Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

tncxp yi kurarken formattan sonra kurulum dosyalarını kopyalarken son kısımda %99 iken "shellstyle.dll" isimli dosya sorun çıkarıyor ve kopyalanmıyor birkaç kere tekrarlamak gerekiyor çözüm varmı virde kuruluma geçip aygıtlar yüklenirken birden siyah ekrana geçiyor ve sol üst köşede kürsör yanıp söner halde kalıyo

yardımlara ve emeklere simdiden teşekkürler

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bi arkadaşın laptopunu xp çevirdik ekran kartı ses kartı v.b çalışmadı kendi driver cdsini çalıştırdıgımdada en düşük vista home basic de çalışır v.b hata qeldi buqün xp ultimate 2008 e çevirdik herşeyi yükledik ama ses kartı olmuyor vistaya çevirdiğimde ses kartı oluyor yaklaşık 5 tane denedim ama hiç birisinde olmadı kod(10) hatası qöstereiyor aygıt yöneticisinde ses kartı SigmaTel High Definition Audio CODEC bu sorunun halledebilirmiyiz bir cevap bekliyorum :D

Edited by delpiero

ARKADAŞLAR HERSEY İÇİN PAYLAŞIM İÇİN BİRLAHZA TÜM EMEGİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

ANCAK BİZİM TÜRKİYE OLARAK BÜYÜK BİR EKSİĞİMİZ VAR VE BUNU TÜM İNTERNET KULLANICILARI COK İYİ BİLİYOR ÇOGUMUZ PARALAR HARCAYIP 3 5 YAZILIMA ELİN YABANCILARINA PARA DÖKMEK İSTEMİYORUZ..

BU SEBEPLE KENDİ ÖZ KAYNAKLARIMIZI GELİŞTİRMEK İÇİN HAYLI ÇABA HARCIYORUZ...

SİZDEN TEK RİCAM OLACAK BU MEMLEKETİN ZEKİ VE KAFA PATLATAN KARDEŞLERİMİZ

BİLİRSİNİZKİ RAPİD DİYE TÜM YAZILIMLARIMIZI VE DOSYALARIMIZI ATTIGIMIZ BİR SERVER VAR ...ELİN HERİFLERİ KURMUŞ VE BİZİM ORALARA ATTIGIMIZ BİLGİLER ÜZERİNDEN GEÇİNİYORLAR ÖNEMLİLERİ ONLARA YETİYOR ZATEN...

SİZLERDEN BU KONUDA UZMAN ARKADAŞLARIMDAN İSTEGİM SUDUR

SİZDE YA BU RAPİD SHARE İ PARASIZ KULLANABİLME YETENEGİ ÜRETMENİZ YADA BİZE HAS BİR SERVER YAPMA ÇALIŞMALARI YÜRÜTMENİZİ İSTERİM ASIL CAG AÇMA BU OLUR...

BENCE AMERİKADA 1000 LERCE SERVER VAR BUNLARIN COGUNU BİLMİYORUZ BU KONUDA BU SERVERLERİ BULAN VE ONLARIN ÜZERLERİNDE RAHATCA BİLGİ VE VERİ ALIŞVERİŞİ YAPMAYA OLANAK SAGLAYAN PROGRAMLAR GELİŞTİRMENİZİ VE BUNLARI SİZLERİN EMEGİ OLAN ( BİNLERCE TEŞEKKÜR) SİSTEM CD LERİNİN İÇİNE MOTİVE ETMENİZDİR İŞTE BU YAZILIMLAR DÜNYADA DEV YAZILIM ŞİRKETLERİNİ PARAYA BOGMAK YERİNE VAR OLAN KAYNAKLARA KOLAY VE RAHAT ERİŞMEMİZİ SAGLAYACAKTIR. BUDA YAZILIM SEKTÖRÜNDE TEKEL OLAN BAZI ŞİRKETLERİ SİZ KÜÇÜK ÇAPTA EMEK HARCAYAN ARKADAŞLARIMIZA YÖNELTECEK VE BU PAYDAN SİZLERİNDE NASIPLENMESİNİ SAGLAYACAKTIR. SAYGILARIMLA... MAYRUK

slm..bnm orjinal vistadan xpye çevrilmiş bi dizüstü bilgisayarım war.ve şu anda bana çok sorun çıkartıyo..bilgisayardanda o kadar ii anlamadıım(sadace format atabilirim) bu bilgasayarı vistadan xpye ben çeviremedim.malumunuz diriver probleri oluyo..şimdi ben tncxp yi indirip format atsam driverlarla ilgili bi problem olurmu?kolaylıkla yükliyebilirmiyim die sorcaktım..şimdiden teşekkürler..

