Jump to content

Ati Chipsetli Ekran Kartı

cexen

Recommended Posts

ati chipsetli tersihen asus yada saphire palit marka 512mb 128 bit ekran kartı arıyorum satmak isteyen yada nvidia chipsetli kartla takas dusunen varsa yazsın görüşelim

axle 9400gt 512 mb 128 bit ekran kartım war süper çalışıyor ustam. sende ne warda uyumsuz merak eddim?

amd athlon x2 64 bit 6000 işlemci 4 gb ram 512 mb nvidia 128 bit ekran kartı cod 5 takılıyor undecover acılmıyor prostreet acılmasa daha iyi

bu makine calıştırmıyacaksa bunları hangi konfugrasyon calıştıracak

tek zayıf halka ekran kartı onu değiştirip deneyeceğim..

kart için fiyat soylememişsin birde bu kart nvidia chipsetli değil mi birader. bana ati chipsetli kart lazım

kartımı satmıyorum bendede nvidia cipsetli ekran kartı warda ondan sordum bendeki kartın oynamadı oyun yok o yuzden yanlış anlama. alacaksan ati hd3850 al 256 bitlik 125 tl ve süper performans veriyor. dayı oğlunun pcye bundan alıp taktım müthiş.. Onun sistemde şöyle;

E5300 2,6 İŞLEMCİ

3 GB DDR2 800 MHZ KİNSGTON RAM

GİGABYTE G-31 ANAKART

250 GB HDD

EKRAN KARTI

SAPPİRE ATİ HD3850

kartımı satmıyorum bendede nvidia cipsetli ekran kartı warda ondan sordum bendeki kartın oynamadı oyun yok o yuzden yanlış anlama. alacaksan ati hd3850 al 256 bitlik 125 tl ve süper performans veriyor. dayı oğlunun pcye bundan alıp taktım müthiş.. Onun sistemde şöyle;

E5300 2,6 İŞLEMCİ

3 GB DDR2 800 MHZ KİNSGTON RAM

GİGABYTE G-31 ANAKART

250 GB HDD

EKRAN KARTI

SAPPİRE ATİ HD3850

tavsiyeni dikkate alacagım tşk ederim

Hem güncel olsun hemde bendeki ekran akrtının bilgilerini yazmış olayım

expert vision nvidia 7600 LE 512 mb128 bit ekran kartı satılık yada takaslık ... ati chipsetli eşdeğer ekran kartları ile

bende saphirre 512 mb 256 bit x1550 var agp ama sendekide agp yse msj laşalım

maalesef dostum agp değil :) pci ex 16 benimkisi

ARKADAŞLAR BEN DAHA ÖNCEDEN YAZMIŞTIM AMA TINLAYAN OLMADI BİR De buradan paylaşmak istiyorum

Nvidia GeForce 9700m GT VE Nvidia 9800M GT NOTEBOOK ekran kartı arıyorum

varsa satan veya satan biri bana pm atar mısınız ?

9xxx serisi değil de 8xxx serisi ekran kartı satılıyor.

Direk adres veremiyorum reklam olur diye, Google dan "NVIDIAGeForce 8400M GS 512MB NOTEBOOK EKRAN KART" aratırsan çıkar karşına. Bilmem işine yarar mı??

Buna bir bakmanı öneririm.O tür oyunları oynamak istersen ideal.

Ha ağır geldi nvidia olsun dersen:

Please register to see this content.

Bu kartın aynısı bende var Vista SP2'de DX10 destekli Assasins Creed i sorunsuz oynuyorum.Crysis'i orta düzeyde bitirdim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...