Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

1 haftadır kullanıyorum iyi güzel hoş ve hızlı.. media player bozuk 11 yukledim onu deniyorum şu an ve sorun yok.. bide sağ tuşa tıkladığımda gönder sekmesine geldiğiman 7-8 sn donuyo zor acıyor yani bunu nasıl halledebilirim.. iyi çalışmalar..

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Selamun aLeykum.. Kolay gelsin..

Ya ArkadaSLar Cd1 ve Cd 2 Partlarini inDirdim Benim Sorunum BUnLari iso oLarak Nasil Yazacagiz Arkadasimizin Verdigi ornek Video Seklinde Yapmaya calisiyOrum ama Dosyalari TanimiyOr Yardimci oLabiLecek Bir arkadas yOKmu msn de iki dakka bi anlativersin bana .. msn adresim . L***********

Tesekkurler.. Kolay Gelsinn

SeLaMetLe

yaptığınız bu güzel çalışma için çok teşekkür ederim .. bir sorum olcaktı ilgilenirseniz sevinirim 2 cd nizide sorunsuzca kurdum fakat sky star 2 nin driverini kurduktan sonra tekrar başlattığımızda pc hoşgeldin yazısında kitleniyo nedeni ne olabilir ? tam üç sefer kurdum hep aynı hata ..ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

• Administrator
yaptığınız bu güzel çalışma için çok teşekkür ederim .. bir sorum olcaktı ilgilenirseniz sevinirim 2 cd nizide sorunsuzca kurdum fakat sky star 2 nin driverini kurduktan sonra tekrar başlattığımızda pc hoşgeldin yazısında kitleniyo nedeni ne olabilir ? tam üç sefer kurdum hep aynı hata ..ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...

Güvenli kipte açıp tüm sürücülerinizi kaldırıp kendi anakart cdnizdeki sürücüleri yükleyin.

merhabalar foruma yeni üye oldum.

Benim soracağım bikaç soru vardı..

malum biliyorsunuz microsoft bu aralar kopya windows işletim sistemlerini kapatmaya başladı.

169$ödeyiniz yada 15 günlük deneme kullanınız diyor.

Türkiyede yüzbinlerce kişi kopya windows yazılımı kullanıyor.

sorum şu?

tncxp kurunca makinaya microsoft un tncxp yi kapatma hakki varmı?

• Administrator
merhabalar foruma yeni üye oldum.

Benim soracağım bikaç soru vardı..

malum biliyorsunuz microsoft bu aralar kopya windows işletim sistemlerini kapatmaya başladı.

169$ödeyiniz yada 15 günlük deneme kullanınız diyor.

Türkiyede yüzbinlerce kişi kopya windows yazılımı kullanıyor.

sorum şu?

tncxp kurunca makinaya microsoft un tncxp yi kapatma hakki varmı?

Tabiki var. Microsoftun yazılımını para ödemeden kullanıyor. Ne kadar microsoftun orjinallik engeline takılmasa bile, bir yetkili geldiği zaman ona seri numaranızı vs gösteremezseniz yasal işlem başlatır.

merhabalar arkadaşlar benim tncxp yi kurduktan sonra sistemimde video izlerken görüntüler çok acaip şekilde kare kare olarak görnüo sizce bunun nedei nedir bana yardım edbilirmisiniz ayrıca ekran kartıyla ilgili ayar yapmak istedğimde mavi bir ekranla karşılaşıyorum ATi ile ilgili neyse ben fazla uzatmadan örnek video resminide koymak istiyorum sizce sorun nerde ( bi önceki windowsla bi problem yoktu)

Please register to see this content.

::::::::>>>> yardım edecek birileri yokmu :angry2::D

ayrıca tüm ekran driverlarını yenidn yükldim daha sonra mp10,mpclassic,power dvd,bs payer oynatıcılarında görüntü şekiileri aynı

Edited by ibox

Arkadaşlar Sorunum $u. TNCXP Kurulumunda Sun Java'nın Uptade 10 Sürümü Yüklü. "Java.Com" Java Uptade Sürümü 11 ' e Çıkarttı. Gireceğim Bazı Siteler ise "uptade11" sürümünü istiyor we bazı ikonlar Açılmıyor. Java.Com dan yenilemek istiyorum ama Otomatik Yüklemeye Çalıştığımda ActiveX denetimi "Yayımcıyı doğrulayamadığı için, Windows bu yazılımı engelledi." diye bir sorun veriyor. Manuel Olarak indirdiğimde ise "Dönüşümleri uygulama Hatası. Belirtilen dönüşüm yollarının geçerli olduğundan emin olun." diye bir sorun veriyor .. Ama Sp1 weya Sp2 Orjinal kurulumlarında bu sorun tekrarlanmıyor. Sorunun Çözümü Hakkında Bir Fikriniz var ise Paylaşırmısınız?

