Jump to content
TNC-TR

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 10/24/17 in Status Updates

 1. 5 points
  Allah rahmet eylesin... Çocuktum, ufacıktım, Top oynadım,acıktım. Buldum yerde bir erik, Kaptı bir Ala Geyik. Geyik kaçtı ormana, Bindim bir ak doğana. Doğan, yolu şaşırdı, Kaf Dağından aşırdı. Attı beni bir göle; Gölden çıktım bir çöle, Çölde buldum izini, Koştum, tuttum dizini. Geyik beni görünce, Düştü büyük sevince. Verdi bana bir elma, Dedi, dinlenme, durma. Dağdan yürü, kırdan git, Altın Köşke çabuk yet. Seni bekler ezeli, Orda dünya güzeli. Bin yıllık çile doldu! Bunu dedi, kayboldu. Yedim sırlı elmayı, Gördüm gizli dünyayı. Gündüz oldu, geceler; Ak sakallı cüceler, Korkunç devler hortladı, Cinler, cirit oynadı. Kesik başlar yürürdü, Saçlarını sürürdü. Bir de baktım, melekler, Başlarında çiçekler. Devlere el bağlıyor, Gizli gizli ağlıyor. Kılıcımı çıkardım, Perileri kurtardım. Kurtardığım periler, Adım adım geriler, Kanadını açardı, Selam verir, kaçardı. Az, uz gittim, dolaştım, Altın Köşke ulaştım. Bir kapısı açıktı, Öteki kapanıktı. Kapalıyı açarak, Açığa vurdum kapak. At önünde et vardı, İt, ot yemez ağlardı; Otu ata yedirdim, Eti ite yedirdim. Açtım bir elmas oda; Dev şahı uykuda Gördüm, kestim başını, Dedim, Ey dev nerede? Nerede Dünya Güzeli? Dedi, Elinde eli! Döndüm, baktım. Bir Kırgız Elbiseli güzel kız. Durmuş, bakar yanımda, Şimşek çaktı canımda. Güldü, dedi, Türk Beyi! Tanıdın mı geyiği? Kimse, beni bu devden Alamazdı. Ancak sen, Kaya deldin, dağ yardın, Geldin, beni kurtardın. Ah o imiş anladım, Sevincimden ağladım, Dedim, Turan Meleği! Türkün yüce dileği! Yüz milyon Türk bu anda Seni bekler Turanda. Haydi, çabuk varalım, Karanlığı yaralım; Sönük ocak canlansın, Yoksul ülke şanlansın İndik, iti okşadık, At sırtına atladık. Geçtik nice dağ, kaya, Geldik Demirkapıya. Kapanması, çok yıldı, Açıl! dedim, açıldı. Yol verince gizli yurt, Aldı bizi Bozkurt, Kaf Dağından geçirdi, Türk Eline getirdi. Ziya Gökalp
 2. 4 points
  Multiboot yapımı AIOBoot/WinsetupFromUsb
 3. 3 points
 4. 3 points
 5. 2 points
  Yine trendlere video soktum 13 e kadar yükseldi.
 6. 1 point
 7. 1 point
  Assassins Creed Origins, Mekan tasarımları çok iyi. Yeni dövüş mekaniğide çok iyi olmuş. Genel olarak beğendim. Yalnız hala Ubisoft un fizik dandikligi devam etmekte.
 8. 1 point
  Firefox 57 fazla abartılıyor. Gordugum testlerde Ram kullanımı ve Performans olarak hala Google Chrome un gerisinde. Zaten hiç bir zaman Safari olamayacağı da aşikar.
 9. 1 point
  bunalmışken bişeler dinleyek https://www.youtube.com/watch?v=f9VtQHGduZE
 10. 1 point
  Birde Playstation TR yi tebrik etmeden gecmiyeyim. 2018 yılında çıkacak olan butun EXC oyunları icin Türkçe başvurusunda bulunmuşlar. GOW ve Detroit %100 TR dil destekli olacağı kesinleşti. Asil bomba RDR2 icin başvuru yapilmis. Bu sadece PS uzerinde TR olursa ortalık karisir.
 11. 1 point
  NFS Payback in hikayesi Hızlı ve Öfkeliyi andırsada gayet güzel gorunuyor. Arcade Yaris oyunu her turlu gideri var zaten. AC Origins de çok ilginçtir ki Combat sistemi baya değişmiş ve oda gayet hos gorunuyor. Black Friday gelsede yapistirip yakindan baksak
 12. 1 point
  UPlay hesabi olan yapistirsin. https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/
 13. 1 point
  Sonunda COD kendini bulmuş. ? Gayet iyi WW2.
 14. 1 point
 15. 1 point
  ilginçtir ki TurkTelekom Upload hizimi yükseltmiş.
 16. 1 point
  Sallayım belkı tutar motun performans serısı provl x86-64 yapacakmış hemde 7 :DDDD
 17. 1 point
  Bir oyun dusunun Turkiyede Kutulu 80.000 Dijital 20.000 adetten fazla satış yapıyor. Helal olsun. #Uncharted4
×