattığını iddia eden ama maalesef hiç biri kapatamıyor ancak iso dosyasını hazırlarken defendir silinirse sorun çıkmıyor,umarım bu sorunu halletmişsinizdir.

trmk1299, 2 saat önce yazdı:

Emeğinize sağlık  kardeşim,paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekleyenlerdenim defenderı kaldırdınızmı acaba,? Forumlarda bir çok program var defenderı kapattığını iddia eden ama maalesef hiç biri kapatamıyor ancak iso dosyasını hazırlarken defendir silinirse sorun çıkmıyor,umarım bu sorunu halletmişsinizdir.

Yazılan dışında hiçbir işlem yok. Defender kontrol kapatıyor ayrıca 1.9 sürümü

Daha Windows 11 hiç bir şekilde kurmadım, Sanalda bile denemedim o derece konuya yabancıyım... Müsait bizaman el atıcam ama eminim emre kardeşimde sorunsuz bir editleme yapmıştır tebrikler başarılar kardeşim ;) 👍 Konuya hiç vakıf değil kullanıcı sorularından ( tebessüm edelim diye yazıyorum )
- Emre gardaş emek vermişsin saol ama tek tuşa basarak kurulmuyorsa indirmem ben, yaparsan öyle bişey yap hatta Flaşı takalım o kursun masaüzeri gelsin keni halletsin herşeyi ben buna adam yapmış derim işte :D  ( birde öneride bulunuyor Aklı yok ama fikri var ) 
ahahahaha neyse yeter bukadar geyik :) herkese iyi forumlar...!

Edited by EASMurat
  • Like 2
  • Haha 2