Jump to content

UZUNLAR

Tnc Sever
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

UZUNLAR last won the day on November 24

UZUNLAR had the most liked content!

Community Reputation

358 Excellent

4 Followers

About UZUNLAR

 • Rank
  TnC Silver

Recent Profile Visitors

1736 profile views
 1. https://drive.google.com/file/d/1TxTRP1c1AHYNEOtPOt20U9-OSnRnJ_jb/view?usp=sharing
 2. Seçtiğimiz iso kalıbının içindeki wim dosyasını seçmemizi sağlıyor. Resimde seçtiğim ISO AIO_Ayrışık__Win10x86-64_1909_18363.476__Win10x86-64.Enterprise_LTSC_1809.864_TR-TR__WIM.iso
 3. Üstad, bu sorunun muhatabı @karadurak üstad yapımcı ben değilim ki ( şayet soruyu bana sorduysanız )
 4. Ben şu şekilde düzenleme yaptım, Windows Manager ve Alt menüsü şeklinde
 5. evet, doğru. Fakat bu sadece chrome ye has bir şey değil. Kaldı ki ben 4 programı aynı anda açtım çalıştırdı yapmadı, fakat bira önce herhangi 2 tane programı ( isimlerini unuttum ) hata ile karşılaştım.
 6. Başlat > Tüm Programlar > Disk Yönetimi > BootIce sonuç : çalışıyor
 7. Nerdeki bootice üstad ? Windows Manager de ki mi? WinNTSetup da ki mi ? bende her ikiside çalışıyor. Üstad bende vermiyor. Bilgilendirme amaçlı yazıyorum bunları .
 8. Ben hep değişik bir şeklde yaptım ; 1. _WIN ve _ISO klasörlerini NTFS klasörüne atmadım 2. _WIN ve _ISO klasörlerini KMPE içinden hep kaldırdım. 3. NTFS de sadece Windows_WIM ve Windows_ISO klasörlerime yolları girdim... 4. _WIM klasörünün içeriğini olduğ gibi KMPE dışında farklı bir klasöre taşıdım. 5. Ayrışık Windows ISO kalıp dosyalarını çalıştırmak için ( x86 ayrı x64 ayrı olan ISO kalıbı ) setup64.exe ve setup86.exe ( ISO Setup Kurulum metodu ) dosyalarını tüm * .wim dosyalarından değiştirdim. Tabii bu işlemleri AIOBOOT Multiboot altında gerçekleştirdim.
 9. Şu an ki 1.sayfada olanı mı kasdediyorsunuz üstadım ? Üstadım her iki sistemde amasız, fakatsız şimdi çalışıyor. :D :D bir tane fakat var :) Native seçeneği de EFI de görünmeye başladı ( çok ta önemli değil ) :)
 10. Üstadım ( map) seçeneği her iki ( SSTR - KMPE ) sistemde de çalışmıyor. Fakat KMPE de " Karadurak Win10 PE (x64) " seçtiğimde ekranın sol üst köşesinde küçük CMD penceresi önce "Bu pencereyi kapatmayın Lütfen Bekleyin " ibaresi ve hemen akabinde " ÇIKIŞ İÇİN BİR TUŞA BASIN " ibaresi çıkıyor. Herhangi bir tuşa bastığımda sistem normal açılıyor. SSTR de bu İBARELER (CMD penceresi) yok.
 11. EFI modunda Kendi PC'm de ise ( i5 RAM 4GB ) " Sergei Strelec Win10 PE (x64) seçerek... Starting WinPE, please wait....... donup kalıyor. ctrl + alt + delete ile tas manager açılıp X:\Windows\system32\cmd.exe seçilip... End Task yaptığımda normal açılış gerçekleşiyor.
 12. Benim Yaptığım Test SONUCU SSTR ve KMPE Native versiyonunu canlı pc de denedim. ( QUAD CORE - RAM 2GB ) ISO üzerinde ve Gr2FM de herhangi bir işlem, editleme yapmadan. "ISO Önyükle (GRUB4DOS)" ile Sonuç : BAŞARILI "Sergei Strelec Win8 PE(x86) Native(Old PC)" ve "Karadurak Win8 PE(x86) Native(Old PC) ile Sonuç : BAŞARISIZ Hata Mesajı “The digital signature for this file couldn't be verified”
 13. Deneyecek olan arkadaşlar resimdeki her iki alternatifle denerse çok iyi olacak
×
×
 • Create New...