Jump to content

Kaliteli Mouse

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar şu anda elimde bulunan mousem microsoft nıtebook modelli galiba yani en küçük fare ve siyah renkte bu fare bazı zaman daha çok oyun oynarken kendi kendine donuyor yani ışığı sönüyor çıkartıp takmadıktan sonra çalışmıyor bu arada bir oluyor birde bazı zaman imleç kendi kendine başka yerlere gidiyor tabi ben mouse pad kullanmıyorum kullandığım yüzey pc masası acaba mousedemi birşey var yoksa anakartın usb portlarındamı birşey var eğer devam ederse yeni bir kaliteli mouse istiyorum deminden araştırdım lazer mouseler daha iyiymiş acaba microsoft markası kötümüde bu fare böyle yapıyor bana kaliteli uzun ömürlü dayanıklı ve sorunsuz bir mouse önerebilirmisiniz kablosuz bi kere kullandım başıma çok sorunlar çıkardı tabi onun markası chic mi neydi alıcısının üzerinde düğme mousenin altında düğme falan kafamız iyice karıştı neyse onu bende arkadaşa verdim onun için biraz kablosusları sevmiyorum ama kaliteli ve pil ömrü uzun bi model ve fiyatıda uygun olursa olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum daha çok marka tavsiyesi yapanız tabi modelde önemli.saygılar

arkadaşım ben bu zaman kadar birçok mous kullandım ama lazerli mousun tadına yeni vardım inanın lazer li mous kullanmayan arkadaşlara diyorumki elinizdeki isterse saglam olsun ama mutlaka lazerli mous alın keyfine varın.süper bişey.okadar hassas ki yavaşlatmak için normalin altında kullanıyorum eger sona getirirseniz ayarı kontol edemezsiniz.anında uyarı alıyorhele birde elinize göre büyüklükte alırsanız yanı elinize oturdumu tadından yenmiyor.ben bukadar söylüyorum alıp kullandıgınızda bana hak vereceksiniz.bozulma derdide herhalde yok deneçek kadar az oldugunu söylüyorlar.alın ama birkez alın rahat edin.

o imlec donma ve saga sola gitme sorunu bana da oldu baska bi pc de bazen cıkartıp taktım mı bile calısmıyordu aynen portlarda mı diye düsündüm fakat hic kafa yormadan baska mouse devam lazerli kullanmanı tavsiye bende bugün A4TECH aldım 2 yıl garantili ucuz güzel ohh [:

arkadaşlar cevaplarınız için çok sağolun sizin demenizle ve raştırmamla lazer mouseler daha iyiymiş peki kablolumu alayım kablosuzmu bi yandan kablolu alayım diyorum bir yandan kablosuz alayım diyorum bana 50-60 tl arasında kablolu kablosuz marka ve model önerebilirseniz sevinirim fiyatların daha aşağısında olursa daha iyi olur.saygılar

microsoft bluetooth 5000 kablosuz mouse kullandım tepkimesi çok iyi ergonomisi çok iyiydi. ayrıca notebookta usb girişi işgal etmiyor direk bluetooth tan bağlanıyordu.ancak arızalandı servise gönderdim yerine logitech performans laser mouse gönderdiler. usb den mini adaptoru var. microsoft tan biraz daha iyi. zaten mouse counter da deniyorum ondan sonra karar veriyorm. 5tl lik 10 tl lik mouse larla kıyaslamayın bile .. microsoft a ben para vermemiştim hediye gelmişti. o zaman 70 küsür tl idi. logitech in fiyatı da en son 90 tl civarı idi. şimdi ucuzlamıştır büyük ihtimalle.

cevabın ve açıklaman için çok teşekkür ederim birde ben microsoft kablosuz fare aldım bunun alıcısını kasanın arkasına taksam bir sorun olurmu sinyal konusunda yoksa ön usbleremi takmak lazım bana lazer kablolu yada kablosuz bi model önerebilirmisiniz vatandan yada golddan yada teknosodan bilindik markalardan tavsiye ederseniz sevinirim fiyatıda 50-60 tl arasında olabilir daha ucuzu varsa daha iyi olur tabi ama kaliteli birşey almak istiyorum yani böyledonma kendi kendine gitme falan olmıycak.saygılar

Özellikle notebook kullanıcılarına kendi faremi tavsiye ederim. Eğer notebookunuzda bluetooth özelliği varsa(son zamanlarda üretilenlerde genelde var) bu fare çok iyi. sayılı usb portunuzda alıcı için yerde kaplamıyor. Kurulumu, kullanımı, ergonamisi çok süper. Fiyatı ise orta bence.

bs4237n1.jpg

Ayrıntı:

http://www.hepsiburada.com/microsoft-bluetooth-notebook-mouse-5000-69r-00003/productDetails.aspx?categoryid=52&productid=bs4237[/CODE]

arkadaşlar bir sorum olacak ben kablosuz aldığım zaman alıcısını kasanın arka tarafına taksam bir sorun olurmu yoksa ön usb portlarınamı taksam ben şöyle 65 tl yi geçmeyecek güzel sorunsuz bir mouse istiyorum tabi alıcısıda olacak pil ömrüde uzun olacak daha çok microsoft önerirseniz sevinirim birde lazer mouseler daha iyiymiş kablosuz lazerleri önerirmisiniz acaba.saygılar

MICROSOFT U81-00008 COMPACT OPTİCAL MOUSE 500 bu model işini görebilir..

product_format7_125190169.jpg

arkadaşım zaten ben bu fareyi kullanıyorum kendi kendine donuyor ışığı yanmıyor takıp çıkartmak zorunda kalıyorum ama dün imleçin hızını yükselttim daha bir sorun olmadı acaba ben everestin kablosuz faresini alsam olurmu iyimidir tabi mouselere biraz para vermek gerekiyor ki kaliteli olsun tavsiyelerinizi bekliyorum.saygılar

bende a4tech g 6 saver var ve gayet kullanışlı belirli bir zaman kullanmadığında kendini otomatikan kaptıyor(açmak için tıklaman yeterli) ve böylece pil ömrünü uzatıyor yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve halen mouse nin yanında gelen piller var içinde donma yapmıyor ve kendi kendine oraya buraya da gitmiyor tavsiye ederim

bd3136n1.jpg

Please register to see this content.

arkadaşım zaten ben bu fareyi kullanıyorum kendi kendine donuyor ışığı yanmıyor takıp çıkartmak zorunda kalıyorum ama dün imleçin hızını yükselttim daha bir sorun olmadı acaba ben everestin kablosuz faresini alsam olurmu iyimidir tabi mouselere biraz para vermek gerekiyor ki kaliteli olsun tavsiyelerinizi bekliyorum.saygılar

Hmm tamam pardon model ve marka koymamışsın da ondan önerdim everestin araçlarıda sağlam öneririm!

arkadaşlar tüm ilgilenen ve cevap yazanlara çok teşekkür ediyorum bir iki gün sonra inşallah alacağım yada daha sonra alacağım ama en kısa sürede almaya çalışacağım sizce logitech v220 nasıldır veya başka modelde önerirmisiniz birde kablolumu alayım yoksa kablosuzmu.saygılar

arkadaşlar bugün teknosadan logitech şans kutusu aldım içinden v220 çıktı şimdilik çok güzel kullanıyorum taktık hemen çalıştı tüm ilgilenen ve mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum Allah razı olsun.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...