Jump to content

Airties 5020

tiger_son

Recommended Posts

arkadaşlar önceki modemim bozuldu ve yenisini gönderdiler airties 5020 bunu kurabiliyorum fakat bi türlü kullanıcı adım ve parolamı yazacağım yer gelmiyor sürekli aşağıdaki uyarıyı veriyor. açıkçası çözemedim durumu

sisteminizde kablolu veya kablosuz ağ bağlantısı bulunamadı. modeminiz kablosuz modem ise kablosuz ağınızın devre dışı olup olmadığını kontrol ediniz. modeminiz kablolu modem ise kablonuzun takılı olduğundan emin olunuz.

Aynı modemi bende kullanmaktayım default ayarlarına geri döndürüp.. kablolarını kontrol edip.. denemeni tavsiye ederim :)

hocam kabloları takamayacak kadarda beceriksiz değilim :D ama default ayarları derken onu nasıl yapacam

hocam kabloları takamayacak kadarda beceriksiz değilim :) ama default ayarları derken onu nasıl yapacam

Modemin arkasında resetleme düğmesi vardır. Buraya toplu iğne veya benzeri bir araçla tıkla modem kendini fabrika ayarlarına çevirir.

Modemin arkasında resetleme düğmesi vardır. Buraya toplu iğne veya benzeri bir araçla tıkla modem kendini fabrika ayarlarına çevirir.

hocam bunuda denedim olmadı bi sorum daha olacak bu modem wireless mi eğer öyleyse bilgisayarda ekstra ayarlamalar yapmam gerekecek onlar neler

ark. web arayüzü ile kullanıcı adını falan girdim çalışıyorda fakat airties programının açılan penceresinde hala aynı uyarı yazıyor acaba cd deki driver bozuk olabilirmi.. sonuçta sağlanan tüm imkanları kullanmak isterim..

ark. web arayüzü ile kullanıcı adını falan girdim çalışıyorda fakat airties programının açılan penceresinde hala aynı uyarı yazıyor acaba cd deki driver bozuk olabilirmi.. sonuçta sağlanan tüm imkanları kullanmak isterim..

kardeş modemler hakkında yeterli bilgin yok maalesef sen iismi telekomu ara yada bilgisayarcıya yaptır

• 1 ay sonra...

Bak şimdi kardeş aynı sorun ciddiden bende de var ben ayrıca hizmet sağlayıcı programını kullanmadan nete bağlanıyorum nasılmı fabrika ayarlarından?Bak şimdi modeminle birlikte sana verilen hizmet sağlayıcı cd sini tak otomatik kullan açıldığında kapat bilgisayarımdan cd nin içeriğine ulaş ve fscommand adında klasör var ona gir daha sonra doc adında bi klasör daha var ona da gir orda bi pdf adope reader sayfası olacak gir ona sayfa 11'de yada daha ilerlerde olabilir.'Orada airtries modeminin markası ve wep arayüzü ile adsl ayarları onun bütün sekmelerini oku orada cihazının ıp adresi var onu expoler a gir hepsi var orada detaylı arkadaşlar bu çözüm yolunu sizde kullnabilirsiniz...Gerçekten işe yarayacaktır.Birde Ethernet kartının sürücülerini kontrol edermisin.

222222m.png

Daha Fazla görüntü kalitesi alamadım kusura bakmayın.

İlk Başta Varsayılan Ağ Geçdini Bulalım

Ağ Bağlantılarımı Açalım Sağ tarafta ''Ağ Bağlantılarını Görüntüle'' Sekmesine Basalım

varsaylanageidi1.jpg

Çıkan Bağdaştırıcılardan Kullandığımızı Seçelim ve de Sağ tıklayıp Durum Sekmesine Basalım..

varsaylanageidi2.jpg

Çıkan Ekranda yukardan Destek Bölmesine Basalım..

varsaylanageidi4.jpg

Tatmin Etmediyse Ayrıntılarada Bakabilirsin :D

varsaylanageidi3.jpg

Varsayılan Ağ geçidini Bulduktan Sonra Çıkan Numarayı Web Tarayıcımıza Yazıyoruz. Bize Kullanıcı Adı ve Şifre Soracaktır.. Airieslerde Şifre Filan Yazmadan Giriş Yapabilirsin..

Modemin İçine Girdikten Sonra Gerisi Sana Kalmış..

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...