Jump to content

Bu Performans Bu Fiyata Desktop Pc

kenan06

Recommended Posts

Arkadaşlar çok sıkıştığımdan desktop PC mi Satmak istiyorum

fiyatı sizce nasıldır

birde sıkı durun karta taksitte yaptırabilirim

özellikler

işlemci : İntel Core 2 Extreme X9650 12MB FSB: 1333 Mhz 4 çekirden 3000 Mhz

Anakart : Asus Maximus Formula X38

Ekran Kartı : Saphire HD4870 DDR5 512 MB

Ram : Kingston DDR2 1006 Mhz Hyperx

HDD: Samsung 750 GB SATA2 32MB cache F1

Kasa : RaidMax 5 Fanlı Siyah Kasa

PSU : 600 Watt FSP 12 cm fan

DVD : LG 20X DVDRW

Ben fiyatını : 2000 TL düşünüyorum

Isınma vb benzeri hiçbir sıkıntısı yoktur

Mayıs Ayına ait faturası vardır.

2400 TL ile Samsung 23" Full HD LCD Monitör verebilirim

kasa yanında ufak tefen aksesuarlarda var onlarıda göndericem Speaker keyboard VB.

Kardeşim fiyatı kısamazmısın biraz ?

Ayrıca o ufak tefek aksesuarlar neler onları da yazabilirmisin ?

Kardeşim fiyatı kısamazmısın biraz ?

Ayrıca o ufak tefek aksesuarlar neler onları da yazabilirmisin ?

fiyatı belki 100 tl daha oynatabilirm ancak daha fazla birşey yapamam

aksesuarlar

genius speaker

microsoft klavye mouse

Joistic

1 GB kingston flash bellek

40 GB USB disk

Arkadaşlar Öncelikle Şunu blirtmeliyim herkeste bunu biliyor. Bir malzemeyi alırsınız ben en basit cep telefonu örneğini veriyorum. Bilqisayar İÇinde fark yok Sıfır alırsınız bir ürünü 200 tlye. Aldıqınız yerin kapısından Çıkıqı dakika o ürün 2.Cİ eldir. ve sıfır aldığınız fiata satmanız münkün değildir. 2.ci el ürün olduğu için ikinci el fiatlardan hesaplanıp öyle fiat vermeleri daha iyi olur diye düşünüyorum. en güzel örnekte şu 965 serisi bir anakartı sıfır almaya kalksan 100 $ üstüdür. ama satmaya kalksan 50 $ altıdır.

Bu sistem içinde 2000 tl çok çok fazla kardeşim. Satıcı sensin Alıcı Müşteri Yada birey. Söz Konusu Malzeme senindir. Alıp almamak müşteriye yada bireye kalmıştır. Hayırlı Satıslar. İyi günler.

pahalı kardes bu zmanda en ıyısı sıstem bıle ucuzladı benım toplayacagım sıtem 2 kat daha guclu ve daha ucuz bundan ve yenı toplattırırım alacam yakında

toplatacağın sistemin özellikleri neymiş benimlede bir paylaşabilirmisin

makina gerçekten güzelmiş umarım satar işini görürsün alan arkadasada hayırlı olsun arkasına bakmasın :lazy:

pahalı kardes bu zmanda en ıyısı sıstem bıle ucuzladı benım toplayacagım sıtem 2 kat daha guclu ve daha ucuz bundan ve yenı toplattırırım alacam yakında

sen o paraya onun 2 katı iyi ve ondan ucuz bi sistem toplat bende alıcam artık bundan baska bı cumle bulamadım yanı

Arkadaşlar Öncelikle Şunu blirtmeliyim herkeste bunu biliyor. Bir malzemeyi alırsınız ben en basit cep telefonu örneğini veriyorum. Bilqisayar İÇinde fark yok Sıfır alırsınız bir ürünü 200 tlye. Aldıqınız yerin kapısından Çıkıqı dakika o ürün 2.Cİ eldir. ve sıfır aldığınız fiata satmanız münkün değildir. 2.ci el ürün olduğu için ikinci el fiatlardan hesaplanıp öyle fiat vermeleri daha iyi olur diye düşünüyorum. en güzel örnekte şu 965 serisi bir anakartı sıfır almaya kalksan 100 $ üstüdür. ama satmaya kalksan 50 $ altıdır.

