Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

ok tşk ederim bi deneyecem öylede tam 4 tane cd gitti ama boşuna başka bir cd ye aktardık eksik olan bileşenleri normal xp cd sinden oraya takviye yapmaya çalıştık ama bu seferde başlangıçta bilgisayar cd yi görmedi. bu sefer dediğin gibi yavaş yazdırıcam cd ye bakalım umarım bu sefer işe yarar. Ama hakkaten çok harika bir çalışma olmuş bu yüzden çok çok çok tebrik ederim. böyle çalışmalarla çok yararlı oluyorsunuz. başarılarınızın devamını dilerim.

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kardeşim harikasın tek kelimeyle. Ben kütahya bilnet bilgisayar teknik servisinde çalışıyorum. Bugün tamamladım partları hemen bi makinada deneme yaptım mükemmel yani... Bir teknik servisin ihtiyacı olan tüm herşey fazlasıyla var. Yalnız tek bir şey; wpi'da java programı yok. Gözden kaçtı herhalde...

• Administrator
Kardeşim harikasın tek kelimeyle. Ben kütahya bilnet bilgisayar teknik servisinde çalışıyorum. Bugün tamamladım partları hemen bi makinada deneme yaptım mükemmel yani... Bir teknik servisin ihtiyacı olan tüm herşey fazlasıyla var. Yalnız tek bir şey; wpi'da java programı yok. Gözden kaçtı herhalde...

Java windows ile beraber kuruluyor.

• Administrator
arkadaşlar cok güzel olmus fıstık gibi ama gel gelelim 2 cd tak diyor takıyorum hata veriyor bilgisayarımdan e ye girip içindeki otomatik baslatma programına tıklıyorum beyaz ekran gelip kalıyorrrr hiç kapanmıyorda öyle kalıyor

TncXP kurdunuz mu önce? Sisteminizde neler kurulu olduğunu bilmiyorum.

arkadaşın dediği sun java deil de msjavx86 uygulaması (microsoft Vm) evet bende yükledim cd den bu eklentiyi sonradan kurmam gerekti koaka gibi oyun sitelerinde sun java açmıyor.

Koaka'yı bilmiyorum ama mynet oyuna sun java ile girilebiliyor. Bugüne kadar hiç msjava kurmadım. Şikayette almadım.

Selamlar ... az once yukledım xp yi ... gercekten super olmus... ama almanca klavye kullanıyorum ben.. ve ayarlarda bulamadım ...daha dogrusu klavyeyı buldum ama KLAVYE - IME yazan yerde almanca yok ... ne yapmam gerekiyor arkadaslar ? yardımcı olurmusunuz ?

• Administrator
Selamlar ... az once yukledım xp yi ... gercekten super olmus... ama almanca klavye kullanıyorum ben.. ve ayarlarda bulamadım ...daha dogrusu klavyeyı buldum ama KLAVYE - IME yazan yerde almanca yok ... ne yapmam gerekiyor arkadaslar ? yardımcı olurmusunuz ?

Almanca klavyeyi sildim yerden kazanmak için. Daha doğrusu bir çoğunu.

çalıştıra:

Please register to see this content.

sayfa altında klavyeleri geri yükleme var.

ya cok pardon senide mesgul ediyorum ama ... Tam olarak verdiğin linkten bisi anlayamadım...

Kolay bi dille ne yapmam gerektigini anlatırmısın ?

tekrar tesekurler

Almanca klavyeyi sildim yerden kazanmak için. Daha doğrusu bir çoğunu.

format attım tncxp li sfırdan kurulum yaptım sonra 2 ci cd yi taktım bi hada cıktı sonra bende e ye girip calıstırdım beyaz ekran geldi kaldı java ile bi hataydı yanılmıyorsam nasıl yapcam yardım edermisiniz lütfen

format attım tncxp li sfırdan kurulum yaptım sonra 2 ci cd yi taktım bi hada cıktı sonra bende e ye girip calıstırdım beyaz ekran geldi kaldı java ile bi hataydı yanılmıyorsam nasıl yapcam yardım edermisiniz lütfen

işte su hatayı veriyor 2 cd yi takınca daha yeni format attım hiç birsey kurulu degil hemde tncxpnin 1 cd siyle format attım hada bu:

JAVA SCRİPT ERROR REPORT

URL :FİLE://F:/WPİ.HTA

FİLE:CORE.JS

FUNCTİON:FİLE.EXİSTS()

LİNE:360

bölge ve dil seçenekleri ile olmadı mı?

Maalesef ... Xp yı hazırlayan arkadas silmis diger dilleri ve bana kbdger.dll dosyası lazım... googleda arattım hicbisi cıkmadı ... windows cdsindende yüklenir büyük ihtimal ama nasıl ? ^_^ 3 saattir ugrasıorum.. cözümü bulan duyan yasayan kim varsa yardıma bekliorum .. :)

• Administrator
işte su hatayı veriyor 2 cd yi takınca daha yeni format attım hiç birsey kurulu degil hemde tncxpnin 1 cd siyle format attım hada bu:

JAVA SCRİPT ERROR REPORT

URL :FİLE://F:/WPİ.HTA

FİLE:CORE.JS

FUNCTİON:FİLE.EXİSTS()

LİNE:360

2.cd'de sorun var. Tekrar cd ye yazın.

• Administrator
ya arkadaşlar benden sonraki sorular cvplanmış benimki neden cvplanmadı ben bunları nasıl dvd ye çekicem 2 cd'yi de rar'lardan bi klasöre çıkartıp dvd ye veri diski olarak atsam olurmu acaba?

aynı soruyu daha önce cevaplamıştım.