öncelğikle program için çok teşekkürler çok güzel bir program ben de programı indirdim ve nerodan kalıbı diske yazdır seçeneğinden cd'ye yazdırdım bilgisayarı cd'den başlattığımda boot etmedi sadece bir kere çalıştırabildim oda nasıl oldu bilmiyorum ben mi bir yerde yanlış yapıyorum acaba?

arkadaşlar çok güzel çalışma ben uzun süredir kullanıyorum ama iş yerinde sıkıntıları oluyor tabiki . benim isteğim bunun her 2 cd sinide 1 dvd ye nasıl yazdırabiliriz ?? ve kendi istediğimiz programları nasıl ekleyebiliriz???

merhaba, emeği geçen herkese teşekkürler. ben de indirdim sorunsuz ve kısa sürede kurulumu yaptım. söylemek istediğim bütün kurulum admin üzerine kuruldu. neyse regeditten girip autoadminlogon u sildim normal kullanıcı üzerinden açılış yapıyo. onun haricinde ses kartını ethernet kartını felan görmedi. ben de 25000 tane driver olan cd var ordan sorunsuz kurdum. En son kullandığım belgeler başlat menüsünde görünmüyo ne yaptıysam bir türlü olmadı, sadece outlok ve internet explorer var alt taraf olduğu gibi boş. buna bir çare varmı. tekrar teşekkürler emeğinize sağlık.

• Administrator
merhabalar arkadaşlar benim tncxp yi kurduktan sonra sistemimde video izlerken görüntüler çok acaip şekilde kare kare olarak görnüo sizce bunun nedei nedir bana yardım edbilirmisiniz ayrıca ekran kartıyla ilgili ayar yapmak istedğimde mavi bir ekranla karşılaşıyorum ATi ile ilgili neyse ben fazla uzatmadan örnek video resminide koymak istiyorum sizce sorun nerde ( bi önceki windowsla bi problem yoktu)

Please register to see this content.

::::::::>>>> yardım edecek birileri yokmu :):)

ayrıca tüm ekran driverlarını yenidn yükldim daha sonra mp10,mpclassic,power dvd,bs payer oynatıcılarında görüntü şekiileri aynı

O izlediğin video ile alakalı veya codec pack ile alakalı olabilir. farklı codec paketleri dene.

Arkadaşlar Sorunum $u. TNCXP Kurulumunda Sun Java'nın Uptade 10 Sürümü Yüklü. "Java.Com" Java Uptade Sürümü 11 ' e Çıkarttı. Gireceğim Bazı Siteler ise "uptade11" sürümünü istiyor we bazı ikonlar Açılmıyor. Java.Com dan yenilemek istiyorum ama Otomatik Yüklemeye Çalıştığımda ActiveX denetimi "Yayımcıyı doğrulayamadığı için, Windows bu yazılımı engelledi." diye bir sorun veriyor. Manuel Olarak indirdiğimde ise "Dönüşümleri uygulama Hatası. Belirtilen dönüşüm yollarının geçerli olduğundan emin olun." diye bir sorun veriyor .. Ama Sp1 weya Sp2 Orjinal kurulumlarında bu sorun tekrarlanmıyor. Sorunun Çözümü Hakkında Bir Fikriniz var ise Paylaşırmısınız?

Java.com sitesinden direk paket exe paket olarak indirilebiliyor olması gerek. onu çekip kurunç

öncelğikle program için çok teşekkürler çok güzel bir program ben de programı indirdim ve nerodan kalıbı diske yazdır seçeneğinden cd'ye yazdırdım bilgisayarı cd'den başlattığımda boot etmedi sadece bir kere çalıştırabildim oda nasıl oldu bilmiyorum ben mi bir yerde yanlış yapıyorum acaba?

Yazdırdığınız cdveya okuyucunuz ile alakalıdır.

arkadaşlar çok güzel çalışma ben uzun süredir kullanıyorum ama iş yerinde sıkıntıları oluyor tabiki . benim isteğim bunun her 2 cd sinide 1 dvd ye nasıl yazdırabiliriz ?? ve kendi istediğimiz programları nasıl ekleyebiliriz???

