Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Önceliqle tşk ederim ama çoğu kısının olduğu gıbı benım de 1 sorunum war rar dan cıkartırken %90 larda hata verıyor perfect xp yı ındırmıstım ondada aynısı olmustu sorun ne acaba?yardımlarınız ıcın tŞkler

Önceliqle tşk ederim ama çoğu kısının olduğu gıbı benım de 1 sorunum war rar dan cıkartırken %90 larda hata verıyor perfect xp yı ındırmıstım ondada aynısı olmustu sorun ne acaba?yardımlarınız ıcın tŞkler

İndirdiğin partlardan biri arızalı indiği için hata alıyorsun. Arızalı partı yeniden indir.

cok tesekkur ederım arkdasım bılgın ıcın ben her ıhtımale karsı d ye kurmayı dusunuoyorum dıyelımkı sonradan vazgececem o zaman normal laptopun kendı otomatık formatından cekebılırım demı

yanlış hatırlamıyorsam my driver diye program vardı onla driverlerını yedekleyebilirsin. perfech xp yüzde 99 tanır gerçide

Arkadaşlar kurulum esnasında ilk yükleme kısmı bitince PC restart çektikten sonra yükleme devam etmesi gerekirken aşağıdaki resimdeki hatayı veriyo yardım ederseniz sevinirim ilk kez böyle bi olayla karşılaşıyorum birçok XP türünü yüklesem dahi aynı hata ortaya çıktı...

Please register to see this content.

Edited by RİHANNA

Arkadaşlar kurulum esnasında ilk yükleme kısmı bitince PC restart çektikten sonra yükleme devam etmesi gerekirken aşağıdaki resimdeki hatayı veriyo yardım ederseniz sevinirim ilk kez böyle bi olayla karşılaşıyorum birçok XP türünü yüklesem dahi aynı hata ortaya çıktı...

dsc00688ge9.jpg

Aldığın hata ile ilgili Microsoft şu adreste

Please register to see this content.
bir şeyler anlatmaya çalışmış. Bir dene bakalım işe yarayacak mı? :D

Merhaba

Benim Pcde 2 windows Xp var. bunların biri saglam çalışıyor digeri hal.dll hatası verdi. bende hata verinin diskini formatladım ve o diske tncxp kurayım dedim ama her kurma girişimimde kurulum başarıyle tamamlanıyor ama ilk açılışdaki boot menüsünde ( yüklü işletim sistemleri menüsü) yeni kurdugum Xp nin ismi yer almıyor... ben bir hata mı yapıyorum yoksa bu sürümde bu desteklenmiyormu??

teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

arkdaşlar ben tncxp sp2 cdim bozuldugu için nootbooklara kurulum için verdiğiniz sp3 masaüstübe kurdum ancak benim D de gizli dosyarım vardı gizli dosyaları göster desemde bi süre sonra gizli dosyaları göstermiyo hatta hiç göstermiyo onu nasıl düzeltebilirz