Sayın arkadaşım herkezin problemi bu ancak cözüm kolay tncxp sistem cd tak sürücüye bas formatı makineye

ne mi olacak cd de bulunan driver lerin bir cogu tanıyor ama sayet tanımayan bir sürücü olursa bunuda halletmek kolay içinde sadece xp driverleri bulunan cdler yapıldı indir 70 000 diriver cd sini rapid share den tak cd sürücüsüne göster driveri bulup yüklesin ben günde 20 vistayı xp ye ceviriyorum 2 adet cd bu işi cözüyor

tcnxp'yi indirdikten sonra ne yapacağız cdye mi çekecegiz.

cevaplarınızı bekliyorum

Evet cd ye çekeceksin. İndirdiğin partları boş bir klasöre çıkardığında dosya uzantısı .iso olan bir tane dosya oluşacak o dosyayı http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=69995 adresinde gösterildiği şekilde cd ye yazacaksın.

Bu soruyu sorduğun iyi oldu. Daha önce hiç cevabı verilmemişti bu sorunun.

Biri sorsa da cevaplasak diye bekliyorduk. :)

Edited by Macintosh

• Administrator
TncXP SP2 harika hiç kasmıor çok beğendim vede çok hızlı ... :rofl: ama tncxp sp3 de sorun var galiba sistem çabuk çöküor aceleyemi geldi acaba :D

İlk çıktığı günden beri kurulu bilgisayarımda. Hala canavar gibi çalışıyor.

İlk çıktığı günden beri kurulu bilgisayarımda. Hala canavar gibi çalışıyor.

Tncxp sp3 de dahil hiçbir sp3 lü işletim sistemini mavi ekran hatalarıyla boğuşmadan kullanamıyorum. SP2 li sistemlerde bir sorunum yok. Gıcığı mı var bana bu sp3 ün anlamadım gitti :rolleyes2:

Edited by Macintosh

tnc xp içiçn tesekkur ederım arkadasım harıka ama ben o cd yı cızdım ve okumuyor ama ben cd nın ıcındekılerını kopyalamıstım ama nerodan deıl sadece ıcındekını kopyaladım onyukleme(onyuklemelı dısk ) olmadıgı ıcın pc yı cd den calıstırdıgım zaman calısmıyor bana sadece tnc xp ılk cd sının botunu atarmısın tsk ederım

benim için çok önemli birşey soracağım belki bazı arkadaşlar da merak ediyordur tnc xp cdsinin yanında verdiğiniz program cdsini hangi programla hazırlıyorsunuz yapımı çok zor mu elimdeki programları öyle yapıp cdye katmak istiyorum acil cevap verirseniz sevinirim

abi bilmem sorumu okuyabilir misin ama az önce ben pcye format atıp yuklemeye calıstım ana yukleme yerıne geldı bılgı toplanıyor wındowx yuklenıor fln o yere geldı 2-3 sanıye gectıkten sonra hep parametre hatası verıyor ve bunun yuzunden cok zaman kaybettım cok uzuldum bı caresı varmıdır ilgilenenlere teşekkürler...

cd nin hazır halini bir arkadaştan aldım kurmak için

cd nin bir kısmında bir problem meydana gelmiş sanırım

cd yi nero ile kopyalayamadım

pc ye atıp manuel olarak tekrar bootable yapayım dedim, oem klasöründe takıldı kaldı, 4 pc de denedm hepsi de kilitlendi

ben de sinir oldum bıraktım cd yi

şimdi torrent ten tek parça olarak indiriyorum

herhalde gece 3-4 gibi biter bu hızla :D

umarım sorun olmadan çalışır

sorun olursa kargo olarak isterim cd mi ona göre :D :D

service pack 3 varmı bunda.çalışması nasıl hızlımı?kendi programlarımızı kurarken problem çıkarıyormu?2.cd deki programların çoğu işime yaramaz.işime yarayanların çoğuda cd içinde yok.benim kullandıklarım şunlar:avast 4.8, msn, yahoo,google talk, skype, nero 7, foxit reader, snagit 8, winamp, split cam pro,babylon,metin çeviri, pro çeviri, mtu sözlük, odesa sözlük, google chrome, opera, ares, face on body photo montage, net metter, vlc player, nokia pc suite, messenger discovery live. ve driverlar:gigabayt anakart 945, nvidia ekran kartı 8600gt, realtek ses kartı, codegen kamera. bunları formattan sonra kurmak çok sıkıcı oluyor.bunları nasıl katılımsız bir cd yapabilirim?yada hepsini aynı anda kurulacak gibi nasıl yaparım?

• Administrator
service pack 3 varmı bunda.çalışması nasıl hızlımı?kendi programlarımızı kurarken problem çıkarıyormu?2.cd deki programların çoğu işime yaramaz.işime yarayanların çoğuda cd içinde yok.benim kullandıklarım şunlar:avast 4.8, msn, yahoo,google talk, skype, nero 7, foxit reader, snagit 8, winamp, split cam pro,babylon,metin çeviri, pro çeviri, mtu sözlük, odesa sözlük, google chrome, opera, ares, face on body photo montage, net metter, vlc player, nokia pc suite, messenger discovery live. ve driverlar:gigabayt anakart 945, nvidia ekran kartı 8600gt, realtek ses kartı, codegen kamera. bunları formattan sonra kurmak çok sıkıcı oluyor.bunları nasıl katılımsız bir cd yapabilirim?yada hepsini aynı anda kurulacak gibi nasıl yaparım?

Katılımsız kurulum bölümündeki dökümanları okuyarak.