Yazılım bölümünde sabit başlıklarda açıkladım o konuyu.

merhaba, emeği geçen herkese teşekkürler. ben de indirdim sorunsuz ve kısa sürede kurulumu yaptım. söylemek istediğim bütün kurulum admin üzerine kuruldu. neyse regeditten girip autoadminlogon u sildim normal kullanıcı üzerinden açılış yapıyo. onun haricinde ses kartını ethernet kartını felan görmedi. ben de 25000 tane driver olan cd var ordan sorunsuz kurdum. En son kullandığım belgeler başlat menüsünde görünmüyo ne yaptıysam bir türlü olmadı, sadece outlok ve internet explorer var alt taraf olduğu gibi boş. buna bir çare varmı. tekrar teşekkürler emeğinize sağlık.

Görev çubuğundan özelliklere girin>başlat menüsü> özelleştir>gelişmiş>en son kullanılan belgeler i işaretletin.

Gozume ßirSey Carpti.. Tnc Xp yi Kurdum Guzel Ellerinize ve Emegi Gecenlerin Emeklerine SagLik'da .. Flash Player de Sorun Cikti Kuramadim Java falan KuruLmuyOr Sitesinden Yapmayi Denedim Kac Kere oLmadi.. DevamLi Ayni Sorunu VermiyOr ama 1 Pc de Normal calisti ama Oteki Pc de Sorun Verdi Sorun Sizce Ne oLabiLir. .. ?

SelaMetLe

sorun olarak ne diyor sölersen yardımcı olmaya calısırım?Ben internet cafemin bütün pclerine kurdum sorun yok!!!

Valla Bilinmeyen Diye Gosterio Sistem EngeLLio Otomatikmen Bende anLamadim Ne oLdugunu Bende Cafeciyim Bu tur SorunLar iSi Baya EnGeLLio BilioSun Sende Dedigim gibi Sistem Kabul etmio Ve Bilinmeyen DiyOr ..

programları heryerden dosyalarını kaldırıp regeditten bile tekrar yüklemeyi dene aynı sorunu tekrar verirse format diyorum baska bişey demiyorum;)

Hehehe BakaLim Artik Demnokraside Careler Tukenmez Nette Hele Hic Tukenmez Yapacaz BiseyLer :) oLmazSada Kokunden TemizLik :)

merhabalar admin bey....oncelikle böyle kaliteli bir site için size çok teşekur...geç keşfettim ama güç olmasından iyidir:)..

...

..

benim laptopumla ilgili bir sorunum varr..yardımcı olursanız çok çok sevinirim....

...

.

yeni bir laptop aldım...toshiba....

..

aldığımda hazır olarak yuklu "norton internet security" vardı...

...

ama ben install yapmadım..deaktif olarak duruyor yani...

..

dün nod32 anti virusunu kurdumm....

..

guvenlik duvarı olarakta windows defender ve kaspersky anti-hacker kulanyrum...

..

aceba 3 u bir arada pc için kötu olur mu..kasma anlamında..??

..

asıl sorum ise ben nortonu program ekle-kaldırdan kaldırmak istedim...ama kalkmadı....kalkmiyorr...

..

nasıl kaldıracam nortonu??....

................................

soru tnc tr il eilgili değil ama cevaplarnsa muteşşekır olacam..

Öncelikle böyle bir çalışma yaptığınız için çalışmada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Emeğinize beyninize sağlık.Tnc Xp yi kurdum ve kullanıyorum,fakat şöyle bir sorunum var; daha önce ağ'dan veya internet üzerinden radmin vs. gibi programla bilgisayarıma bağlanabilirken TncXp'yi kurduktan sonra hem yerel ağ üzerinden hemde internet üzerinden bağlantı yapamıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

internet ağında problem var modeme ulaşamıosundur ve ayrietten yerel ağ içinde ip yapılandırması yaparsan sorun ortadan kalkacaktır saygılarımla...

İlgine teşkkür ederim,fakat bahsettiğin konuları zaten denedim,sorun TncXp de güvenlik amacı ile bazı özellikler kısıtlanmış sanırım ondan kaynaklanıyor.Tnc Xp yaratıcıları bu konuda ne yapmam gerektiğini daha ayrıntılı olarak söyleyebileceklerini zannediyorum.Teşekkürler....