Jump to content

eXtrmE_sPoRtS

Üye
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

eXtrmE_sPoRtS last won the day on May 5

eXtrmE_sPoRtS had the most liked content!

Community Reputation

337 Excellent

About eXtrmE_sPoRtS

 • Rank
  pσσl dєαd

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  https://www.facebook.com/eray.hz.1
 • Twitter
  https://twitter.com/extrme8
 • Google+
  https://plus.google.com/u/0/117233488609026998845
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/extRme_sPortS

Profile Information

 • Male
 • Ankara

Recent Profile Visitors

1875 profile views
 1. Cloudflare dns kullanmayı deneyebilirsiniz. 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 Onlar artık elimde mevcut olmadığından ekleyemiyorum maalesef.
 2. Insider sürümlerde bu tür hatalar Windows'tan kaynaklı olabiliyor diye biliyorum. İsterseniz Windows pro v3 sürümünü deneyin. Veya Windows'ta gizli administrator hesabını aktif edin o hesapla giriş yapmayı deneyin; https://www.youtube.com/watch?v=Dm047P2Yhns Nvidia servislerini hizmetlerden aktfi edin ve çalıştırın. Eğer hosts dosyasında nvidia veya geforce yazan bir satır varsa silin ve tekrar kaydedin. Hosts dosyası C:\Windows\System32\drivers\etc alanındadır. Eğer hala kuramıyor iseniz, 7-zip aracı ile klasör'e çıkartın nvidia kurulumunu içindeki setup'ı yönetici olarak açarak öyle kurmayı deneyin. Katılıyorum.
 3. Anakartınınız uefi bios desteklemiyor olabilir. Rufus ile MBR yöntemi ile yazdırın ISO dosyasını USB'ye bir de öyle deneyin.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=p8gCbosf6iQ (Tnc Debrid ile İndir) Videodaki gibi factory reset (Windows ayarlar uygulamasındaki ayarları sıfırlayabilirsiniz, veya tavsiye edilen ayarları da uygulayabilirsiniz.) Her iki yöntemde de bu hata ortadan kalkmış olacak. Program linki burada mevcuttur!...
 5. Insider ondan daha yeni aslında ama realase sürümü olmadığı için en yeni realase sürümü v3 evet. Otomatik driver indirmeleri kapatılmamıştır.
 6. Bu konudaki XP projesi hariç diğer projeler alıntı değildir. İçindeki materyaller başka araçlardan yararlanıp kullanılmış olabilir. Tek tek Türk veya yabancı kullandığım bütün kaynakları da yazsaydım 4-5 konu falan çıkardı herhalde. Başka yerlerden yararlanıp kullanılan materlyallerde zaten kullanılmış olsa bile baya bir değiştirilip kullanılmıştır. Ekteki aracı kullanabilirsiniz. bluetooth servis aç-kapat.rar
 7. Otomatik boşaltma falan aktif değil. Idm kullanarak indirin. Hosts klasördündeki spotify yazan satırları silin. Bunu silmeden spotify uygulamasından reklamsız bir şekilde müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Dediğiniz gibi tek eksi tarafı tarayıcıdan spotify'a erişememek. Visual studio kullanmayacaksanız ltsc. Visual studio kullanacaksanız pro. Bilgilendirme için teşekkürler. Hdd kullanıyorsanız hizmetlerden hızlı getirme eğer devre dışı ise elle olarak değiştirin ve çalıştırın. Düzelmesi lazım. Visual stuido'yu ltsc desteklemiyor o açıdan eğer visual studio kullanacaksanız pro kullanın. Insider sürümü için insider microsoft hesabına gerek yok. Onun gerekliliği sadece yeni insider güncelleştirmelerini almak içindir. (Normal windows güncellemeleri değil)
 8. Evet. Konuda sırf 64 bit işletim sistemleri bulunmaktadır. Windows 7'den daha hızlı. Visual studio'yu kullanmayacaksanız LTSC-kullanacaksanız Windows 10 Pro
 9. Eğer Visual Studio kullanmayacaksanız LTSC lite'ı indirin. Eğer kullanacaksanız Windows 10 Pro sürümünü konudan indirin.
 10. C:\windows\system32\drivers\etc\ bu yoldaki hosts dosyasını metin belgesi ile açın. 0.0.0.0 pti.store.microsoft.com 0.0.0.0 store-images.s-microsoft.com 0.0.0.0 storeedgefd.dsx.mp.microsof... 0.0.0.0 storecatalogrevocation.stor... 0.0.0.0 licensing.mp.microsoft.com satırlarını silin ve aynı yere kayıt edin. Ardından güvenlik duvarından 191.232.139.2 kuralını silin düzeliyor.
 11. C'yi silmeden direk C'nin üstüne format atarsanız eski dosyalarınızı korumuş olursunuz. Eski işletim sistemi dosyalarınız Windows.old klasörü içinde toplanır. Not: 100-110-10 MB gibi kurtarma alanlarını silebilirsiniz. Çözdüğünüze sevindim.
×
×
 • Create New...