Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Acil Yardımınız Gerekiyor..

Şimdi benim anakartım ASUS P5B bu yüzden kurulum başlarken mavi ekran hatası veriyor. Bunu düzeltmek için forumda cevap yazılmış ve cd'nin içinden bi dosyayı düzeltmek gerekiyor, buraya kadar herşey tamam sorunsuz yaptım. Lakin şimdi bu düzenlenmiş olan dosyayı yeniden iso yaparak CD yapıyorum ama PC boot etmiyor bu yazdırdığım cd'yi,

CD'yi boot ettirmek için ne yapmalıyım?

PS: Bios'dan boot ayarlarım falan herşey tamam..

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 maddeli menü hiren bootcd'dir. 5 maddeli grafik menü geldiği zaman 3 tuşuna basın turuluma geçecektir

(teknikibo)

CD2 -

CODEhttp://rapidshare.com/files/164594668/TNCXP.CD2.part1.rar

Please register to see this content.

bu partların hepsı yanlıs..... indiryorum rar dan cıkarıyorum ama normal dosya olarak cıkıyor iso olarak cıkmıyorkııı..............

yaklaşık 1,5 sene tnc-xp kullandım uzun bi aradan sonra xp açılış sesini özledim tabi hemen taktım xp profesyonel cd sini formatladım benim YERYÜZÜ CANAVARINI ilk başta herşey süperdi sürücüleri yükledim programları yükledim iki gün aradan geçmişti bir DVD izleyecektim taktım DVD yi o da ne YERYÜZÜ CANAVARI DVD+RW rı görmüyor bilgisayarcıya sordum dedi formattan kaynaklaanan bir hata olmalı tekrar tekrar formatladım(farklı cd lerle) fakat sonuç değişmedi sonra tnc-xp yi tekrar kurdum anında problem NAKAVT oldu 0.5 sene daha kullanım tnc-xp yi tekrar denedim sonuç yine aynı DVD+RW takılı tnc-xp kuruluyken sorunsuz çalışıyor fakat xp prof. kuruluyken DVD+RW hiç takılı değilmiş gibi bilgisayarım'a girince sadece CD+RW görünüyor

sonra bir şeytanlık düşünüp tnc-xp kurulu iken CD+RW yi söktüm DVD+RW ile biraz kullandım sonra format atmak için xp prof. CD sini taktım açılışta görmedii BIOS ayarlarına ne yaptıysam olmadı bende bilgisayar açık iken CD yi taktım xp yi yükle dedim gerekli işlemi yaptı ve kapanıp açılacak dedi kapandı açıldı sistemini kurulacağı yeri seç dedi C disk i seçtim sonra ekrana bi pencere geldi '' CD+RW ve ya DVD+RW benzeri bir donanım bulunmadığından sistem yüklenemedi '' gibisinden bir uyarı verip yeniden başlatıyor

ŞİMDİ bu derde dermanı olan varsa tedavi ye yardımcı olsun lütfen!

S-TncXP Nasıl DVD olur?

C-http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=12011

bu sayfayı neden göremiyorum?...

bu topik hata mesajı veriyor..2006 mesajlarında bile aynı konu var ve hala düzelmemiş sanırım.anlatımı foruma cevap olarak yazsanız daha iyi olmaz mı...

arkadaşlar benim klavyem microsoft eHome Remote Control keyboard tncxp yi yükledim ve klavyem çalışmıyor ama kendi sistemini yüklediğimde yani media center edition ozaman çalışıyor klavyemi nasıl çalıştıracağım ?

arkadaşlar benim klavyem microsoft eHome Remote Control keyboard tncxp yi yükledim ve klavyem çalışmıyor ama kendi sistemini yüklediğimde yani media center edition ozaman çalışıyor klavyemi nasıl çalıştıracağım ?

klavyenizin cd si varsa driverlerını ordan guncelleyn eger yoksa normal sekılde takın donanım olarak bulmya calısın. bi tam olarak sorun nedir yani donanımı görmüor mu yoksa donanımı görüor fakat tuslara bastgmda kullanamıorum gbisinden mı hata alıosun?

BY_aLiX

klavyenizin cd si varsa driverlerını ordan guncelleyn eger yoksa normal sekılde takın donanım olarak bulmya calısın. bi tam olarak sorun nedir yani donanımı görmüor mu yoksa donanımı görüor fakat tuslara bastgmda kullanamıorum gbisinden mı hata alıosun?

BY_aLiX

ya cd si yok kendi format cdlerinden atınca çalışıyor kablosuz klavye pcye takınca donanım bulunduda demio sistemi kurup drivermaxla driverinin kopyaladım yine tncxpde yükledim driveri genede başarısız.klavye galiba sadece kendi sisteminde çalışıyor çünü cd dede güncelleme yaptım tncxp de sadece ses açma kapa tuşları çalışıyor yazı tuşları çalışmıyor sorun bu nasıl çalıştırabilirim microsoft destek birimleriyle konuştum nasıl yapabiliriz diye dedilerki sadece media center ve vista ultimate de çalışır dediler ama ben tncxp kullanmak istiyorum vede klavyeyede alıştım bırakamıyorum nasıl yapabileceğiz anlamadım :p

tek ve en önemli soruyu sorucam müsadenizle "performans bakımından en iyi xp" hangisi?

arkadaşımdan bir xp cd si aldım özellikleri gayet iyiydi fakat bozulmuş galiba aynısını bulamadım malasef o yüzden bu soruyu soruyorum. (windows xp live version 2009-tnctr-ultimate- xplus-sp3 gibi etiketler vardı)

bir kaç düşüncemi paylaşırsam daha iyi yardımcı olabilecğinizi düşünüyorum:

görsel efekt - duvar kağıtları - temalar - ve microsoftun abuk subuk reklamları... (hatta benim bilmediğim bilgisayarı kasan ne varsa olmasın) gibi şeylerin bilgisayarı gereksiz kastığı için olmasın istiyorum.

tabiki bunlar olucak diye bir şey yok mümkün mertebe ne kadarı olursa :drinks:

Edited by bosvericen