Bu sistem içinde 2000 tl çok çok fazla kardeşim. Satıcı sensin Alıcı Müşteri Yada birey. Söz Konusu Malzeme senindir. Alıp almamak müşteriye yada bireye kalmıştır. Hayırlı Satıslar. İyi günler.

hiçbir malzemenin sıfır fiyatını biliyormusunuz acaba

siz bunu 3000 tl ye toplayabilirmisiniz?

sadece CPU neredeyse 1500 TL

bilmeden konuşmayalım lütfen

hiçbir malzemenin sıfır fiyatını biliyormusunuz acaba

siz bunu 3000 tl ye toplayabilirmisiniz?

sadece CPU neredeyse 1500 TL

bilmeden konuşmayalım lütfen

neyin ne kadar eddiğini biliyorum kardeşim ben sen merak etme dedim gibi satıcı sensin alıcı müşteriler satarsan hayırlısı olsun.

al su sıtem ve sıfır ve bılgısayarcıda calısıyorum 2.000 ytl cıvarı bıraz asabılırde

sıstem:

intel core i7 920

asus rampage 2 extreme anakart

6gb ddr3 1600mhz ram

1tb+1tb(2tb) seagate NCQ harddısk

lg dvd rw (2tane)

kasa 500w lı bısey olcak

samsung t260hd lcd (25.5 ınc full hd)

hd4870X2 ddr5 (2gb ve 512 bıt) ekran kartı

ekran kartı degısebılır bı tek o bellı degıl

kardesım maksat onunu kapatmak satmaman degıl fıyat cok dıyosun 2 ıncı el onu kımse o fıyata almaz satamazsın kardes senın ıyılıgın ıcın soyledım karsıdakıde guc durumda klmasın sende kı guzel bı fıyata demen lazım nıyetım senı elestırmek degıl anladınmı kardesım herkes memnun klacak fıyat verkı alabılsın herkeste

Aynen katılıyorum bence monitörle ancak 1.900 eder

al su sıtem ve sıfır ve bılgısayarcıda calısıyorum 2.000 ytl cıvarı bıraz asabılırde

sıstem:

intel core i7 920

asus rampage 2 extreme anakart

6gb ddr3 1600mhz ram

1tb+1tb(2tb) seagate NCQ harddısk

lg dvd rw (2tane)

kasa 500w lı bısey olcak

samsung t260hd lcd (25.5 ınc full hd)

hd4870X2 ddr5 (2gb ve 512 bıt) ekran kartı

ekran kartı degısebılır bı tek o bellı degıl

sen bu sistemi 2800 TL altına al benimkini hediye edeceğim sana hemde hiç terettüd etmeden

Lütfen Şu benim yazdığım sistemi birisi 3000 tl altına bana bi bulsun ne olur

öle uzaktan çamur atmayalım lütfen

Aynen katılıyorum bence monitörle ancak 1.900 eder

ya bana bi bulun monitör dahil 3000 tl ye almazsam insan değilim

ayıptır ya

almayacaksan çamur atma bari

Satıcı kardeşim elden geldiğince kas ama şu makinayı istediğiin fiyattan gitmedikçe satma. Bu ve bir başka sitede bende ilan vermiştim zamanında. Baktım gitmiyo kastıkça kastım elden geldiğince bekledim. Sonra bi fırsat çıktı karşıma valla nerdeyse bir sene sonra bile istediğim fiyata sattım. Evet arkadaşların dediği doğru, teknoloji piyasası bu hususta acımasız maalesef kullandığın an 2.el pozisyonuna düşen ürüne senin gözünde hakettiği değeri bulmak gerçektende zor olur. Ama sen benim tavsiyeme uy, sonuna kadar diren, istediğini allırsan sat olmazsa da bir süre beklemeye direnemeye çalış.

kardesım tas catlasa 2400 alırım ben benım dedıgım sıstemı cunku gelsısıne alcam fırma elemanıyım dısarıda tabı kımse bu fıyata alamıyabılır ben benım adıma konustum sadece sanda camur atmak degıl nıyetım kardesım yanlıs anlama sadece fıkrımı soyledım ben hesapladım ve arastırdım ve de sıstemlerıde kontrol ettım gelısı fılan onun ıcın her turlu 2000 cıvarıda alabılırım bellı olmaz bakacaz ama sen sısteme cok demıssın kardesım hemde cok pahalı ha bıde 2 ıncı el olmasa sıfır olsa satarsın kardesım genede kolay gelsın kardesım ınsallah satarsın allah kolaylık versın

kardesım tas catlasa 2400 alırım ben benım dedıgım sıstemı cunku gelsısıne alcam fırma elemanıyım dısarıda tabı kımse bu fıyata alamıyabılır ben benım adıma konustum sadece sanda camur atmak degıl nıyetım kardesım yanlıs anlama sadece fıkrımı soyledım ben hesapladım ve arastırdım ve de sıstemlerıde kontrol ettım gelısı fılan onun ıcın her turlu 2000 cıvarıda alabılırım bellı olmaz bakacaz ama sen sısteme cok demıssın kardesım hemde cok pahalı ha bıde 2 ıncı el olmasa sıfır olsa satarsın kardesım genede kolay gelsın kardesım ınsallah satarsın allah kolaylık versın

sen istediğin kadar toptan fiyatına al kesinlikle o fiyata alamazsın sadece yazdığın monitörün sana gelişi 398 $ + KDV

fazla anlamam bu işten lakin bire bir aynı donanımın sıfırını 1700 tl gibi bir fiyata dizdim.

hatta 2 000 tl ye 23''olmasada 21,5' yine fullhd samsung monitörle birlikte.

bu işte bi iş var :D

bi konfigrasyonu bi yazarmısın sana zahmet

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...