Jump to content
TNC-TR

eXtrmE_sPoRtS

Üye
 • Content count

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

eXtrmE_sPoRtS last won the day on January 15

eXtrmE_sPoRtS had the most liked content!

Community Reputation

184 Excellent

3 Followers

About eXtrmE_sPoRtS

 • Rank
  ωє αяє νєησм

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  https://www.facebook.com/eray.hz.1
 • Twitter
  https://twitter.com/extrme8
 • Google+
  https://plus.google.com/u/0/117233488609026998845
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/extRme_sPortS

Profile Information

 • Male
 • Ankara
 • ωє αяє νєησм

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. Sorun değil. Windows bazı güncelleştirmelerde sapıtmaya başladı artık. Arızalı güncellemeler çıkıyor bazen. Sonradan gelen güncellemelerle düzeltiyorlar. Bu arada konuya Win7 SP1 x64 PRO Vl sürümü eklendi.
 2. Ccleaner ile taramayı ve regedit'i bütünleştirmeyi deneyin. Yedek almayı unutmayın. Msconfig'deki sadece saniye yazan yeri 3 veya 30 olarak yapmayı deneyin. Çözdüğünüze sevindim bu arada.
 3. f8'e basıp güvenli modda açmayı deneyin öyle de olmazsa c'yi silmeden c'nin üstüne format atın. Böylece eski sistemdeki dosyalarınızı windows.old klasöründen c'den kurtarabilirsiniz.
 4. 8.1 embeded yapılacak. Yeterli Bu ayarların biri işe yarar. Bilgilendirme için teşekkürler.
 5. Anlaşıldı. Gerekmedikçe winsxs'ye ellenilmeyecek Uefi ve Dart 10 destekli win7 pro vl yolda bu arada.
 6. Sistem geri yükleme silindi değiştirilenlerde yazması lazım. Diğer yorumların için teşekkürler. Kilit ekranı devre dışı spotlight vs... gibi uygumalar performansı etkiliyor.
 7. msconfig'i çalıştırdan açın ve gui önyüklemesi yok seçeneğini deaktif yapın zaman aşımını da 3 saniye yapıp bilgisayarı yeniden başlatıp öyle bir daha bakın açılış hızına.
 8. Bende hem sanal makinede hem de normal sistemde sorun çıkmadı. Hangi sürümü kullanıyorsunuz ?
 9. eXtrmE_sPoRtS

  Türkçe Yama Istek

  Dism++'ye Türkçe yama orijinal sürüme de eklenmiş. Yaptığım Wallpaper Engine Türkçe yaması steame eklendi; https://steamcommunity.com/app/431960/discussions/7/1736595131055102626/ Aralarında benim de bulunduğum Tomb Raider Türkçe yama çalışmaları; https://www.seckinsefadurasi.com/shadow-of-the-tomb-raider-turkce-ceviri-yamasi/ https://www.seckinsefadurasi.com/rise-of-the-tomb-raider-20-year-celebration-turkce-yama/
 10. Alıntı yaptım görmen için ama alıntıyla alakasız yazacağım konu. Sana önerim konudaki spoiler'daki ekran resimlerini birleştirip tek bir gif hâline getirmendir. Sitede önbellek uygulaması var mı bilmiyorum ama internet bağlantısı düşük olanlar için daha iyi olur bence.
 11. O sorunun indirdiğiniz oyunun dosyalarıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Zira ses sorunu olsa hiç ses gelmez. Steam'den indirdiyseniz dosyaları kontrol etmeyi deneyin. Visual c++ paketi yüklü değilse yükeyip deneyin. Veya Ekran kartı ses sürücüsünü yükleyin. Sistemle ilgili olduğunu düşünmüyorum kısacası. Yeni sürümlerde winsxs dosyalarına ellenilmeyecek. Ondan da olabilir. Çözüm önerileriniz için teşekkürler. Gerçi o kırmızı olanı ben yazmıştım ama
 12. eXtrmE_sPoRtS

  Animasyonlu Mavi Fare Işaretçisi Paketi V1

  Aynı mı bilmiyorum ama https://drive.google.com/file/d/1lgCwB1fGyo81u2q-3aOtj4nhBttLprdE/view benim konuda da böyle bir paket vardı.
×