Jump to content

Kaspersky Kuramıyorum

muhacir21

Recommended Posts

Selamün Aleyküm.

Umarım Konuyu Doğru Yere Açmışımdır.

kasper.jpg

Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi Kaspersky kurmaya çalışırken yüklü olan Mcafee antivirüs programının kaldırırması gerektiğini söylüyor. oysaki büyle bir antivirüs programı kurmuş değilim. McAfee VirusScan Enterprise 8.0 programını kurup sonra kaldırmak aklıma geldi, denedim olmadı. nette gördüğüm Mcafee kaldırma programlarının çoğunu denedim onlarda olmadı :D

konu ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayım, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekürler.

Hepiniz ALLAHa Emanet Olun

bu casper laptoplarda oluyor bendede oldu sinir bozucu bı durum ben de bı suru unstall programı kullandım kaldıramadım sonra güzel bi format cektım veya şimdi aklıma geldı geri yukleme noktasına bı bak en son ne zaman yuklendı ıse ondan önceye geri al olmassa formatla kolay gelsın

vistaarda nasıl anlamadım ben bu program orada mı yuklenıyor

evet reis_.onda registery yi yanlış toparlamışlar.kaspersky de o program yüklü sanıyor.your uninstaller registery yi tarayıp siliyor :D

Hocam nerde ve nasıl yapılıyor. Resim Destekli Anlatım Yaparsan Minnettar Kalırım.

YOUR uninstaller indir.

kur.

sonra,izle.

bekle burada.

bekle yine.

ve bittiii :D

Please register to see this content.

%10000000 garanti veriyorum :D

Denenmiştir, Olumsuz Sonuç :clapping:

sorunun office 2007 deki eski crackleme yöntemini kullandıgından dolayı olmaktadır..her nedense cogu yabancı sitede kaldırma araçlarıda verseler bugüne kadar işe yarayanı görmedim..belkide kolay yolu secip format atmak bana daha mantıklı geldigindendir

benim tavsiyem bilgisayarına format at ve daha sonra office 2007 eger kullanacaksan o yönteme göre crackleme..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...