Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

onurşahin kardeş tncxp ile birlikte kurulan

nod 32 kullanıyorumzaten. fakat o bildiğim kadarıyla sadece antivirüs.

İnternet security yani firewall kurmamı önermiyormusun?

ben firewall'un çok işe yaradığını düşünüyordum?

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

spybot firewall değil anti-spyware'dir.

firewall seçimi deneyimle alakalı. Hangisine alışıksanız onu kurun bence. Ben hiçbirine alışamadım, kurmuyorum. Yükleyim diyorum, verdiği hata mesajları, interneti yavaşlatma hissi beni gıcık ediyor kaldırıyorum.

slm 2. cd yi indirmeden sadece birden kura biliriz demi?

Evet 2. cd kurulum kolaylığı bakımından her bilgisayarda olması gereken programların katılımsız kurulumlarını içermektedir. Tabii TnCXp nin yayına girdiği tarihteki son sürümleriyle beraber..

Evet 2. cd kurulum kolaylığı bakımından her bilgisayarda olması gereken programların katılımsız kurulumlarını içermektedir. Tabii TnCXp nin yayına girdiği tarihteki son sürümleriyle beraber..

saol dostum şimdi kurcam ;)

sk8er_boi kardeş biz sata hardisk madurlarınada bi yardımcı olsanda o güsel tncxp yi kursak normal xp kuruluyor ama senin xp yi ne yaptıysam kuramadım sanırım bi dosya eksik e bunuda sen bilicen nede olsa senin xp ^_^)

sk8er_boi dostum gözunden kacrı nsanırım benım problemle ilgili bişeler sölersen cok hayra gecıcek walla ..

Öncelikle Emegi gecen tüm arkdaslara sonsuz tesekkürler..

Benim sorunum şu: TncXp kurduktan sonra uzaktan yardım alıp yada gönderemiyorum.. Msn üzerinden uzaktan yardım yapamıyorum ve alamıyorum.. deGişik hatalar veriyo.. Yok msn son sürüm gerekli yada baska hatalar..

Zaten bilgisayarım/özelliklerindende uzaktan yardımı aktif edemiyorum.. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler..

Edited by EfenDy

Arkadaslar bende kurdum ama bilgisayara şife istemedi o zaman benim bilgisayar risk altında olmuyor mu o zaman bütün tncxp kuranlar birbirlerinin bilgisayarına girebilecek

nasıl şifre atabilirim teşekkürler.......

lütfen yardım edin kaçkez sordum bu soruyu neden görmezden geliniyor dikkatinizi çekerim....

• Administrator
Arkadaslar bende kurdum ama bilgisayara şife istemedi o zaman benim bilgisayar risk altında olmuyor mu o zaman bütün tncxp kuranlar birbirlerinin bilgisayarına girebilecek

nasıl şifre atabilirim teşekkürler.......

lütfen yardım edin kaçkez sordum bu soruyu neden görmezden geliniyor dikkatinizi çekerim....

Ne şifresi arkadaşım? Nerede şifre koydunuz da istemiyor?

Saçma saçma imalarda bulunmadan önce probleminizi düzgün anlatmayı öğrenin. Bir ekran görüntüsüyle beraber ilkokul 5 üstü ve 50 üzeri bir IQ seviyesiyle mesaj yazarsanız daha tatmin edici cevaplar alabilirsiniz.

arkadaşlar genelde sorunlarınız okudum ve bu kadar sorun nasıl oluyor hayret,ben 2 aydan fazla oldu kuralı herhangi bir problem olmadı.üstelik başka forumda ilk olarak gördüm,indirip kurdum memnunluktan bu foruma hemen üye oldum.emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsem azdır,bu kadar emeği çekenler bu zamanda pek bulunmaz.bu kadar hazır lokma birarada bulunmaz.hem işletim sistemi hazırlanacak,hemde güncel programları crakı ve seriali ile birlikte kurulumu verilecek,bu takımı kutlamak lazım.....