Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Sevindim buna. Bir sık sorulan sorular kılavuzu oluşturmanın zamanı geldi sanırım.

Merhaba tekrar arkadas silmiş yapmıs dediginiz gibi

PCI\VEN_197B&DEV_2360="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2361="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2365="jraid"

PCI\VEN_197B&DEV_2366="jraid"

veya

txtsetup.sif dosyasından

PCI\VEN_197B&DEV_2363="jraid"

silmiş ama bende bunlar yok :/ acaba hangisini silmem lazım txtsetup.sif dosyasını extra link de bir bakarsanız sevinirim..

www.fluas.com/TXTSETUP.rar

lütfen acil...

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar, tncxp1 ve 2 yi linklerden indirdim. bunları birleştirmek için özel bir işlem ya da proğram gerekiyormu

yoksa sadece sıkışmış dosyaları açıp tek klasörede çalıştırıp öylemi cd oluşturacağız.

kurulum yaparken : 'cmdow.exe' iç ya da dış komut , çalıştırılabilir

proğram ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor diye bir uyarı alıyorum

bu nedemek??

arkadaşlar, tncxp1 ve 2 yi linklerden indirdim. bunları birleştirmek için özel bir işlem ya da proğram gerekiyormu yoksa sadece sıkışmış dosyaları açıp tek klasörede çalıştırıp öylemi cd oluşturacağız. kurulum yaparken : 'cmdow.exe' iç ya da dış komut , çalıştırılabilir proğram ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor diye bir uyarı alıyorum bu nedemek??

Acaba TNCXP'yi bir .iso kalıbı olarak yaparmısınız. Hemen nerodan cdye aktarırım cok part var indirmesi uzun sürer.

1 Tnc xp yi hirens boot cd den image ını alırken hata veriyor normal xp de aynı sorun yaşanmıyor neden?

2 Tnc xp ye driverlerimi kuruyorum. en son tv kartından sonra normal programları kuratrken bi daha açılmıyor. güvenli modda açılıyor fakat normal modda açılmıyor. Başlangıç programlarını güvenli moddayken durdurdum yine de açılmıyor baştaki siyah ekrandaki ilerlemeyi geçemiyor neden?

BENDE HP NOTEEBOOK COMPAQ NX 7010 VAR WİNDOWS KURULUYOR DİYOR TAM 34 DAKKİKA KALA EKRAN BOZULUYOR VE KATILIMSIZ KURULUMU KURAMIYORUM EKRAN KARTIM ATİ AMA ARKADAŞIN HP NOTEEBOOK PC 530 VAR ONDA KATILIMSIZ KURULUM MÜKEMMEL BU KATILIMSIZ KURULUMLARIN EKRAN KARTI KURMASINI NASIL KALDIRABİLİRİM...

POVER XP 2009 HARİKA SADECE EKRAN KARTI KURULMAZSA SORUN ÇÖZÜLÜR ZANNEDERSEM

kardeşim öncelikle ellrine sağlık çok güzel bir çalışmaya imza atmışın ben kurdum fakat 2 sorum olacak bu arada ben cafeye kurdum 12 pcye

1 : bilgisayarlar arası paylaşım veremiyorum

2 : pcyi açtıktan sonra xp 2 cdsini takın dosya tanıma diye bi pencere geliyor onun sebebi nedir

şimdiden teşekkür ederim

tncxp 3 kurdum bu işletim sistemine virüs programı yüklemeye çalıştığımda programı kuruyor fakat 3 dk sonra program kapanıyor resetliyorum yine açılmıyor bi de denetim masasındaki güvenlik merkezini açamıyorum yardım ederseniz sevinirim güvenlik merkezi için başlat-çalıştır-services.msc denedim yine açılmadı başka yolları varmı acaba sevgi ve saygılarımla..(kurmaya çalıştıgım anti virüs sistemleri nod 32,antispyware,avast,kasperskyn,avira ve daha birçok)

Edited by princeoftheyear

slm arkadaşım

ben bu tncxp yi yükledim çok güzel ellerine sağlık fakat biraz önce birisi bilgisayarıma girdi ve bütün herşeyi sildi yani hacklediler sonra benim yapmadığım dosyalar ortaya çıktı bu nedir bi açıklarmısın bu çalışmaları bizlerin pclerine dalmak bilgilerini ele geçirmek içinmi yapıyorsunuz yoksa başka bir şeymi var bana acilen bana ve burdaki herkeze açıklamanı istiyorum lütfen onca insan sana güvenip belki pcsine bunu yükledi lütfen bi açıklama

Basariyi istemeyenlerin gazabina ugradi linkler silinmis kisa zamanda yeniden upload edilicek..

Bizim başarımızı istemeyenlere keselim cezalarını!Artık büyük bir aileyiz kimse bu aileyi bölemez,bölmek isteyenlerede keselim cezalarını!

Edited by princeoftheyear

benim sorunum Bilgisayar uzun süredirdisk birleştirme yapmıyor sebebiini birtürrlü anlayamadım arkadaşlar allah rızası için bir yadım edin bana

Bilgisayarımda tnc xp yüklü

mesajlarım yetmediği için yazarak anlatmaya çalışacağım

disk birleştiriciyi açıyorum ( harddisk 120 gb 2 ye ayrılmış ©ve(g)) g yi birleştiriyor ama c ye geldiğinde hata veriyor[[ Disk birleştirici,chkdsk'ın bu diskete çalıştırılmaya zamanlandığını algıladı: ©.chkdsk /f komutu çalıştırın diye bir uyarı alıyorum ............

Yaptığınız işletim sistemi çok güzel olmuş.Ellerinize sağlık.Ben 2. cd'yi takdığımımda arayüz gelmedi.Bu nedenle programları cd içine girerek kurdum.Arayüzün gelmemesinin sebebi nedir acaba.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalar...

"Dosya \ i386\ntkr nlmp.exe yüklenemedi

Hata kodu 7

kur devam edemiyor.çıkmak için bir tuşa basın "

bu hatayı veriyor. format atamıyorum.yardımcı olabilir misiniz,lütfen.saygılar...

Edited by BARHANN

ben tnc xpyi bir çok kez kurdum ama bu sefer ilk raidler yüklenmesi falan varya ondan sonra mavi ekran gelerek kura geçirmedi beni sorunun şifresini aldım bunu çözebilecek olan varmı ?

stop: 0x0000007E( 0X0000005,0X8080709A,0X78DA300,0XF78D9FFC)

SORUN BU DEDİ TEŞEKKÜRLER

BİDE ONDAN SONRA AYNI BİLGİSAYARA NOOTBOOK İÇİN OLAN CD İLE FORMAT ATTIM SÜRÜCÜNÜN EKRAN KARTI İÇİN OLANI YÜKLEDİKTEN SONRA DA

0XC0000135 NOLU KODU VERDİ

Edited by esteban